kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
GRA :)
Mam zamiar kupić siostrze (9lat) jakąś fajną grę wyścigową (najlepiej dla dzieci ale nie musi taka być) która posiada tryb "split-screen" :)
kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]
Może .....hmmmm.... Kocham Konie, albo jakieś inne konne wyścigi, NFS (:P) , Burnout,...
Napisz może jak sobie twoja podopieczna radzi w takich klimatach, jak jej idzie granie?
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
9 lat i wyścigi?
Zaproponuj simsy, też EA
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
A może dokonaj patriotycznego zakupuj i kup jej grę Pet Racer lub Nikita: Wiścig Piratów

power gracz [ Konsul ]
twoja siostra jest jakims zadkim okazem,moje kuzynki i kolezanki nienawidzą wyscigow. (jakichkolwiek,konnych tez nie lubia)
a zeby nie bylo offtopa
NFS most wanted ( ]:-)

Sandro [ Wielosmyczasty ]
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=961 - stare jak świat, ale genialne :)
orzinn [ GOD LIKE ]
Niech se gra w gry na internecie też są fajne :D