GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GRA :)

30.11.2008
16:05
[1]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

GRA :)

Mam zamiar kupić siostrze (9lat) jakąś fajną grę wyścigową (najlepiej dla dzieci ale nie musi taka być) która posiada tryb "split-screen" :)

30.11.2008
16:09
[2]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

Może .....hmmmm.... Kocham Konie, albo jakieś inne konne wyścigi, NFS (:P) , Burnout,...
Napisz może jak sobie twoja podopieczna radzi w takich klimatach, jak jej idzie granie?

01.12.2008
15:15
[3]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

9 lat i wyścigi?

Zaproponuj simsy, też EA

01.12.2008
15:17
[4]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

A może dokonaj patriotycznego zakupuj i kup jej grę Pet Racer lub Nikita: Wiścig Piratów

01.12.2008
15:19
[5]

Duto2 [ Konsul ]

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6564

01.12.2008
15:20
smile
[6]

power gracz [ Konsul ]

twoja siostra jest jakims zadkim okazem,moje kuzynki i kolezanki nienawidzą wyscigow. (jakichkolwiek,konnych tez nie lubia)
a zeby nie bylo offtopa
NFS most wanted ( ]:-)

01.12.2008
15:22
smile
[7]

Sandro [ Wielosmyczasty ]

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=961 - stare jak świat, ale genialne :)

01.12.2008
16:09
[8]

orzinn [ GOD LIKE ]

Niech se gra w gry na internecie też są fajne :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.