GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

już jutro wyniki konkursu

30.11.2008
13:14
[1]

dlaczego ja [ Konsul ]

już jutro wyniki konkursu

jak myślisz jakie są szanse, że akurat ty zgadniesz nagrode?

30.11.2008
13:16
[2]

Kurdt [ Legend ]

duże :)))) :******

30.11.2008
13:16
[3]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Nie wiem jakie mam szanse, uczestniczylem we wszystkich 4 komkursach, choc najbardziej cieszylbym sie z x360 z GoW 2, poniewaz w jedynce na pc tak namietnie zdobywalem achievmenty, a dwojka nawet jakby wyszla na pc to moj komp by jej nie pociagnal.

30.11.2008
13:45
[4]

Kosiciel [ Pretorianin ]

Jakiego konkursu? :)

30.11.2008
13:46
[5]

Narmo [ nikt ]

Kosiciel --> https://www.gry-online.pl/s037.asp

30.11.2008
13:53
[6]

Shaybecki [ Shaybeck ]

idę w zakład że wygram tym razem :D

01.12.2008
11:47
[7]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Czemu nie ma podanych zwyciężców?

01.12.2008
12:03
smile
[8]

Luridor [ Konsul ]

Shaybecki- ile byś chciał tych xboxów?

01.12.2008
16:02
[9]

Shaybecki [ Shaybeck ]

Piotrek Modrzycki wygrał

https://www.gry-online.pl/S033a.asp?ID=270

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.