GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Richie

30.11.2008
10:09
smile
[1]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Richie

Witam o 12:45 na stacji TVN będzie leciał Richie Milioner z Macaulay Culkin od Kevin sam w domu.Czyżby tym chcieli ukryć brutalną prawdę, że Kevina na święta nie będzie??. Co o tym myślicie?

30.11.2008
20:06
[2]

Silvestris [ Pretorianin ]

Taaa, świeta bez Kevina?
No co Ty!!

30.11.2008
20:56
[3]

marszym [ Senator ]

Kevin jest zawsze na Polsacie. Myth busted !

30.11.2008
21:05
[4]

Ciekawy Fryzjer [ Semper Fidelis ]

Święta bez Kevina, to nie święta

30.11.2008
21:06
[5]

Samzabijaka [ Kasztelan ]

Święta bez Kevina, to nie święta

kolejne święta z Kevinem to już przesada:P

30.11.2008
21:09
[6]

kamil1704 [ Pretorianin ]

Ludziska nie pasuje wam ten kevin, to wystarczy wyłączyć odbiornik. Święta są dla rodziny, a nie dla telewizora, proste ;)

30.11.2008
21:12
[7]

Samzabijaka [ Kasztelan ]

kamil --> nie prawda:)U mnie na wigilii w tamtym roku prawie zapomnieliśmy się podzielić opłatkiem bo fajny film leciał:)Dopiero wujek przypomniał po czasie,że to wigilia a nie jakieś "kur*a kino jeb*ne"

30.11.2008
21:12
[8]

kubicBSK [ Senator ]

kamil1704 - nikt tu niczego nie ironizuje. Wszyscy Golowiczy podczas świąt zasiadają wygodnie przed TV i delektują się Kevinem, wraz z całą rodziną. Myślisz, że po co są robione wątki typu: "Lg2134sgyFullHD 42 cale, czy SAMSUNG 62 FHD67427"? Tak, z myślą o nadchodzących świętach i corocznym seansie:)

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Kevina.

30.11.2008
21:13
[9]

provos [ Clandestino ]

Kevin jest jak Święty Mikołaj, pierogi, sianko pod obrusem. Od paru lat odgrywa wręcz ważniejszą rolę, niż Dzieciątko Jezus.

30.11.2008
21:17
smile
[10]

Selman [ Wings for Marie ]

to jest niemożliwe !!!!! jak nie będzie kevina to ja nie jem karpia !!

30.11.2008
21:27
smile
[11]

C0R73Z [ Centurion ]

Nie ma świąt bez Kevina :)

30.11.2008
21:50
[12]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

nie ma Kevina, nie ma śniegu do d... takie święta :/

30.11.2008
22:36
[13]

Kozi89 [ Legend ]

Jak jest Kevin na święta to wszyscy narzekają. Jak nie ma to zaraz płaczą. Co z wami ludzie?

30.11.2008
23:02
[14]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

Reszta swiątecznych perelek obowiązkowo bedzie;)...

30.11.2008
23:06
smile
[15]

mateuszek15 (2) [ Konsul ]

Ale chyba przecież kevin nigdy nie był 24.12 tylko później lub wcześniej!

01.12.2008
15:54
[16]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ja sam nie wiem raz to raz to. Zdecydujcie się wreszcie czy go chcecie oglądać czy nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.