
Mr.Eko [ Godlike ]
Czapeczka -.-
Dorobi mi ktoś ^^ ? W tym wątku "przypominam" prosiłem z 5 razy i nikt nie zrobił :P. Chciałbym żeby była ona tak jakby na górze herbu :PP.

ch18 [ ZIP Skład ]
ja tez przylaczam sie do prosby aby do mojego awatarka dorobic czapeczke.Z gory dziekuje

DJ Pinata [ Subterranean ]
Do sygnaturki będzie ciężko, może lepiej do awatarka? ;p
Xarexon [ Konsul ]
Tez bym prosił kochani ;]
Mr.Eko [ Godlike ]
Foksik mógłbyś zrobić wokoło białe tło lub wrzucić na imageshacka ?

bodzio helikopter [ Konsul ]
Nie mogę uwierzyć, że ktoś jest takim beztalenciem artystycznym, że nie potrafi sobię domalować czapeczki w Paincie.
Silvestris [ Pretorianin ]
A sam nie potrafisz?