GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czapeczka -.-

30.11.2008
09:03
smile
[1]

Mr.Eko [ Godlike ]

Czapeczka -.-

Dorobi mi ktoś ^^ ? W tym wątku "przypominam" prosiłem z 5 razy i nikt nie zrobił :P. Chciałbym żeby była ona tak jakby na górze herbu :PP.

30.11.2008
09:09
smile
[2]

ch18 [ ZIP Skład ]

ja tez przylaczam sie do prosby aby do mojego awatarka dorobic czapeczke.Z gory dziekuje

30.11.2008
09:12
smile
[3]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Do sygnaturki będzie ciężko, może lepiej do awatarka? ;p

30.11.2008
09:12
[4]

Xarexon [ Konsul ]

Tez bym prosił kochani ;]

30.11.2008
10:42
[5]

Foks!k [ SunShine ]

30 sekund w paincie.


Czapeczka -.- - Foks!k
30.11.2008
10:57
[6]

Mr.Eko [ Godlike ]

Foksik mógłbyś zrobić wokoło białe tło lub wrzucić na imageshacka ?

30.11.2008
11:10
smile
[7]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Nie mogę uwierzyć, że ktoś jest takim beztalenciem artystycznym, że nie potrafi sobię domalować czapeczki w Paincie.

01.12.2008
01:32
[8]

Silvestris [ Pretorianin ]

A sam nie potrafisz?

01.12.2008
07:12
[9]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Ja już sobie zrobiłem:)


Czapeczka -.- - hubercik015
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.