logicznyalek [ Konsul ]
Kto nas obroni?
Jak wybuchnie wojna z udziałem polski? Mamy jakies wojska? Przyjaciol na swiecie?
Molpi [ I LOL'd ]
Gruzja :)
Łysack [ Przyjaciel ]
USA nas obroni ;)
Gromfacer [ Nieznajomy ]
Wy*uchają nas tak samo jak w II wojnie światowej.

IHATE [ Generaďż˝ ]
To będzie śmieszna wojna.
na zaś [ Konsul ]
jak bedzie wojna to ostatni gasi światło.
flikt [ wandalista ]
UE i ONZ, abstrahujac od tego ze to prowokacja by polityczni tytani sie ponapinali

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Nie wiem czemu, ale post [2] mnie rozwalił całkowicie, a [3] dobił do końca.
Jeżeli powtórzy się sytuacja jak sprzed lat to pozostanie się tylko modlić.
przykre ;/
Edyta: A po [6] juz jestem trup :)
Gromfacer [ Nieznajomy ]
[8] nie mam nic przeciwko, aby pomagać człowiekowi za pomocą modlitwy, no ale same słowa nic nie zrobią. Najważniejszy jest czyn.
Glob3r [ Tots units fem força ]
Wojna skończy się szybciej niż się zacznie, więc nikt nawet choćby chciał to nie będzie w stanie nam, ani nawet sobie pomóc.
raphunder [ Mów mi Daruś ]
Sami się będziemy bronic, bo kogo obchodzi taki kraj jak Polska.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Gromfacer--> Pomagać modlitwa może i tak, ale nie w taki sposób. Były szanse na uratowanie tej dziewczynki, gdy guz był jeszcze mały, można było zrobić w miarę bezpieczną operację i zastosować odpowiednią kurację. A teraz to tylko oczekiwanie na śmierć.... Tym "rodzicom" powinny zostać odebrane prawa rodzicielskie, od ręki....

marcing805 [ Senator ]
logicznyalek
Skąd takie pytanie? Miałeś wizje w nocy?
Ciekawy Fryzjer [ Semper Fidelis ]
Kto nas obroni?
JA ! ha ha ha

mos_def [ Senator ]
A kto by nas chcial atakowac?
Ruskie nie bo sie beda bali ze im caly zapas gorzaly wypijemy.
Niemcy tez nie, bo po pierwszej nocy zniknie im polowa czolgow.
Amerykanie zanim nas odnajda na mapie minie rok (ewentualnie pół, jesli ktos im podpowie zeby szukac w Europie)
Dla Chin nie mamy zadnej wartoscie bo uprawy ryzu u nas sie nie przyjma.
Tak wiec czego wy sie boicie?
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Szkło kontaktowe
mateuszek15 (2) [ Konsul ]
A ja będę siedział w bunkrze i wyjdę jak się wojna skończy, jak te chińczyki co to siedzieli jeszcze kilka lat po zakończeniu wojny :D

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
Sprzedaliśmy uszatka japońcom ???? No.. to teraz niech się odwdzięczą
Loczek [ El Loco Boracho ]
USA i UE wystosują odpowiednią notę :)

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
mos_def ===> Lubię taki optymistyczny humor ! Polać mu !

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Możemy liczyć na pomoc Afganistanu

Silvestris [ Pretorianin ]
Człowieku, jesteśmy w NATO!
quaku [ Konsul ]
Generalnie mamy dobrą piechotę, ale ignorancja polaczków nakazuje pierdolić bez ładu i składu jacy to my biedni, że sobie nie poradzimy, że będziemy uciekać do USA, że Kaczyński zły, że Tusk gorszy. Ile to można pluć na samego siebie?
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Pytanie: Kto nas obroni?
Odpowiedź: Maryja, Królowa Polski. Pomogła już raz ze Szwedami, to i z Ruskimi albo arabami też pomoże.