GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto nas obroni?

29.11.2008
23:30
[1]

logicznyalek [ Konsul ]

Kto nas obroni?

Jak wybuchnie wojna z udziałem polski? Mamy jakies wojska? Przyjaciol na swiecie?

29.11.2008
23:31
[2]

Molpi [ I LOL'd ]

Gruzja :)

29.11.2008
23:31
[3]

Łysack [ Przyjaciel ]

USA nas obroni ;)

29.11.2008
23:31
[4]

Gromfacer [ Nieznajomy ]

Wy*uchają nas tak samo jak w II wojnie światowej.

29.11.2008
23:31
smile
[5]

IHATE [ Generaďż˝ ]

To będzie śmieszna wojna.

29.11.2008
23:31
[6]

na zaś [ Konsul ]

jak bedzie wojna to ostatni gasi światło.

spoiler start
bedzie "Heeenieeek! Spieeeerddaaalaaamyyyy!!!!"

29.11.2008
23:31
[7]

flikt [ wandalista ]

UE i ONZ, abstrahujac od tego ze to prowokacja by polityczni tytani sie ponapinali

29.11.2008
23:33
smile
[8]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Nie wiem czemu, ale post [2] mnie rozwalił całkowicie, a [3] dobił do końca.
Jeżeli powtórzy się sytuacja jak sprzed lat to pozostanie się tylko modlić.


przykre ;/

Edyta: A po [6] juz jestem trup :)

29.11.2008
23:36
[9]

Gromfacer [ Nieznajomy ]

[8] nie mam nic przeciwko, aby pomagać człowiekowi za pomocą modlitwy, no ale same słowa nic nie zrobią. Najważniejszy jest czyn.

29.11.2008
23:37
[10]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Wojna skończy się szybciej niż się zacznie, więc nikt nawet choćby chciał to nie będzie w stanie nam, ani nawet sobie pomóc.

29.11.2008
23:38
[11]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Sami się będziemy bronic, bo kogo obchodzi taki kraj jak Polska.

29.11.2008
23:39
[12]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Gromfacer--> Pomagać modlitwa może i tak, ale nie w taki sposób. Były szanse na uratowanie tej dziewczynki, gdy guz był jeszcze mały, można było zrobić w miarę bezpieczną operację i zastosować odpowiednią kurację. A teraz to tylko oczekiwanie na śmierć.... Tym "rodzicom" powinny zostać odebrane prawa rodzicielskie, od ręki....

29.11.2008
23:40
smile
[13]

marcing805 [ Senator ]

logicznyalek

Skąd takie pytanie? Miałeś wizje w nocy?

29.11.2008
23:41
[14]

Ciekawy Fryzjer [ Semper Fidelis ]

Kto nas obroni?

JA ! ha ha ha

30.11.2008
00:00
smile
[15]

mos_def [ Senator ]

A kto by nas chcial atakowac?
Ruskie nie bo sie beda bali ze im caly zapas gorzaly wypijemy.
Niemcy tez nie, bo po pierwszej nocy zniknie im polowa czolgow.
Amerykanie zanim nas odnajda na mapie minie rok (ewentualnie pół, jesli ktos im podpowie zeby szukac w Europie)
Dla Chin nie mamy zadnej wartoscie bo uprawy ryzu u nas sie nie przyjma.
Tak wiec czego wy sie boicie?

30.11.2008
00:01
[16]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Szkło kontaktowe

30.11.2008
00:04
[17]

mateuszek15 (2) [ Konsul ]

A ja będę siedział w bunkrze i wyjdę jak się wojna skończy, jak te chińczyki co to siedzieli jeszcze kilka lat po zakończeniu wojny :D

30.11.2008
00:13
smile
[18]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

Sprzedaliśmy uszatka japońcom ???? No.. to teraz niech się odwdzięczą

30.11.2008
00:19
[19]

Loczek [ El Loco Boracho ]

USA i UE wystosują odpowiednią notę :)

30.11.2008
00:53
smile
[20]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

mos_def ===> Lubię taki optymistyczny humor ! Polać mu !

30.11.2008
09:25
smile
[21]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Możemy liczyć na pomoc Afganistanu

01.12.2008
01:34
smile
[22]

Silvestris [ Pretorianin ]

Człowieku, jesteśmy w NATO!

01.12.2008
01:40
[23]

quaku [ Konsul ]

Generalnie mamy dobrą piechotę, ale ignorancja polaczków nakazuje pierdolić bez ładu i składu jacy to my biedni, że sobie nie poradzimy, że będziemy uciekać do USA, że Kaczyński zły, że Tusk gorszy. Ile to można pluć na samego siebie?

01.12.2008
01:46
[24]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Pytanie: Kto nas obroni?

Odpowiedź: Maryja, Królowa Polski. Pomogła już raz ze Szwedami, to i z Ruskimi albo arabami też pomoże.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.