GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

stare gry

29.11.2008
20:01
[1]

mikas(PL)!!!!! [ Konsul ]

stare gry

piszcie co graliscie w dziecinstwie i do jakich gier macie sentyment
ja np mam sentyment do gry pacific warriors :D

29.11.2008
21:13
smile
[2]

Silvestris [ Pretorianin ]

Ja zawsze miło wspominam stare gry. Choć nie mam do nich żadnego sentymentu! I teraz już raczej bym w nie nie grał. Ale mam znajomych którzy co jakiś czas odkurzaja stare gierki:)

29.11.2008
23:03
[3]

Heretyk [ Generaďż˝ ]

Ja co jakiś czas włączam Baldur's Gate, ale oprócz tego zdarza mi się wspominać np. Sub Culture (nie działa na XP), Polan, Warcraft 2 i kilka innych.

29.11.2008
23:04
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mario, Contra, Tanks ehh, pikne czasy.

29.11.2008
23:04
[5]

pecet007 [ - ]

mam dużo takich gier, zwłaszcza seria
Commander Keen
pierwszą częśc przechodzę w 7-8 minut (rekord jaki znalazłem na YT to 5 coś) ;)

29.11.2008
23:05
smile
[6]

simson__ [ Generaďż˝ ]

Pat z klawiatury mi to wyjąłeś :) to tego jeszcze bym dodał Goala 3

30.11.2008
08:16
[7]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Ja lubię dooma i The need for speed;]
No, może jeszcze kings of the beach i na C64 TOP GUN

30.11.2008
08:28
[8]

koosa [ Konsul ]

commander keen
put put xD
carmageddon
contra
ignition
jakaś gra gdzie sie banany zakopywało(worlds of billy 1?)
worms

30.11.2008
08:36
[9]

sweep [ Konsul ]

Super Frog
Golden Axe
Sensible World of Soccer
Liga Polska Manager etc.

30.11.2008
08:37
[10]

grattz [ Generaďż˝ ]

Dla mnie grą ponadczasową będzie Colonization.

30.11.2008
08:45
[11]

Kasha_Krk [ Konsul ]

DOSowy UGH czy Mario;) Commander Keen! i Contra.

30.11.2008
08:51
[12]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

ppaatt1 --> Mario, Contra, Tanks ehh, pikne czasy

simson__ --> Pat z klawiatury mi to wyjąłeś :) to tego jeszcze bym dodał Goala 3

Ja bym jeszcze dodał "Złotą czwórkę" tak się chyba ten kartridż nazywał :) I ten Robin Hood na niej był po prostu miodzio :)

:) Piękne to gry były. Też się grało w nie i tak właściwie od nich zacząłem swoją przygodę z grami :). Teraz moi kumple się zagrywają w nie na nokiach z symbianem ;)

30.11.2008
09:28
[13]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Heh, w UGH gram do tej pory;]

30.11.2008
09:32
smile
[14]

Apokalipsis [ Chor��y ]

Ja gram w God of War: Chains of Olympus

30.11.2008
09:41
[15]

prick [ All of you are DEAD! ]

big nose the caveman rox :)

30.11.2008
09:58
smile
[16]

Gromb [ P12 ]

Do paragrafuwki "Wojownik autostrady". Wersja papierowa, ale do tej pory do niej wracam, więc się nie zestarzała.

30.11.2008
10:02
smile
[17]

Ksionim [ Pretorianin ]

Eh, Mario i "Prehistoryk" w moim stareńkim Nortonie (Norton! To było coś!). DO tego jeszcze pierwsza część Commandosów i Age of Empires I. Ale Knigchst and Merchants nic nie przęścignie. To były czasy.

30.11.2008
10:07
[18]

Axonn77 [ Konsul ]

Mario
Bignose
Robin Hood


To od tych gier zacząłem przygodę.

30.11.2008
10:12
smile
[19]

noname22 [ Wastelander ]

Rick Dangerous 1 i 2
Zack McKracken
Maniac Mansion
Montezuma
Bruce Lee

Pogrywam w to co jakis czas :)

30.11.2008
10:54
[20]

Cizdas [ Junior ]

Od najstarszej to chyba:
SkyRoads
Hard Truck (niepamiętam części)
Shogo: Mobile Armor Division (świetny klimat, ponadczasowa polecam)
Captain Claw
Test Drive 6
Worms 2

Dzięki tym grom granie stało się moją pasją ;)

30.11.2008
11:00
[21]

Whatson [ Konsul ]

Robin Hood: Legenda Sherwood
Syberia
Mario
Worms 2
Dragon Ball
Project I.G.I.
Fifa 2001, 2002
Indiana Jones: The Emperos Tomb

I z tych co pamiętam to chyba wszystko :)

30.11.2008
11:01
[22]

barteqq [ world in conflict ]

MDK
Raptor
Constructor
Ignition
Turok
Cywilizacja
Age of empires
worms 1 :D

30.11.2008
20:01
smile
[23]

mikas(PL)!!!!! [ Konsul ]

w sumie pograł bym se w Contre ael nie amm tej konsoli

30.11.2008
22:03
[24]

maciejmaciejmaciej [ Junior ]

zybex albo Boulder Dash to była dopiero gry:)

30.11.2008
22:05
smile
[25]

szymon_majewski [ Senator ]

Zaraz chyba Warcrafta zainstaluje

30.11.2008
22:06
smile
[26]

C0R73Z [ Centurion ]

Kozaki Europejskie Wojny :)

Tej gry nie da się zapomnieć.

30.11.2008
22:08
[27]

Amadeusz ^^ [ Marillion ]

Mario, Contra, Half-Life, Megarace 2, Unreal, Tanks - Teraz się nie robi takich gier :-(

Pierwszy kontakt z Morrowindem też kojarzę niezwykle sentymentalnie, byłem wtedy chory i mogłem grać 24/7, to było jakieś 7 lat temu :-) Zapomniałem o prawdziwym świecie, nawet śniłem o Vvanderfell ;-)

30.11.2008
22:12
[28]

qaq [ CCCP ]

mario, contra, tanks, neverhood, age of empires
a z tej nowszej historii to gry w ktore ciągle jeszcze pogrywam - worms arma i homm3

30.11.2008
22:12
[29]

PC-fan [ Centurion ]

UGH
Mario
diana
dyna
megablast
prehistoryk (pierwsza gra PC!!)
doom 1 2

troche sie zapomniało ale to głównie w te grałem w dzeciństwie
na tamte czasy to było coś...
pacman - ponadczasowa graaa
pozdr dla wszystkich starych gierek heh ...

30.11.2008
22:14
[30]

Predator96 [ Centurion ]

Mario bo musiałem sie nauczyc liczyc do 10 aby moc grac w Mario na Nesa xD

Wiek 3-4 lata :)

30.11.2008
22:22
smile
[31]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Super Mario Bros
Chip & Dale
FIFA 98
Ice Hokey

30.11.2008
23:02
[32]

Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]

Ja ze starych gierek lubię często wracać do obu Crusaderów - No Remorse i No Regret. Świetna fabuła i aktorskie przerywniki.

30.11.2008
23:08
[33]

kubicBSK [ Senator ]

Mortal Kombat(szczególnie trilogy i jeszcze 1 na pegaz oraz 2 z 3 na megadriva:)) Boulder Dash, Mario, Tetris:). Bardzo dużo tytułów nie pamiętam. Większość na pegaza i jego podróbkę.

30.11.2008
23:09
[34]

simonsam [ Junior ]

Mortal Kombat 2 Pamietam jeszcze jak kiedyś joystick mi sie zepsuł i grałem myszka :PPPPPPPPP

30.11.2008
23:15
[35]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

Super Mario Bros - w to chyba każdy grał :P.
Ice climber
OutRun
Fiendish Freddys Big Top O Fun
Flimbo's Quest - jak ostatnio w to grałem to się popłakałem :D
Putty - świetna gra na SNESa
True Lies
Mick and Mack in Global Gladiators - załamałem się jak popsuła mi się kiedyś dyskieta z tą gierką...
ruff'n'tumble
Lazarus - najlepsza polska gra, w jaką grałem :P.
Yo Joe! - tej gry szukam :D.
Lotus
Turrican
No i moja pierwsza gra na szaraku :D Crash Bandicoot
Ape Escape
RASCAL - to jest dopiero świetna giera.


@kubicBSK chyba NESa i jego podróbkę [pegazus]

Z miłą chęcią bym wypisał wszystkie gry ale nie starczyło by mi miejsca xD. Do każdej gry, która mi dała dużo zabawy wracam :D.

30.11.2008
23:22
[36]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

SuperFrog :D coś pięknego :P


stare gry  - m1a87z
30.11.2008
23:25
[37]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

No jasne że o czymś bardzo ważnym zapomniałem...
SuperFrog to jest wspaniała gra :P. m1a87z dzięki za przypomnienie...

30.11.2008
23:48
[38]

orzinn [ GOD LIKE ]

Duken Nuken chyba tak sie to pisalo

01.12.2008
00:14
[39]

Yakeem [ Pretorianin ]

King Quest 1 - pierwsza przygodówka w którą grałem z dość topornym interfejsem (wszystkie polecenia wydawane słownie, np. trzeba było wstukiwać "Open the door"), ale za to z czarującym klimatem, szczególnie dla kilkulatka. Wciąż mam w sobie to przerażenie, gdy musiałem przechodzić przez mroczny las złej wiedźmy. Głównie przez to, że jeśli zbyt długo się w nim przebywało, niekoniecznie dobra wiedźma przylatywała na swej miotle i był Game Over : o

01.12.2008
00:16
smile
[40]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Mnie bardzo podobały się fliperówki z czasów dzieciństwa takie jak Cadillacs & dinozaurs , Punisher i wiele innych , Wracam do nich dość często na emulatorze MAME 32:D

01.12.2008
01:03
[41]

Kłosiu [ Senator ]

Ja zawsze najlepiej wspominam Lost Patrol. Taka niby strategia, niby zrecznosciowka, ogolnie niewiadomo co to :). Smiglowiec rozbija sie w gdzies w Wietnamie, przezywa czesc druzyny piechoty, wsrod nich sa ranni, no i trzeba ich doprowadzic kilkadziesiat kilometrow do bazy. Rewelacja, ta gre najlepiej pamietam ze wszystkich, w jakie gralem na Amidze. Do tego jeszcze North&South w wersji na dwoch graczy. Platformowki nigdy mnie specjalnie nie pociagaly, Superfroga znam i cenie ale to jednak nie jest to ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.