mikas(PL)!!!!! [ Konsul ]
stare gry
piszcie co graliscie w dziecinstwie i do jakich gier macie sentyment
ja np mam sentyment do gry pacific warriors :D

Silvestris [ Pretorianin ]
Ja zawsze miło wspominam stare gry. Choć nie mam do nich żadnego sentymentu! I teraz już raczej bym w nie nie grał. Ale mam znajomych którzy co jakiś czas odkurzaja stare gierki:)
Heretyk [ Generaďż˝ ]
Ja co jakiś czas włączam Baldur's Gate, ale oprócz tego zdarza mi się wspominać np. Sub Culture (nie działa na XP), Polan, Warcraft 2 i kilka innych.
ppaatt1 [ Trekker ]
Mario, Contra, Tanks ehh, pikne czasy.
pecet007 [ - ]
mam dużo takich gier, zwłaszcza seria
Commander Keen
pierwszą częśc przechodzę w 7-8 minut (rekord jaki znalazłem na YT to 5 coś) ;)

simson__ [ Generaďż˝ ]
Pat z klawiatury mi to wyjąłeś :) to tego jeszcze bym dodał Goala 3
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Ja lubię dooma i The need for speed;]
No, może jeszcze kings of the beach i na C64 TOP GUN
koosa [ Konsul ]
commander keen
put put xD
carmageddon
contra
ignition
jakaś gra gdzie sie banany zakopywało(worlds of billy 1?)
worms
sweep [ Konsul ]
Super Frog
Golden Axe
Sensible World of Soccer
Liga Polska Manager etc.
grattz [ Generaďż˝ ]
Dla mnie grą ponadczasową będzie Colonization.
Kasha_Krk [ Konsul ]
DOSowy UGH czy Mario;) Commander Keen! i Contra.
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
ppaatt1 --> Mario, Contra, Tanks ehh, pikne czasy
simson__ --> Pat z klawiatury mi to wyjąłeś :) to tego jeszcze bym dodał Goala 3
Ja bym jeszcze dodał "Złotą czwórkę" tak się chyba ten kartridż nazywał :) I ten Robin Hood na niej był po prostu miodzio :)
:) Piękne to gry były. Też się grało w nie i tak właściwie od nich zacząłem swoją przygodę z grami :). Teraz moi kumple się zagrywają w nie na nokiach z symbianem ;)
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Heh, w UGH gram do tej pory;]

Apokalipsis [ Chor��y ]
Ja gram w God of War: Chains of Olympus
prick [ All of you are DEAD! ]
big nose the caveman rox :)

Gromb [ P12 ]
Do paragrafuwki "Wojownik autostrady". Wersja papierowa, ale do tej pory do niej wracam, więc się nie zestarzała.

Ksionim [ Pretorianin ]
Eh, Mario i "Prehistoryk" w moim stareńkim Nortonie (Norton! To było coś!). DO tego jeszcze pierwsza część Commandosów i Age of Empires I. Ale Knigchst and Merchants nic nie przęścignie. To były czasy.
Axonn77 [ Konsul ]
Mario
Bignose
Robin Hood
To od tych gier zacząłem przygodę.

noname22 [ Wastelander ]
Rick Dangerous 1 i 2
Zack McKracken
Maniac Mansion
Montezuma
Bruce Lee
Pogrywam w to co jakis czas :)
Cizdas [ Junior ]
Od najstarszej to chyba:
SkyRoads
Hard Truck (niepamiętam części)
Shogo: Mobile Armor Division (świetny klimat, ponadczasowa polecam)
Captain Claw
Test Drive 6
Worms 2
Dzięki tym grom granie stało się moją pasją ;)
Whatson [ Konsul ]
Robin Hood: Legenda Sherwood
Syberia
Mario
Worms 2
Dragon Ball
Project I.G.I.
Fifa 2001, 2002
Indiana Jones: The Emperos Tomb
I z tych co pamiętam to chyba wszystko :)
barteqq [ world in conflict ]
MDK
Raptor
Constructor
Ignition
Turok
Cywilizacja
Age of empires
worms 1 :D

mikas(PL)!!!!! [ Konsul ]
w sumie pograł bym se w Contre ael nie amm tej konsoli
maciejmaciejmaciej [ Junior ]
zybex albo Boulder Dash to była dopiero gry:)

szymon_majewski [ Senator ]
Zaraz chyba Warcrafta zainstaluje

C0R73Z [ Centurion ]
Kozaki Europejskie Wojny :)
Tej gry nie da się zapomnieć.
Amadeusz ^^ [ Marillion ]
Mario, Contra, Half-Life, Megarace 2, Unreal, Tanks - Teraz się nie robi takich gier :-(
Pierwszy kontakt z Morrowindem też kojarzę niezwykle sentymentalnie, byłem wtedy chory i mogłem grać 24/7, to było jakieś 7 lat temu :-) Zapomniałem o prawdziwym świecie, nawet śniłem o Vvanderfell ;-)
qaq [ CCCP ]
mario, contra, tanks, neverhood, age of empires
a z tej nowszej historii to gry w ktore ciągle jeszcze pogrywam - worms arma i homm3
PC-fan [ Centurion ]
UGH
Mario
diana
dyna
megablast
prehistoryk (pierwsza gra PC!!)
doom 1 2
troche sie zapomniało ale to głównie w te grałem w dzeciństwie
na tamte czasy to było coś...
pacman - ponadczasowa graaa
pozdr dla wszystkich starych gierek heh ...
Predator96 [ Centurion ]
Mario bo musiałem sie nauczyc liczyc do 10 aby moc grac w Mario na Nesa xD
Wiek 3-4 lata :)

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Super Mario Bros
Chip & Dale
FIFA 98
Ice Hokey
Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]
Ja ze starych gierek lubię często wracać do obu Crusaderów - No Remorse i No Regret. Świetna fabuła i aktorskie przerywniki.
kubicBSK [ Senator ]
Mortal Kombat(szczególnie trilogy i jeszcze 1 na pegaz oraz 2 z 3 na megadriva:)) Boulder Dash, Mario, Tetris:). Bardzo dużo tytułów nie pamiętam. Większość na pegaza i jego podróbkę.
simonsam [ Junior ]
Mortal Kombat 2 Pamietam jeszcze jak kiedyś joystick mi sie zepsuł i grałem myszka :PPPPPPPPP
Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]
Super Mario Bros - w to chyba każdy grał :P.
Ice climber
OutRun
Fiendish Freddys Big Top O Fun
Flimbo's Quest - jak ostatnio w to grałem to się popłakałem :D
Putty - świetna gra na SNESa
True Lies
Mick and Mack in Global Gladiators - załamałem się jak popsuła mi się kiedyś dyskieta z tą gierką...
ruff'n'tumble
Lazarus - najlepsza polska gra, w jaką grałem :P.
Yo Joe! - tej gry szukam :D.
Lotus
Turrican
No i moja pierwsza gra na szaraku :D Crash Bandicoot
Ape Escape
RASCAL - to jest dopiero świetna giera.
@kubicBSK chyba NESa i jego podróbkę [pegazus]
Z miłą chęcią bym wypisał wszystkie gry ale nie starczyło by mi miejsca xD. Do każdej gry, która mi dała dużo zabawy wracam :D.
Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]
No jasne że o czymś bardzo ważnym zapomniałem...
SuperFrog to jest wspaniała gra :P. m1a87z dzięki za przypomnienie...
orzinn [ GOD LIKE ]
Duken Nuken chyba tak sie to pisalo
Yakeem [ Pretorianin ]
King Quest 1 - pierwsza przygodówka w którą grałem z dość topornym interfejsem (wszystkie polecenia wydawane słownie, np. trzeba było wstukiwać "Open the door"), ale za to z czarującym klimatem, szczególnie dla kilkulatka. Wciąż mam w sobie to przerażenie, gdy musiałem przechodzić przez mroczny las złej wiedźmy. Głównie przez to, że jeśli zbyt długo się w nim przebywało, niekoniecznie dobra wiedźma przylatywała na swej miotle i był Game Over : o

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Mnie bardzo podobały się fliperówki z czasów dzieciństwa takie jak Cadillacs & dinozaurs , Punisher i wiele innych , Wracam do nich dość często na emulatorze MAME 32:D
Kłosiu [ Senator ]
Ja zawsze najlepiej wspominam Lost Patrol. Taka niby strategia, niby zrecznosciowka, ogolnie niewiadomo co to :). Smiglowiec rozbija sie w gdzies w Wietnamie, przezywa czesc druzyny piechoty, wsrod nich sa ranni, no i trzeba ich doprowadzic kilkadziesiat kilometrow do bazy. Rewelacja, ta gre najlepiej pamietam ze wszystkich, w jakie gralem na Amidze. Do tego jeszcze North&South w wersji na dwoch graczy. Platformowki nigdy mnie specjalnie nie pociagaly, Superfroga znam i cenie ale to jednak nie jest to ;).