GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję : Sygnału trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej.

29.11.2008
11:43
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Poszukuję : Sygnału trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej.

Poszukuję : Sygnału trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej.
Jakoś tak to się nazywa.
Jak by ktoś mógłby mi to wysłać na e-mail : [email protected] , gg : 9827796 lub tutaj podać link byłbym bardzo wdzięczny.

Bardzo proszę o pomoc!!!
Z góry bardzo dziękuje.

29.11.2008
11:54
[2]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

To ma być coś takiego jak na samym początku tej piosenki?

29.11.2008
12:11
smile
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Do wyboru do koloru :)

29.11.2008
12:22
[4]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Miałem to na komorce

29.11.2008
12:41
[5]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

to się nazywa Taps, szukaj pod tą nazwą:)

29.11.2008
12:46
smile
[6]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Przecież już podałem link z dźwiękami...

29.11.2008
12:47
smile
[7]

Mazio [ Mr Offtopic ]

A ja dziękuję Herr Flicku - zapisałem sobie "charge"

01.12.2008
14:08
smile
[8]

pawelcz3 [ Konsul ]

Wszystkim wielkie dzięki, za odpowiedzi.
Szczególnie dziękuje : "Herr Flick" i też "sparrhawk".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.