pawelcz3 [ Konsul ]
Poszukuję : Sygnału trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej.
Poszukuję : Sygnału trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej.
Jakoś tak to się nazywa.
Jak by ktoś mógłby mi to wysłać na e-mail : [email protected] , gg : 9827796 lub tutaj podać link byłbym bardzo wdzięczny.
Bardzo proszę o pomoc!!!
Z góry bardzo dziękuje.
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
To ma być coś takiego jak na samym początku tej piosenki?

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Do wyboru do koloru :)
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Miałem to na komorce
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
to się nazywa Taps, szukaj pod tą nazwą:)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Przecież już podałem link z dźwiękami...

Mazio [ Mr Offtopic ]
A ja dziękuję Herr Flicku - zapisałem sobie "charge"

pawelcz3 [ Konsul ]
Wszystkim wielkie dzięki, za odpowiedzi.
Szczególnie dziękuje : "Herr Flick" i też "sparrhawk".