fizla [ ©rAzy Driv3r ]
GTA I
Ściągnąłem sobie z neta GTA I. Miałem już to zainstalowane, ale usunąłem. Jak już zainstaluje grę widać punkty jakie zdobyłem. I gdy daje Play i gra mi się włącza to widać tylko paski. Możecie coś poradzić??

Barto789 [ Pretorianin ]
U mnie też tak jest Bo kupiłem trylogie gta (Gta gta2 i gta3) no i działą mi 2 i 3 a gta1 DUPA !
rafi1999 [ Legionista ]
kto będzie grał w gta przez neta ?
preDratronIX [ Konsul ]
Jak zobaczyłem tytuł wątku to pomyślałem
"Kolejny, który pyta o wymagania GTA"
fizla [ ©rAzy Driv3r ]
Up. Może ktoś wie, zagrałbym sobie.
informatyk123 [ Centurion ]
zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
wogole to kto gra w gta I multiplayer
Slasher11 [ Scharfschütze ]
zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
i kto to mowi...

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]
zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
wogole to kto gra w gta I multiplayer
ROTFL :P
informatyk----------------> jak on nie napiasł nic o multiplayerze :D