GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA I

28.11.2008
14:28
[1]

fizla [ ©rAzy Driv3r ]

GTA I

Ściągnąłem sobie z neta GTA I. Miałem już to zainstalowane, ale usunąłem. Jak już zainstaluje grę widać punkty jakie zdobyłem. I gdy daje Play i gra mi się włącza to widać tylko paski. Możecie coś poradzić??

28.11.2008
14:44
smile
[2]

Barto789 [ Pretorianin ]

U mnie też tak jest Bo kupiłem trylogie gta (Gta gta2 i gta3) no i działą mi 2 i 3 a gta1 DUPA !

28.11.2008
19:54
[3]

rafi1999 [ Legionista ]

kto będzie grał w gta przez neta ?

28.11.2008
20:16
[4]

preDratronIX [ Konsul ]

Jak zobaczyłem tytuł wątku to pomyślałem
"Kolejny, który pyta o wymagania GTA"

29.11.2008
10:07
[5]

fizla [ ©rAzy Driv3r ]

Up. Może ktoś wie, zagrałbym sobie.

01.12.2008
14:17
[6]

informatyk123 [ Centurion ]

zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
wogole to kto gra w gta I multiplayer

01.12.2008
14:20
[7]

Slasher11 [ Scharfschütze ]

zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
i kto to mowi...

01.12.2008
14:20
smile
[8]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

zamiast grac w starocie to lepiej do nauki sie wez
wogole to kto gra w gta I multiplayer


ROTFL :P


informatyk----------------> jak on nie napiasł nic o multiplayerze :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.