GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout 3 PROTECTION ERROR

26.11.2008
11:06
[1]

dudiusz [ Junior ]

Fallout 3 PROTECTION ERROR

Witam dziś kupiłem ORYGINALNĄ grę F3 gra do momentu kiedy mam 19 lat i wynoszę się z krypty. Pogadałem z Amatą, poszwędałem się trochę po schronie w czasie ucieczki i wywala Błąd "Protection Error" Wyczytałem trochę w necie, że to wina deamona, który w moim przypadku emulował NFSA najnowszego. Wymontowałem tego nfsa, zainstalowałem patcha od cenegi, ale problem się powtarza. Na piracie wywalało mnie przy wyjściu z krypty, więc byłem ciut dalej ;P Jeszcze coś wyczytałem by zassać jakiś plik .dll, ale nie mogę teraz tego znaleść, Odinstalowałem właśnie deamona, nero, img burna i dalej jest to samo. Jak zrobię Cracka ( chyba ruskiego bo launcher jest po rusku) To wywala mnie jak chce wyjsć z krypty. Macie jakiś konkretny sposób ?
Proszę o POMOC.

01.12.2008
15:09
[2]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Ja kiedyś próbowałem tego cracka(totalna porażka), jak masz oryginał to na płycie powinnien być fallout3 launcher


EJ EJ EJ, zaraz, jak masz pirata to na płytę, z dysku, płytę w zęby CRACK, kup oryginał i zadziała

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.