
maczo16 [ Pretorianin ]
Problem z CS
Witam...Mam problem bo przy instalacji CS wyskakuje mi taki błąd:
Proszę o pomoc...
maczo16 [ Pretorianin ]
Pomoże ktoś?
hordziak [ Konsul ]
Źle skonfigurowany masz steam , zrobisz to w opcjach ;).
maczo16 [ Pretorianin ]
Ale tam nie ma opcji...
hordziak [ Konsul ]
Dobra , widze że nie mam o czym rozmawiać.
Bobe[X] [ Pretorianin ]
Też takie coś miałem
Pogrzebałem w konfiguracjach firewalla (odblokowałem dostęp do internetu aplikacji)
maczo16 [ Pretorianin ]
No właśnie bo ja mam na sieci firewalla ...I co już sobie nie pogram???

mycha921 [ Invisible ]
Poproś administratora sieci o przekierowanie dla Ciebie portów:
UDP 27000 do 27020 włącznie
TCP 27020 do 27050 włącznie
Oczywiście jak ty masz tą sieć to nikogo nie musisz prosić ;)
maczo16 [ Pretorianin ]
Mam kolejny problem... Gdy próbuję wejść na serwer CS 1.6 wyskakuje mi komunikat. Wyszukałem kilka darmowych serwerów. Uprzedzam że z CS mam dopiero od dzisiaj do czynienia i jeszcze dobrze tego nie łapie więc proszę o wyrozumiałość.
maczo16 [ Pretorianin ]
UP
maczo16 [ Pretorianin ]
UP :(
maczo16 [ Pretorianin ]
Siemka chciałbym się zapytać o te porty co podał mycha921
UDP 27000 do 27020 włącznie
TCP 27020 do 27050 włącznie
Bo administrator mojej sieci przekierował mi je tylko nie wiem dobrze co dzięki temu będę miał ...Może mi ktoś wytłumaczyć?