GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z CS

25.11.2008
19:01
smile
[1]

maczo16 [ Pretorianin ]

Problem z CS

Witam...Mam problem bo przy instalacji CS wyskakuje mi taki błąd:
Proszę o pomoc...


Problem z CS - maczo16
25.11.2008
19:12
[2]

maczo16 [ Pretorianin ]

Pomoże ktoś?

25.11.2008
19:15
[3]

hordziak [ Konsul ]

Źle skonfigurowany masz steam , zrobisz to w opcjach ;).

25.11.2008
19:18
[4]

maczo16 [ Pretorianin ]

Ale tam nie ma opcji...

25.11.2008
19:20
[5]

hordziak [ Konsul ]

Dobra , widze że nie mam o czym rozmawiać.

25.11.2008
19:22
[6]

Bobe[X] [ Pretorianin ]

Też takie coś miałem
Pogrzebałem w konfiguracjach firewalla (odblokowałem dostęp do internetu aplikacji)

25.11.2008
19:27
[7]

maczo16 [ Pretorianin ]

No właśnie bo ja mam na sieci firewalla ...I co już sobie nie pogram???

25.11.2008
19:30
smile
[8]

mycha921 [ Invisible ]

Poproś administratora sieci o przekierowanie dla Ciebie portów:

UDP 27000 do 27020 włącznie
TCP 27020 do 27050 włącznie

Oczywiście jak ty masz tą sieć to nikogo nie musisz prosić ;)

25.11.2008
23:40
[9]

maczo16 [ Pretorianin ]

Mam kolejny problem... Gdy próbuję wejść na serwer CS 1.6 wyskakuje mi komunikat. Wyszukałem kilka darmowych serwerów. Uprzedzam że z CS mam dopiero od dzisiaj do czynienia i jeszcze dobrze tego nie łapie więc proszę o wyrozumiałość.


Problem z CS - maczo16
25.11.2008
23:47
[10]

maczo16 [ Pretorianin ]

UP

26.11.2008
10:15
[11]

maczo16 [ Pretorianin ]

UP :(

01.12.2008
15:53
[12]

maczo16 [ Pretorianin ]

Siemka chciałbym się zapytać o te porty co podał mycha921
UDP 27000 do 27020 włącznie
TCP 27020 do 27050 włącznie

Bo administrator mojej sieci przekierował mi je tylko nie wiem dobrze co dzięki temu będę miał ...Może mi ktoś wytłumaczyć?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.