kamil1704 [ Pretorianin ]
ani jedno, ani drugie.

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Nic. Nikt tu nie lubi anime. Więc nie zakładaj co 5 sek nowego wątku.
Bądź normalny
Frajer1442 [ Centurion ]
siurekm- HEHEHEEHE powiedziałeś coś śmiesznego.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
frajer 1442---> Dobranocka niedługo, więc co ty tu jeszcze robisz
Gimli z Mezopotami [ Mistrz Topora ]
Oglądam Naruto do dzisiaj więc pewnie sama gra nie jest kiepska. Jeśli też jesteś jej fanem to spróbuj se ściągnąć demko i sam zobaczysz. Nie pytaj na forum o Naruto bo tylko cię wyśmieją - j/w;/
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
Ja zadnej z nich bym nie wybral.
Jak chcesz dobra bijatyke na x360 albo ps3 to bierz Mortal Kombat vs Dc Universe, Virtua Fighter 5 albo Soul Calibur IV (szczegolnie wlasnie ja polecam)