GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co byscie wybrali

23.11.2008
18:25
[1]

kubasior [ Legionista ]

co byscie wybrali

naruto czy def jam icon


co byscie wybrali - kubasior
23.11.2008
18:26
[2]

kamil1704 [ Pretorianin ]

ani jedno, ani drugie.

23.11.2008
18:27
smile
[3]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Nic. Nikt tu nie lubi anime. Więc nie zakładaj co 5 sek nowego wątku.

Bądź normalny

23.11.2008
18:28
[4]

Frajer1442 [ Centurion ]

siurekm- HEHEHEEHE powiedziałeś coś śmiesznego.

01.12.2008
15:14
[5]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

frajer 1442---> Dobranocka niedługo, więc co ty tu jeszcze robisz

01.12.2008
15:23
[6]

Gimli z Mezopotami [ Mistrz Topora ]

Oglądam Naruto do dzisiaj więc pewnie sama gra nie jest kiepska. Jeśli też jesteś jej fanem to spróbuj se ściągnąć demko i sam zobaczysz. Nie pytaj na forum o Naruto bo tylko cię wyśmieją - j/w;/

01.12.2008
16:19
[7]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Ja zadnej z nich bym nie wybral.
Jak chcesz dobra bijatyke na x360 albo ps3 to bierz Mortal Kombat vs Dc Universe, Virtua Fighter 5 albo Soul Calibur IV (szczegolnie wlasnie ja polecam)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.