GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona, z konkursami

23.11.2008
17:59
[1]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Strona, z konkursami

Witam, czy naprawdę można tu coś wygrać? Wygrał cos kiedyś ktos na tej stronie i cvzy to bezpieczne?

23.11.2008
19:01
[2]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

up

23.11.2008
19:26
[3]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

up

24.11.2008
15:42
[4]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

up

01.12.2008
12:59
smile
[5]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Odpowie ktoś?

01.12.2008
13:49
smile
[6]

faust7 [ Konsul ]

Nie wiem czy można coś tam wygrać ale pomogę ci w Upowaniu

01.12.2008
14:01
[7]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Raczej nie, a trzeba miec przynajmniej wielkie szczęście. Ludzie którzy wygrywają, klikają prawe idealnie, spóźniają się na przykład o 0.00001 sekundy :( Mój najlepszy wynik to 0.002 spóźnienia i tak nie byłem w pierwszej 15

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.