GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skucha

21.11.2008
19:00
[1]

Pirat099 [ Fighter ]

Skucha

Dlaczego wiedźmin mi niedziała? mam GF FX 5500, 1gb ram, celeron 3,06ghz. powinien działać, nie? Może jakieś uaktualnienia do windowsa potrzebne czy sterowniki?

21.11.2008
19:02
[2]

Narmo [ nikt ]

Nie, nie powinien działać.
Sprawdź w instrukcji minimalne wymagania oraz wspierane karty graficzne.

21.11.2008
19:03
[3]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Wiedźmin potrzebuje chyba min. GeForce 6600.

24.11.2008
16:01
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

GF FX550 i 1GB Ram? W tuning się bawiłeś czy takie sprzedają?

24.11.2008
16:03
smile
[5]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Taki komputer dzisiaj od 0 robią Japońce na zaliczenie w podstawówce:)

24.11.2008
22:19
[6]

ero_sk [ THC ]

Mi na GeForce 6200LE 128MB i 1GB ramu smigal na najnizszych i tylko czasami sie przycinal. Komputer tez czlowiek:P

25.11.2008
00:06
smile
[7]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Może nie masz Service Packa 2 jeśli wogóle masz Windowsa XP, bo Wiedźmin prawdopodobnie wymaga SP2.

mr 45 ---> "GF FX550 i 1GB Ram? W tuning się bawiłeś czy takie sprzedają?"

Nie wiem co cię w tym dziwi? Nie widziałeś nigdy kart graficznych Geforce FX 5500 i kości pamięci RAM 1 GB? :)

29.11.2008
08:47
[8]

DAMIAN_6041 [ Pretorianin ]

tuning karty, chyba niemożliwe do niej 1gb ???



spoiler start
nie pójdzie
spoiler stop

29.11.2008
09:23
[9]

Kosiciel [ Pretorianin ]

Trochę za stara grafika, reszta do gry (na niskich ustawieniach) się nadaje :)

01.12.2008
15:06
[10]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Nie zauważyłem przecinka, myślałem że gościu ma GF FX550, a w niej giga ramu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.