GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black Mesa mod

19.11.2008
15:26
smile
[1]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Black Mesa mod

Fani Half-Life napewno znają mod Black Mesa. Jego twórcy po blisko roku od ostatniego "Media Release" w końcu zdecydowali się opublikować dla swoich fanów kilka soczystych fotek. Niebawem jak wynika z newsa na ich stronie, możemy się też spodziewać kolejnego trailera. Na statycznych obrazkach mod wygląda niesamowicie obiecująco. Zainteresowanych odsyłam na stronę projektu...

19.11.2008
15:29
[2]

William d'Troull [ Pretorianin ]

Nasuwa się tylko jedno pytanie... Za $ czy też za Free? :)

19.11.2008
15:32
[3]

czekers [ Let there be Nite ]

Ludzie, dajcie nam go już!

01.12.2008
00:20
[4]

Kazioo [ Centurion ]

Mod oczywiście za FREE - na modach nie wolno zarabiać.
ale nie o tym chciałem napisać...

Nowy TRAILER już jest!

Wysoka jakość 720p(POLECAM):


Normalna jakość 480p:


Youtube (jakość na tyle słaba, że nie widać istotnych elementów...):


aha i jeszcze oficjalny kanał Youtube:


Zapowiada się rewelacyjnie!
Chyba Valve będzie sie im musiało pokłonić! Zapowiada się mod lepszy od obu części Halfa!
Czuć klimat, jest trochę inny ale zdecodowanie mocny.

01.12.2008
00:51
smile
[5]

.:Jj:. [ Legend ]

Ja trzymam za niego kciuki, mam nadzieję że będzie solidnie zrobiony.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.