
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Black Mesa mod
Fani Half-Life napewno znają mod Black Mesa. Jego twórcy po blisko roku od ostatniego "Media Release" w końcu zdecydowali się opublikować dla swoich fanów kilka soczystych fotek. Niebawem jak wynika z newsa na ich stronie, możemy się też spodziewać kolejnego trailera. Na statycznych obrazkach mod wygląda niesamowicie obiecująco. Zainteresowanych odsyłam na stronę projektu...
William d'Troull [ Pretorianin ]
Nasuwa się tylko jedno pytanie... Za $ czy też za Free? :)
czekers [ Let there be Nite ]
Ludzie, dajcie nam go już!
Kazioo [ Centurion ]
Mod oczywiście za FREE - na modach nie wolno zarabiać.
ale nie o tym chciałem napisać...
Nowy TRAILER już jest!
Wysoka jakość 720p(POLECAM):
Normalna jakość 480p:
Youtube (jakość na tyle słaba, że nie widać istotnych elementów...):
aha i jeszcze oficjalny kanał Youtube:
Zapowiada się rewelacyjnie!
Chyba Valve będzie sie im musiało pokłonić! Zapowiada się mod lepszy od obu części Halfa!
Czuć klimat, jest trochę inny ale zdecodowanie mocny.

.:Jj:. [ Legend ]
Ja trzymam za niego kciuki, mam nadzieję że będzie solidnie zrobiony.