GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telewizor - ale jaki?

15.11.2008
20:32
smile
[1]

Czagap [ Konsul ]

Telewizor - ale jaki?

Moi domownicy postanowili zakupić nowy telewizor, bo stary jest już stary i to jest jego największą wadą. Kazali mi coś wybrać, kupić i przywieźć do domu.
Szukam czegoś co ma 37 cali, mieści się w przedziale cenowym: do
2600 zł i jest dobre :)
Ale że na temacie znam się raczej średnio, to mam parę pytań:
Na jakie parametry przy zakupie powinienem zwrócić uwagę?
Czy są producenci, których powinienem unikać?
Czy jest jakaś marka która się wybija?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, podpowiedź, lub linka.


15.11.2008
20:37
[2]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Polecam ten artykuł, wszystko dokładnie opisane bez zbędnego lania wody :)

01.12.2008
11:49
smile
[3]

MANOLITO [ Generaďż˝ ]

miał ktoś z kolegów kontakt z podobnymi modelami, możejakieś opinie na ich temat ?


01.12.2008
11:50
[4]

provos [ Clandestino ]

Czy są producenci, których powinienem unikać?

LG oraz takie, których nazw nie znasz.

Czy jest jakaś marka która się wybija?

Z tańszych to Sharp, Hitachi, z droższych - Loewe.

Szukam czegoś co ma 37 cali, mieści się w przedziale cenowym: do
2600 zł i jest dobre :)


37" do 2600 =/= dobre
37" i dobre =/= w przedziale cenowym do 2600
do 2600 i dobre =/= 37"

01.12.2008
12:00
[5]

smuggler [ Patrycjusz ]

Za 2600 dobry 37"? Nie da sie. Watpie czy przy tym kursie dolara da sie dobry 32" w tej cenie. Trzeba bylo wiosna kupowac...

01.12.2008
12:01
smile
[6]

palpe [ Konsul ]

polecam ten model bo mam go już dwa miesiące. i popełniłem błąd widzę bo kupiłem go za 2600

01.12.2008
12:11
[7]

smuggler [ Patrycjusz ]

Bez urazy ale za taka kase mozna kupic NIEZLY ale MONITOR i to 22"...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.