
Czagap [ Konsul ]
Telewizor - ale jaki?
Moi domownicy postanowili zakupić nowy telewizor, bo stary jest już stary i to jest jego największą wadą. Kazali mi coś wybrać, kupić i przywieźć do domu.
Szukam czegoś co ma 37 cali, mieści się w przedziale cenowym: do
2600 zł i jest dobre :)
Ale że na temacie znam się raczej średnio, to mam parę pytań:
Na jakie parametry przy zakupie powinienem zwrócić uwagę?
Czy są producenci, których powinienem unikać?
Czy jest jakaś marka która się wybija?
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, podpowiedź, lub linka.
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
Polecam ten artykuł, wszystko dokładnie opisane bez zbędnego lania wody :)

MANOLITO [ Generaďż˝ ]
miał ktoś z kolegów kontakt z podobnymi modelami, możejakieś opinie na ich temat ?
provos [ Clandestino ]
Czy są producenci, których powinienem unikać?
LG oraz takie, których nazw nie znasz.
Czy jest jakaś marka która się wybija?
Z tańszych to Sharp, Hitachi, z droższych - Loewe.
Szukam czegoś co ma 37 cali, mieści się w przedziale cenowym: do
2600 zł i jest dobre :)
37" do 2600 =/= dobre
37" i dobre =/= w przedziale cenowym do 2600
do 2600 i dobre =/= 37"
smuggler [ Patrycjusz ]
Za 2600 dobry 37"? Nie da sie. Watpie czy przy tym kursie dolara da sie dobry 32" w tej cenie. Trzeba bylo wiosna kupowac...

palpe [ Konsul ]
polecam ten model bo mam go już dwa miesiące. i popełniłem błąd widzę bo kupiłem go za 2600
smuggler [ Patrycjusz ]
Bez urazy ale za taka kase mozna kupic NIEZLY ale MONITOR i to 22"...