marcinq76 [ Legionista ]
poleccie jakis dobry FPS do grania po sieci
Mój pierwszy post na forum, wiec witam wszystkich.
I od razu do konkretów. Szukam jakiegos dobrego FPSa, do grania w multi, w klimatach militarnych (od IIWŚ do współczesności, SF mnie nie interesuje). Ostatnio grałem w COD4, ale powoli mnie juz nudzi, teraz potrzebował bym czegos mniej klaustrofobicznego, bardziej w stylu BF2. Nie za bardzo orientuje sie w grach ktore ostatnio wyszły, wiec mam nadzieje ze rzucicie jakimiś ciekawymi tytułami. Z tego co ogladałęm na youtube to clear sky ma chyba dosyc duze mapy? Z nowosci wpadł mi w oko tez Far Cry 2, ale w tej grze nie ma opcji "padnij" - niezła jazda całą gre na stojaka ;) kicha zwłaszcza dla snajpera. Wiec moze jakies inne tytuły?
Pozdrawiam
Marcin
Fokus25 [ Pretorianin ]
CoD5 :P
marcinq76 [ Legionista ]
Fokus25 - cod5 bedzie pod względem wielkosci map podobne do poprzedniczki a nie BFa...
Selman [ Wings for Marie ]
warrock
trochę kiedyś pograłem i gra jest całkiem spoko tylko co jakiś czas jest wysyp cziterów
prick [ All of you are DEAD! ]
warrock
sweep [ Konsul ]
ARMA
Yaper [ GłoDOmoR ]
Call of Duty 4 - chyba najlepszy jak na razie
a tak po za tym to może Bad Company
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
Zależy na jakiej platformie grasz. Jak na PC to bezapelacyjnie Call of Duty: World at War. Jak grasz na konsoli to Battlefield: Bad Company.
wolkov [ |Drummer| ]
Jak na PC to bezapelacyjnie Call of Duty: World at War
skąd to przekonanie? może chodziło o COD4?
marcinq76 [ Legionista ]
ups ;) nie napisałem na czym gram - gram na piecu, zreszta niedawno zmodernizowanym (ze starego został tylko monitor i mysza) Wszystkie gry FPS sprzed ponad roku mam juz przećwiczone :) wiec mozna sie spokojnie skupic na tytułach ktore pojawiły sie po premierze COD4. warrock, arma, aa, bf2 z modami, cody, mohy, itd juz widzialem:)
Ze starszych ale nie zbadanych to chyba tylko Insurgency i red orchestra, ale serwery z tymi grami pewnie juz swieca pustkami od dawna.
A co powiecie o brothers in arms, ostatnio jakas nowa część wyszła? fajnie sie w to gra po sieci? duze mapki?
MistrzGrzegorz [ Generaďż˝ ]
Crysis, SWAT, CoD4
szarzasty [ Mork ]
A co powiecie o brothers in arms, ostatnio jakas nowa część wyszła? fajnie sie w to gra po sieci? duze mapki?
Multi ssie- nic specjalnego ani odkrywczego- może byłoby naprawdę niezłe gdyby nie fakt że niesamowicie zabugowane - gra to wyłącznie singiel
marcinq76 [ Legionista ]
a crysis 1 i 2 ? duze mapki ? - snajper bedzie miał co tam robic? :)
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
wolkov --> poleciłem mu Call of Duty: World at War bowiem sam marcinq76 napisał, że ograł się już w CoD4 i trochę go nudzi.
marcinq76 [ Legionista ]
Michael_999, ale napisałem tez ze troche meczy mnie klaustrofobiczny klimat CODów :)
paladyn innosa! [ Sc00rpY the Pr0gamer ]
Polecam UT3 :>
marcinq76 [ Legionista ]
paladyn innosa!, a ktora to wojna? swiatowa, korea, vietnam? ;)
Zabójca13 [ ICE ]
CS oraz swat 4 przez neta.
Ashaard [ WOLTER ]
Też polecam UT 3. Akcja nie jest oparta na realiach, jest to fikcyjny konflikt w przyszłości.
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
warrock :) co do cheaterów :) to duzo graj wbij 11 a najlepiej 21 lvl i graj na roomach z ograniczeniem levelowym :) tam cheaterów praktycznie nie ma
Darth Father [ Mr. Monster Kill ]
War Rock
marcinq76 [ Legionista ]
panowie, UT3 odpada bo a fantastyczne jest dla mnie. Tak jak wczesniej pisałem wole troche bardziej realistyczne klimaty.
Pooglądałem troche filmikow na youtube z crysisa warheada. Na plus duze mapy, pojazdy !! (hura) i super fizyka gry (strzał snajpą w koło samochodu i samochod skreca itp. smaczki) Na minus - gra dzieje sie w przyszłosci, ale niedalekiej :) - moze sie skusze, cena tez nie jest za wysoka.
A orientuje sie ktos w modach do tej gry? jest jakis mod poprawiajacy realizm (np przerabiajacy gre na czasy bardziej współczesne)
Loczek [ El Loco Boracho ]
Operation Flashpoint :)
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
CS. I mam inne pytanie czy naprawdę opłaca się kupować Call of Duty 4 przez Multiplayer? Lub BF2? Bo nie chcę rzucić kaski w błoto.
Ashaard [ WOLTER ]
Opłaca się. I to bardzo, multi CoD-a 4 jest jednym z najlepszych, w które grałem.
Blizzman [ Pretorianin ]
Unreal Tournament 3 i Call of Duty 4 to najlepsze multiplayerowe tytuły w jakie grałem :) Z przewagą dla tego pierwszego, ale chyba dlatego że ja bardziej wolę tytuły SF, a nie drugą wonę światową :)
Duto2 [ Konsul ]
CoD 4 to nie druga wojna światowa...
marcinq76 [ Legionista ]
cod 4 do MP jest swietny, ale po jakim czasie sie mocno nudzi (u mnie jakies 7 miesiecy grania). A taki BF2 potrafił mnie przykuc do kompa na o wiele dłużej :)
mebex [ JOŁKI POŁKI ]
War Rock
Całkiem fajna giera,walcze w nią już ponad rok i jest ok.
Sporo ostatnio dupków z "hakami"
heri peter [ S1braS ]
Unreal Tournament 3, CoD:WaW, FC2
mieciu54 [ Pretorianin ]
Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike Source i Team Fortess 2
Jamkonorek [ Jandulka ]
Oo tak, TF 2 jest fajne ;)
Jak tak to ze starszych polecam Wolfenstein: Enemy Teritorry (darmowy) i Red Orchestra. Duży realizm, servery jeszcze stoją(wczoraj grałem) nie ma ich dużo, ale są.
heri peter [ S1braS ]
jeszcze CS 1.6
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
Może Far Cry 2, Crysis: Warhead, Enemy Territory: Quake Wars?
HuntERjf [ Krevetka ]
nikt nie polecił najlepszej gry jeszcze?
America's Army
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Unreal Tournament 3 oraz CoD 4
karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
Q2 :)
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
najlpeszy CoD4, a po nim Team Fortress 2 i Unreal Tournament 3
hipppciu [ Pretorianin ]
Enemy Territory - darmowe i cholernie grywalne ;)
marcinq76 [ Legionista ]
dzieki wszystkim - przetestuje warrocka, co prawda troche starawy, ale skoro darmowy to warto go zainstalowac :)
no i chyba crisisa - filmiki na youtube prezentuja sie niezle, troche za fantastyczny ale zaryzykuje
LAJTUS [ Konsul ]
Polecam battlefielda 2.
HuntERjf [ Krevetka ]
America Army też darmowe a 100 razy lepsze i nie ma tylu czituchów.
marcinq76 [ Legionista ]
HuntERjf - w aa gralem troche, jakos mnie nie wciągną
Bobe[X] [ Pretorianin ]
cod5, 4, Warrock Cs source, warrock