GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czary ochronne przed Łupeżcami umysłów

26.04.2001
17:03
[1]

Alkestis [ Legionista ]

Czary ochronne przed Łupeżcami umysłów

Ciągle mam jakieś problemy, więc dobrze, że jesteście, przynajmniej mam z kim pogadać na mój ulubiony temat.
Ad rem... Mam duży problem w tunlech łupieżców umysłów, moja drużyna pada jak muchy. Jak się ochronić przed nimi. Z góry dzięki za pomoc!

26.04.2001
19:57
smile
[2]

troperz [ Chor��y ]

Jeszcze tam nie dotarłem, ale spotkałem już te bestie. Cóż to było za spotkanie! Moje bohatery opadli na zimną posadzkę a mnie opadła szczęka. Jakoś przeszedłem, nie wiem jednak co będzie dalej. Yashimo przed każdymi drzwiami zakładał wszystkie możliwe pułapki i ukrywał się w cieniu. Przy drzwiach stawały w zwartym szeregu dwa niedzwiedzie (plus jakiś dodatek bojowy), coby się pierony czymś zajęły. Przyspieszałem wszystkich i jeden na ochotnika z zbezpieczeniami na maxa (czytaj: wszystko co przyszło mi do głowy) podkradał się i otwierał wrota. Po tych zajmujących przygotowanich znowu szły z nas drzazgi (choć mniejsze) lub wychodziliśmy cało (w sytuacji gdy za drzwiami nikogo nie było). Pozdrawiam.

26.04.2001
22:35
[3]

Mohrven [ Pretorianin ]

Trzeba znaleźć w którejś z komnat mikstury ochrony przed Łupieżcami, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa. Przedtem trzeba liczyć na łut szczęścia i starać się ich spotykać pojedyńczo. Acha, są jeszcze do znalezienia w innej komnacie pierścienie kontroli, ale i tak jak zaatakujesz kontolowanego łupieżcę to on zaatakuje Ciebie. Powodzenia (będzie Ci potrzebne :)

26.04.2001
23:06
[4]

tymczasowy918 [ Junior ]

Moja taktyka bylo (na srednim poziomie trudnosci) przywanie 5 Skeleton Warriors i uzycie ich jako "kosci armatnich" :P potem warto jeszcze bylo rzucic Zaklecie Smierci co automatycznie wybijalo Umbrowe Kolosy...do tego Keldorn z Karsomyrem, Haer Dalis z wlaczonym Ofensywnym Piruetem uzywajacy Celestial Fury, i moj Sorcerer wystarczylo :)....mozna tez sprobowac rzucic pare "Bram" :)

26.04.2001
23:09
smile
[5]

_ARTi_ [ Maximus ]

Kapłan ma taki czar który uodparnia nas na czary łupierzców. Ten czar to chaoryczne rozkazy, jest zdje sie 4 poziomu kapłana, rzucamy go na najlepsza postac z dużą ilością inteligencji, a reszta trzyma się z daleka i strzela ze łuków, proc itp. Ja jak grałem paladynem i mnichem to bez problemów sie ich właśnie w ten sposób pozbywałem. A obręcze kontroli radze nieużywać, bo będą potrzebne. Pozdrawiam.

29.04.2001
00:26
[6]

Alkestis [ Legionista ]

Udało się !!!!!!!!!! Pomogło wzywanie szkieletów (nie wiem czemu, ale świetnie sobie radziły, lepiej niż Zywiołaki ognia, an przykład), także życznie śmierci okazało się bardzo pomocne. Decydujące jednak, jak sądzę, był czar ochronny Chaotyczne rozkazy (na tzrech członków drużyny). Dzięki temu walka była naprawd całkiem prosta. Wielkie dzięki Andrzej i _Arti_ ! Muszę jadnak dodać, że miałam inny problem, kiedy doszłam już przed ostatnie drzwi, zamknięte, nie mogłam znależć żadnego łupieżcy do zniwolenia. Chyba wszystkich zabiłam i musiałam uciec się do opcji Zamiana w zabójcę (kosztem 2 punktów reputacji). Chyba jednak miało być trochę inaczej. Ale to nieważne, grunt, że jestem z powrotem w Podmroku. PS Czu źle patzrę, ale chyba nie ma omówienia Tuneli Obserwatorów? POzdrawiam wszystkich!!!

29.04.2001
09:47
smile
[7]

kiowas [ Legend ]

Jesli masz jeszcze save'a sprzed komnaty z mozgiem i zamiany w zabojce, oto moja podpowiedz. W komnacie najbardziej na wschodzie (nad komnata z niewolnikami) znajduje sie Lupiezca, ktory zawsze po zabiciu sie 'odnawia'. Wystarczy wyjsc z komnaty i wrocic. Tym sposobem bedziesz miala swojego Lupiezce bez potrezby zamaiany w Zabojce.

29.04.2001
21:34
[8]

Alkestis [ Legionista ]

Niestety, byłam tam i szukalam, ani śladu Łupieżcy, zwiedziłam cały teren i nic, poszłam spać i znowu szukałam, bez skutku. Chyba jednak wybiłam wszystkich. Czy to możliwe???

29.04.2001
21:42
smile
[9]

_ARTi_ [ Maximus ]

Możliwe, że ich wybiłaś wszystkich, jest ich ograniczona ilość :), ile to niewiem/niepamiętam. Powinnaś mieć auto sava przed wejsciem do nich. Wgraj i po sprawie :) taktyke już znasz więc nie powinno być problemów z zaczynaniem od poczatku. Pozdrawiam.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.