
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Dzwięk
Witam mam taki problem że mój dzwięk komputera jak coś się pojawia albo jak się testuje dzwięk ma pogłos bardzo to przeszkadza i nie wiem co zrobic ogólnie po prostu inaczej i dłużej chodzi dzwięk

jewbacca [ Junior ]
Napisz to jeszcze raz proszę, tym razem zastosuj zasady interpunkcji ?
rafp77 [ Pretorianin ]
sprawdz ustawienia w menadżerze głosu

Pit17 [ Mr.Pyro ]
Dzięki pamiętam że coś tam robiłem jeszcze raz dzięki za pomoc jestes WIELI!!!!!!!
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Dzięki oczywiście dla VIDOSA