GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwięk

01.11.2008
10:13
smile
[1]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Dzwięk

Witam mam taki problem że mój dzwięk komputera jak coś się pojawia albo jak się testuje dzwięk ma pogłos bardzo to przeszkadza i nie wiem co zrobic ogólnie po prostu inaczej i dłużej chodzi dzwięk

01.11.2008
10:17
[2]

Vidos [ Legend ]

Ustaw na "Brak" ----------->


Dzwięk - Vidos
01.11.2008
10:18
smile
[3]

jewbacca [ Junior ]

Napisz to jeszcze raz proszę, tym razem zastosuj zasady interpunkcji ?

01.11.2008
10:18
[4]

rafp77 [ Pretorianin ]

sprawdz ustawienia w menadżerze głosu

01.11.2008
10:20
smile
[5]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Dzięki pamiętam że coś tam robiłem jeszcze raz dzięki za pomoc jestes WIELI!!!!!!!

01.11.2008
10:20
[6]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Dzięki oczywiście dla VIDOSA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.