GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanko

31.10.2008
23:03
[1]

kkazz [ Konsul ]

pytanko

jak polaczyc xboxa i pc razem? podlaczam kablem normalnie, poustawialem brame, ip itd, wlaczam media center niby wykrywa konsole ale cos sie nie laczy, a gdy daje na konsoli polaczenie przez media center to wyskakuje ze nie moze poprac ip... wie ktos czemu tak jest?

31.10.2008
23:34
[2]

MatiRonaLDo75 [ Szlimak pokaż nogi ]

14. Jak najlepiej podłączyć Xboksa do Internetu?

Najlepszym i najwygodniejszym sposobem jest użycie routera. Można jednak także skorzystać z udostępniania połączenia przez PC - rozwiązanie dla użytkowników neostrady z modemami USB.
15. Jakie porty należy odblokować do prawidłowego działania Xbox Live?

Wystarczy odblokować porty 88 i 3074, to wszystko. Wtedy w testach mamy najlepszy możliwy NAT (Open) i pewność, że zagramy z każdym użytkownikiem bez problemów. Wyróżniamy jeszcze dwa inne rodzaje NATu: Moderate, Strict.


a jeśli masz neostradkę to możesz :
19. Jak udostępnić połączenie korzystając z neostrady (modem USB)?

Przede wszystkim należy zainwestować w kartę sieciową oraz kabel "skrętka" crossowany, który można kupić w każdym porządnym sklepie komputerowym. Po podłączeniu wszystkiego musimy odpowiednio skonfigurować ustawienia komputera. W opcjach połączenia internetowego wchodzimy w zakładkę Zaawansowane, wyłączamy Zaporę i w Udostępnianiu połączenia internetowego zaznaczamy wszystkie opcje. Należy pamiętać o prawidłowym ustawieniu firewalla i ewentualnym odblokowaniu portów.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.