GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!

26.10.2008
19:06
[1]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!

W mojej głowie narodził się pomysł na zabawę. Otóż:
Podajemy imię bohatera pewnej gry. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie gry, z której ten bohater pochodzi. Ten uczestnik, który odgadnie pierwszy dostaje punkt i podaje następnego bohatera. Oczywiście nie może wtedy brać udziału w głosowaniu. I tak dalej się potoczy...
Jeśli zdarzy się, że uczestnicy nie mogą odgadnąć tytułu gry przez okres 24 godzin podajemy innego bohatera. Może to zrobić dowolna osoba. A więc zaczynamy. Można podawać również pobocznych bohaterów gier, a także wrogów głównych bohaterów. A więc zaczynamy:
Ranking:
-
Bohater : Lord Uther
Do roboty panowie i panie!!! Odgadujemy !!!

26.10.2008
19:07
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

World of Warcraft

26.10.2008
19:09
[3]

władca lemurów [ Pretorianin ]

ppaatt1 ---> prawidłowa odpowiedź. +1pkt. Podaj teraz imię bohatera

26.10.2008
19:11
[4]

Shaybecki [ Shaybeck ]

eeh, klikając myślałem że będzie zgadywanie po opisie, życiorysie bohatera

po nazwie można sobie wpisać w google, bezsens

26.10.2008
19:12
[5]

ppaatt1 [ Trekker ]

Lucas Kane

@Up
Good idea ,albo po obrazku bohatera

26.10.2008
19:12
[6]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra jeśli nie jesteś chętny to ja podam
Bohater : Trish
Jazda !!!

26.10.2008
19:14
[7]

władca lemurów [ Pretorianin ]

no dobra to możem dawać po opisach. sory za mojego posta nie odświeżyłem strony :D
Więc od tej pory walimy po obrazkach lub opisach

26.10.2008
19:15
[8]

ppaatt1 [ Trekker ]

Czyli ja daje obrazek + opis, tak?

26.10.2008
19:17
[9]

władca lemurów [ Pretorianin ]

tak bez imienia. Ale jak możesz to zrezygnuj już z lucasa kanea bo wiadomo, że z fahrenhaita(chyba tak to sie pisze :D)

26.10.2008
19:17
[10]

ppaatt1 [ Trekker ]

->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - ppaatt1
26.10.2008
19:19
[11]

Bajt [ Ariakan ]

Sorry, ale Lord Uther nie jest bohaterem World of Warcraft, gdyz jest martwy.
Jesli juz to Warcraft 3.

26.10.2008
19:21
[12]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Bajt ---> uznałem to, ponieważ faktycznie jest bohaterem Warcrafta 3 ale jego imię występuje też w World Of Warcrafcie
ppaattt1 ---> to jest Mario :D

26.10.2008
19:21
smile
[13]

filetzogona [ Pretorianin ]

Super mario bros
edit:władca lemurów-----> ty też masz +1 pkt


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
26.10.2008
19:22
[14]

władca lemurów [ Pretorianin ]

filetzogona ---> to jest old snake na twoim screenie a ty masz +1pkt

26.10.2008
19:25
[15]

władca lemurów [ Pretorianin ]

bohater na screenie
Obecny ranking:
1pkt : filetzogona , ppaatt1, władca lemurów
edit: każdy fan gier musi to wiedzieć :D


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
26.10.2008
19:26
[16]

songo93 [ Marduk ]

obrazek maly :/ ale chyba jest to dante z devil may cry 4

26.10.2008
19:29
[17]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

"Dante" z gry Devil May Cry 3

26.10.2008
19:29
[18]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca lemurów-----> a można dodawać po prostu link do obrazka ?

26.10.2008
19:29
[19]

władca lemurów [ Pretorianin ]

songo93 ---> +1pkt. Jest on bohaterem całej serii DMC w tym czwórki
Ranking :
1pkt: filetzogona , ppaatt1, władca lemurów, songo93
daj obrazek bohatera songo93 ponieważ ty odgadłeś poprzedniego
edit: michael byłeś troszeczke za wolny :D
filetzogona ---> możesz dać link, zdjęcie lub opis bohatera

26.10.2008
19:33
[20]

władca lemurów [ Pretorianin ]

fajny miałem pomysł ale dobrze że mnie odprowadziliście od koncepcji imienia, a zaproponowaliście obrazki i opisy:D dzienks :D mam nadzieję, że moja zabawa sie przyjmie :D

26.10.2008
19:34
[21]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

władca lemurów --> od momentu ukazania się linku / zdjęcia / opisu bohatera, jest jakiś określony czas na odgadnięcie, czy zgadujemy dotąd, aż ktoś trafi?

26.10.2008
19:36
[22]

władca lemurów [ Pretorianin ]

po 24 godzinach inny uczestnik podaje innego bohatera

26.10.2008
19:37
[23]

filetzogona [ Pretorianin ]

Po prostu dajcie jakąś nową zagadkę...

26.10.2008
19:37
[24]

songo93 [ Marduk ]

po 24?? moze troche mniej

26.10.2008
19:37
[25]

Pan TS [ Pretorianin ]

własnie ;/

26.10.2008
19:39
[26]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Góra 1 godz. Moim zdaniem to chyba i tak za dużo ;)

Edit: Mam jedną zagadkę, mogę zapodać, jak coś.

26.10.2008
19:39
[27]

songo93 [ Marduk ]

dobra ja dam :


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - songo93
26.10.2008
19:39
[28]

filetzogona [ Pretorianin ]

Manhunt

26.10.2008
19:40
[29]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra widze, że songo93 się nie kwapi z podaniem obrazka więc ja coś podam
screen obok


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
26.10.2008
19:40
[30]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

[27] Daniel Lamb, Manhunt 2

26.10.2008
19:40
[31]

songo93 [ Marduk ]

+ 1 , ale dokladnie to manhunt 2

26.10.2008
19:41
[32]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca to jest solid snake z częsci snake eater a teraz moja zagadka

edit:songo93 --daj ten punkt michaelowi_999 jak możesz
edit2: michael_999 nie ale nie wiem jak jest z literówkami ,Władca przyznać punkt ?

26.10.2008
19:42
[33]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Obecny ranking :
2pkt: filetzogona
1pkt: songo 93, władca lemurów, ppaatt1, michael_999
obecna zagadka mój screen
sory songo znow nie odswiezylem

26.10.2008
19:42
[34]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

[32] Jason, Rise of the Argonauts

26.10.2008
19:44
[35]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Obecny ranking :
2pkt: filetzogona , michael_999
1pkt: songo 93, władca lemurów, ppaatt1,
podaj coś michael
edit: tak przyznać filetzogona

26.10.2008
19:45
[36]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Moja zagadka -->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
26.10.2008
19:46
[37]

songo93 [ Marduk ]

ok filetzogona ma tylko 1 pkt bo nie podal pelnego tytulu .

edit. call of duty

26.10.2008
19:46
[38]

filetzogona [ Pretorianin ]

Michael_999---->+1pkt
Matt baker ,brothers in arms hells highway
Edit: a dostane punkta ?

26.10.2008
19:47
[39]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

songo93 -- Jeżeli to odpowiedź na moją zagadkę to jest to błąd :)
Matt baker brothers in arms hells higway --> gra się zgadza ale bohater nie ten :)

Nadal czekam na odpowiedź!

26.10.2008
19:47
[40]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Uwaga uwaga nowe zasady :
Podajemy screena lub opis bohatera pewnej gry. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie gry, z której ten bohater pochodzi. Ten uczestnik, który odgadnie pierwszy dostaje punkt i podaje następnego bohatera. Oczywiście nie może wtedy brać udziału w głosowaniu. I tak dalej się potoczy...
Jeśli zdarzy się, że uczestnicy nie mogą odgadnąć tytułu gry przez okres 1 godziny podajemy innego bohatera. Może to zrobić dowolna osoba. A więc zaczynamy. Można podawać również pobocznych bohaterów gier, a także wrogów głównych bohaterów.
Ranking:
2pkt: michael_999
1pkt: songo 93, władca lemurów, ppaatt1, filetzogona

26.10.2008
19:49
[41]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra strzele ze to John Hartsock

26.10.2008
19:50
[42]

filetzogona [ Pretorianin ]

sorry ;)

26.10.2008
19:50
[43]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

władca lemurów --> zgadza się :) +1 dla Ciebie

26.10.2008
19:51
[44]

władca lemurów [ Pretorianin ]

obecnie dwie zagadki michaela i filetzogona. Punkt przyznaje dawający screena lub opis bo sie troszke pomieszalo

26.10.2008
19:51
[45]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

[42] Jack of Blades, Fable: The Lost Chapters

Kurcze a już zgadłem ;)

26.10.2008
19:52
[46]

filetzogona [ Pretorianin ]

Michael_999 ---> +1pkt

26.10.2008
19:53
[47]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Ranking:
3pkt: michael_999
2pkt: władca lemurów
1pkt: songo93,filetzogona,ppaatt1
czekamy na zagadke filet
od teraz każdy kto dodał obrazek i widzi że ktoś go odgadł podaje nam uaktualniony ranking oraz komu dodał punkt

26.10.2008
19:58
[48]

filetzogona [ Pretorianin ]

czemu ja przecierz michael dostał pkt ? ale dobra

26.10.2008
19:58
[49]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

GTA: Vice City

26.10.2008
19:59
[50]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Sorry tego nie ma :) Spóźniłem się

26.10.2008
19:59
[51]

grattz [ Generaďż˝ ]

filetzogona>>>>>

Sims 2 ?

26.10.2008
19:59
[52]

władca lemurów [ Pretorianin ]

spoko filet pomylało mi sie ale już nie cofamy tej zagadki bo ty dajesz fajne :D
edit: michael_999 ---> tego to chyba nikt nie odgadnie:D a przeszłem te grę :D

26.10.2008
19:59
smile
[53]

filetzogona [ Pretorianin ]

Ranking:
3pkt: michael_999
2pkt: władca lemurów
1pkt: songo93,filetzogona,ppaatt1,boskijaro
boskijaro +1pkt
władcalemurów--- fajne bo łatwe co nie ?

26.10.2008
20:01
[54]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Sorry tego nie ma ;)

26.10.2008
20:01
[55]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]



Michael - teraz moja kolej, bo odpowiedzialem ....

26.10.2008
20:02
[56]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Kapitan Price z CoDa 4
michael dobra twoja nieaktualna zagadka sory za zamieszanie

26.10.2008
20:02
smile
[57]

filetzogona [ Pretorianin ]

call of duty 4
Edit: ludziska po***aliśmy to lekko mówiąc :)

26.10.2008
20:03
[58]

grattz [ Generaďż˝ ]

CoD4 -- nigdy nie grałem ale po linku widać hehehe

26.10.2008
20:03
[59]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

[55] Kapitan Pierce, Call of Duty 4

26.10.2008
20:03
[60]

songo93 [ Marduk ]

cpt price call of duty 4

26.10.2008
20:03
[61]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

władca lemurów --> To ja mam teraz coś zapodać?

OK (patrze na post niżej)

filetzogona -- już porządek jest. Dawaj coś :)

26.10.2008
20:04
[62]

władca lemurów [ Pretorianin ]

boskijaro uznaje komus odpowiedz podaje odpowiedni ranking i ten kto trafił pierwszy podaje nową zagadke
i juz jest porządek :D

26.10.2008
20:04
smile
[63]

songo93 [ Marduk ]

achhh teraz wladca lemurow

26.10.2008
20:04
[64]

filetzogona [ Pretorianin ]

Michael przecie ja byłem pierwszy
boskijaro --- teraz to jest na twojej głowie ;P
edit :sorry jednak władca był szybszy ,albo i nie ?

26.10.2008
20:07
[65]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Ciężko rozstrzygnąć bo godzina dodania postu ta sama ;p

Mam propozycję do regulaminu. Może autor wątku będzie rozstrzygał, kto ma dodawać zagadkę i dopóki on nie pozwoli to nikt nie będzie dodawał obrazka?

26.10.2008
20:08
smile
[66]

filetzogona [ Pretorianin ]

to teraz ja
edit: zamotałem się


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
26.10.2008
20:08
[67]

songo93 [ Marduk ]

władca lemurow byl 1 bo jego post jest wyżej :P

26.10.2008
20:08
[68]

władca lemurów [ Pretorianin ]

hahah dobra to ja zapodam odpowiedni ranking i zagadke
Ranking:
3pkt: michael_999 , władca lemurów
2pkt:
1pkt: songo93,filetzogona,ppaatt1,boskijaro
Odgadujcie po opisie chłopaki :
Brat Dantego z Devil May Cry stoczył z nim legendarny pojedynek koło wodospadu

26.10.2008
20:09
[69]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca -- vergil
edit: władca mamy podać imię tego brata czy gry bo ty już nazwę podałeś
songlo93---moja fota nieaktualna więc powiem że nie bo to z unreal tournamenta lll

26.10.2008
20:10
[70]

władca lemurów [ Pretorianin ]

filet pozwol ze twoje jest nieaktualne przynajmniej zrobimy porzadek

26.10.2008
20:10
[71]

songo93 [ Marduk ]

ok jak nieaktualne xD

26.10.2008
20:11
[72]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Ranking:
3pkt: michael_999 , władca lemurów
2pkt: filetzogona
1pkt: songo93,,ppaatt1,boskijaro
filetzogona +1pkt i twoja zagadka teraz

26.10.2008
20:13
[73]

filetzogona [ Pretorianin ]

ok w takim razzie--------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
26.10.2008
20:15
[74]

władca lemurów [ Pretorianin ]

strzelam : Star Wars Knitghs of The Old Republic

26.10.2008
20:15
[75]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca --- niestety nie
michael ----również nie może podpowiedź ?
atlas13----manowar jest fajne ale to nie strzelanka
EDIT: podpowiedź brzmi :gra studia gas powered games
władca opis chcesz? ok:kiedu to harvej ciężko bojował w tyle ,seth pozował do zdjęc

26.10.2008
20:16
[76]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

także strzelam: Starship Troopers?

Tak, to cięższy kaliber, bez podpowiedzi się nie obejdzie ;)

26.10.2008
20:17
[77]

Atlas13 [ Centurion ]

JA wiem to napewno z jakiejś strzelanki!

26.10.2008
20:19
[78]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Star Wars Jedi Outcast 2 :D

26.10.2008
20:20
[79]

songo93 [ Marduk ]

Space Siege?

26.10.2008
20:21
[80]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca ---- niet a opis to też podpowiedź tylko w pośpiechu pisana bo miałem minute do końca editu
songo93---and we have a winner !!!! ding ding ding !!!Dobrze!

Ranking:
3pkt: michael_999 , władca lemurów
2pkt: filetzogona,songo93
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro
songo +1pkt
songo dodaje pytanie

26.10.2008
20:22
[81]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Supreme Commander?

Ta odpowiedź się nie liczy. Po czasie ją dałem :)

26.10.2008
20:23
[82]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Manowar ? a sory to już sie nie liczy :D

26.10.2008
20:24
[83]

songo93 [ Marduk ]

to teraz proste ;)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - songo93
26.10.2008
20:25
[84]

władca lemurów [ Pretorianin ]

DEAD SPACE

26.10.2008
20:25
[85]

filetzogona [ Pretorianin ]

władca ------manowar to osobna bajka a tu chodzi o wątek atlasa13 o nim

26.10.2008
20:26
[86]

songo93 [ Marduk ]

jasne ;)
Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999
2pkt: filetzogona,songo93
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro
wladca lemurów +1

26.10.2008
20:28
[87]

władca lemurów [ Pretorianin ]

to teraz moja prościzna :D


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
26.10.2008
20:29
[88]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Syphon Filter - Logan's Shadow

26.10.2008
20:29
[89]

filetzogona [ Pretorianin ]

syphon philter ?czy jak sie to pisze ?

26.10.2008
20:31
[90]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Czyżbym był pierwszy? :D

26.10.2008
20:31
[91]

władca lemurów [ Pretorianin ]

gratki devilyn
Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999
2pkt: filetzogona,songo93
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro , Devilyn
Devilyn +1pkt
devilyn dajesz screena

26.10.2008
20:32
[92]

filetzogona [ Pretorianin ]

Devilyn---grajmy w marynarza i roztrzygnijmy ten spór

26.10.2008
20:33
[93]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No cóż dla starych wyjadaczy łatwizna - dla nowych przerąbane ;D. Sorry za rozmiar ale jak ktoś będzie wiedział to napisze. :P


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
26.10.2008
20:34
smile
[94]

songo93 [ Marduk ]

kurde chyba należe do 2 grupy xD
edit. daj jakąś podpowiedź , albo screena z gameplayu

26.10.2008
20:35
smile
[95]

filetzogona [ Pretorianin ]

Witam cie songo w klubie :)

26.10.2008
20:36
[96]

Devilyn [ Edgecrusher ]

I co nikt nie odganie? Jak za trudne to moge zmienić... ;/

26.10.2008
20:36
[97]

władca lemurów [ Pretorianin ]

The Bourne Conspiracy

26.10.2008
20:37
[98]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Niestety... źle. Podpowiadam że ta postać to polak ;P

26.10.2008
20:37
smile
[99]

filetzogona [ Pretorianin ]

Lepiej zmień bo jest za małe i mi nie znane
Władcalemurów---poddaj się ,jego moc jest zbyt potężna

26.10.2008
20:38
[100]

Drifter034 [ Konsul ]

Też się podłączam do prośby o zmianę, bo tego to chyba nikt nie odgadnie ;)

26.10.2008
20:38
[101]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra devilyn zmień i powiedz co to przy okazji :D

26.10.2008
20:40
[102]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Dobra zmieniam. Odpowiedź brzmiała: Gorky 17. Teraz macie troche prostsze.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
26.10.2008
20:40
smile
[103]

filetzogona [ Pretorianin ]

farenheit
edit: omg żeczywiście dałem inna nazwa no ale wiesz co miałem na myśli ?
edit2: teraz będzie kosa bueheheheh

26.10.2008
20:41
[104]

songo93 [ Marduk ]

fahrenheit

26.10.2008
20:41
[105]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Fahrenheit

26.10.2008
20:41
[106]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No ;P

26.10.2008
20:42
[107]

songo93 [ Marduk ]

kto ma dobrze ? bo filet dał troche inną nazwe :P

26.10.2008
20:43
[108]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No chyba filet, był pierwszy. Ważne że wie o co chodzi ;P.

26.10.2008
20:43
[109]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999 , filetzogona
2pkt: songo93
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro , Devilyn
filetzogona +1 i daje zagadke

26.10.2008
20:45
[110]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999, filetzogona
2pkt: songo93
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro , Devilyn
filetzogona +1pkt

Filet - dajesz następne foto.

26.10.2008
20:46
[111]

filetzogona [ Pretorianin ]

Uwaga hardkor
nie dajcie sie zwieść ufo


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
26.10.2008
20:46
[112]

Devilyn [ Edgecrusher ]

O kur... Jak to się nazywało? Crazy Colony?

26.10.2008
20:47
[113]

kali93 [ Isildur ]

Second Life

26.10.2008
20:47
[114]

songo93 [ Marduk ]

mi to na simsy 2 wygląda xD

26.10.2008
20:47
[115]

władca lemurów [ Pretorianin ]

a może to jest Destroy All Humans ?

26.10.2008
20:48
[116]

filetzogona [ Pretorianin ]

nie nie nie nie

26.10.2008
20:48
[117]

Drifter034 [ Konsul ]

Mi też na Simsy jakieś wygląda, ale HUD inny...

Anyway--> Wszyscy się radujmy, wreszcie UFO zabiera włodzixa! ;D

26.10.2008
20:48
[118]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Może podpowiedź?

26.10.2008
20:49
[119]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Ghost Master?

26.10.2008
20:50
[120]

władca lemurów [ Pretorianin ]

The Partneurs ?

26.10.2008
20:51
[121]

filetzogona [ Pretorianin ]

Podpowiedź była kiedyś w playu ,skąpo odziane dziewczyny i gorące psy
devilyn--nie,nie
władca---nie

26.10.2008
20:52
[122]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Playboy Mansion

26.10.2008
20:52
[123]

władca lemurów [ Pretorianin ]

to na pewno the partneurs :D

26.10.2008
20:53
[124]

Devilyn [ Edgecrusher ]

7 sins?

26.10.2008
20:54
[125]

songo93 [ Marduk ]

w partners jest inny HUD

26.10.2008
20:55
[126]

garettt [ Konsul ]

Ech grałem w nią, w demo ograniczone czasowo, daaaawno temu.

26.10.2008
20:55
[127]

władca lemurów [ Pretorianin ]

poddaje sie :D

26.10.2008
20:55
[128]

filetzogona [ Pretorianin ]

Kolejna podpowiedż : fast food

26.10.2008
20:55
[129]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Hot Dogs, Hot Girls!!! HAHAHAH wygrałem!!!

26.10.2008
20:57
smile
[130]

songo93 [ Marduk ]

kurde w zyciu bym tej gry z fast foodem nie skojarzył xD szacun dla Devilyna

26.10.2008
20:57
smile
[131]

filetzogona [ Pretorianin ]

Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999, filetzogona
2pkt: songo93,Devilyn
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro
+1pkt dla Devilyn
Devilyn zasługujesz na miano hardkorowca
dajesz fote

26.10.2008
20:59
[132]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Teraz też będzie hardkor. Już bez żadnego zmieniania :D.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
26.10.2008
21:01
[133]

filetzogona [ Pretorianin ]

Sin ?
To jest strzał aj hew noł ajdija

26.10.2008
21:01
[134]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Neverwinter Nights ?

26.10.2008
21:01
[135]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Dobra podpowiem, na engine Half-Life.

26.10.2008
21:02
[136]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Można liczyć na podpowiedź?

26.10.2008
21:02
[137]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra ja spadam ciagnijcie zabawe i zapisujcie aktualne rankingi :D Miłego odgadywania narka

26.10.2008
21:02
[138]

songo93 [ Marduk ]

ja pier... xD
strzelam : uncharted waters?

26.10.2008
21:03
[139]

garettt [ Konsul ]

Problem w tym, że to akurat zauważyłem :D. Po rozkładzie hp - armor:D

26.10.2008
21:03
[140]

Scortch [ Runner ]

blue shift?

26.10.2008
21:03
[141]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Gunman Chronicles

niech ktoś inny wrzuci screena, ja tu tylko z ciekawości wpadłem :)

amatorzy ;)

26.10.2008
21:04
[142]

filetzogona [ Pretorianin ]

Cholera ten punkt chyba nie jest dla mnie przeznaczony ...

26.10.2008
21:05
[143]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No i szacun! :D

Ranking:
4pkt: władca lemurów
3pkt: michael_999, filetzogona
2pkt: songo93,Devilyn
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro, Conroy
+1pkt dla Conroy

dajesz fote, nie gadaj ;)

26.10.2008
21:05
[144]

garettt [ Konsul ]

Gunman Chronicles

lol minute pozniej;D

26.10.2008
21:06
[145]

Scortch [ Runner ]

garettt - szybki jestes :)

26.10.2008
21:06
[146]

Scortch [ Runner ]

dawaj ktoś fote

26.10.2008
21:06
smile
[147]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To wrzucaj garettt screena, ja się nie bawię.

26.10.2008
21:07
[148]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Conroy --> prosimy o zagadkę :) Takie są zasady ;)

26.10.2008
21:07
[149]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Conroy jesteś? Bo jak nikt nie da foty to wtakim razie dam Wam fory i dam coś prostego. Ale pózniej bedzie tylko grozej. :P

26.10.2008
21:08
[150]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Devilyn --> chyba musisz działać :) Conroy był tu chyba tylko na chwilę ;)

26.10.2008
21:08
[151]

Scortch [ Runner ]

moge ja fote dac?

26.10.2008
21:09
[152]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Banał ;P


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
26.10.2008
21:09
[153]

songo93 [ Marduk ]

obojetnie kto niech da ;P

26.10.2008
21:09
[154]

garettt [ Konsul ]

Dobra nie liczy się - patrz post 152


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - garettt
26.10.2008
21:09
[155]

filetzogona [ Pretorianin ]

devilyn--- rune

26.10.2008
21:09
[156]

Scortch [ Runner ]

...

26.10.2008
21:10
[157]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No i się burdel zrobił, niech w takich przypadkach będzie że ten kto dawał wcześniej niech da obrazek.

26.10.2008
21:11
[158]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

No i się burdel zrobił, niech w takich przypadkach będzie że ten kto dawał wcześniej niech da obrazek.

Jestem za

26.10.2008
21:11
[159]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Ranking:
4pkt: władca lemurów, filetzogona
3pkt: michael_999,
2pkt: songo93,Devilyn
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro, Conroy
+1pkt dla filetzogona

Dajesz dalej!

26.10.2008
21:12
[160]

filetzogona [ Pretorianin ]

teraz ja ale już spadam i to mój ost. screen na dzis


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
26.10.2008
21:12
[161]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Unreal II: The Awakenig

26.10.2008
21:12
[162]

Ralz [ Psychonim ]

unreal2.. nie daje sie z linkiem :P

26.10.2008
21:12
[163]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Unreal 2

No własnie hehe, był link na zdjęciu. :P

26.10.2008
21:12
[164]

garettt [ Konsul ]

unreal 2

26.10.2008
21:13
[165]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Unreal 2?

26.10.2008
21:13
[166]

Scortch [ Runner ]

unreal 2 the aweaking?

26.10.2008
21:14
smile
[167]

Scortch [ Runner ]

dawaj następne!

26.10.2008
21:14
[168]

Drifter034 [ Konsul ]

Unreal 2 The Awakening
Zaś się spóźniłem, a już miałem zagadkę... ;P

26.10.2008
21:14
[169]

songo93 [ Marduk ]

dawajcie bez podpisu :P

26.10.2008
21:14
[170]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Ranking:
4pkt: władca lemurów, filetzogona, michael_999
3pkt:
2pkt: songo93,Devilyn
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro, Conroy
+1pkt dla Michael_999

Jedziemy dalej.

26.10.2008
21:14
[171]

filetzogona [ Pretorianin ]

Ranking:
4pkt: michael_999,władca lemurów, filetzogona
3pkt:
2pkt: songo93,Devilyn
1pkt: ,ppaatt1,boskijaro, Conroy
+1pkt dla michaela_999
tego napisu nie widziałem bo na szybko robiłem narazie spada,m

26.10.2008
21:15
[172]

władca lemurów [ Pretorianin ]

ja mam fajna zagadke chcecie ?


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
26.10.2008
21:16
[173]

songo93 [ Marduk ]

mozesz dac wieksza zdjecie? ;p

26.10.2008
21:16
[174]

Scortch [ Runner ]

nic nie widac

26.10.2008
21:16
[175]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Ej ludzie nie robcie burdelu, teraz michael_999.

26.10.2008
21:17
[176]

władca lemurów [ Pretorianin ]

nie no przeciez to proscizna jest :D

26.10.2008
21:17
[177]

Scortch [ Runner ]

jak sie wie to proscizna :)

26.10.2008
21:17
[178]

garettt [ Konsul ]

no to sorry. Burdel to robi władca lemurów dając jakieś idiotyczne obrazki.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - garettt
26.10.2008
21:18
[179]

Devilyn [ Edgecrusher ]

LUDZIE! Teraz michael_999 zasad nie znacie?

26.10.2008
21:19
[180]

władca lemurów [ Pretorianin ]

druga fota


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
26.10.2008
21:19
[181]

Scortch [ Runner ]

znowu sie nameszało teraz micael999

26.10.2008
21:19
[182]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Szukam obrazka, jeszcze chwila ;)

26.10.2008
21:20
[183]

Scortch [ Runner ]

mniejszych fotek nie było?

26.10.2008
21:20
[184]

songo93 [ Marduk ]

teraz michael 999 :/

26.10.2008
21:20
[185]

garettt [ Konsul ]

Znam odpowiedź - Metal Gear Solid:Snake eater, ale zagadka unieważniona, czekamy na michaela

26.10.2008
21:21
[186]

władca lemurów [ Pretorianin ]

dobra moja i garreta zagadka nieaktualne
chodzi o ocelota z mgs :D

26.10.2008
21:21
[187]

Drifter034 [ Konsul ]

No już skończcie, michael napisał, że zaraz doda...

26.10.2008
21:23
[188]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Zagadka. Proszę o imię i nazwisko tej panienki i w jakiej jest ona grze :)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
26.10.2008
21:23
[189]

Scortch [ Runner ]

wiedzmin? nie dziwczynka tylko gra

26.10.2008
21:24
[190]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Resident Evil 4

26.10.2008
21:24
[191]

władca lemurów [ Pretorianin ]

to jest chyba MYTH

26.10.2008
21:25
[192]

songo93 [ Marduk ]

residen evil 4 , Ashley Graham

26.10.2008
21:25
[193]

Scortch [ Runner ]

lotr?

26.10.2008
21:25
[194]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

+1pkt songo93 podał dane personalne i grę z jakiej postać pochodzi

Aktualny ranking:

Ranking:
4pkt: michael_999,władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn
1pkt: ppaatt1,boskijaro, Conroy

26.10.2008
21:26
smile
[195]

Kozi89 [ Legend ]

Ashley Graham z Resident Evil 4. Córka prezydenta.

Wiem, ze po czasie ale dla ścisłości:P

Nawet z nazwiskiem mnie uprzedzili:/

26.10.2008
21:27
[196]

Scortch [ Runner ]

dobra, narq

26.10.2008
21:27
[197]

songo93 [ Marduk ]

"Zagadka. Proszę o imię i nazwisko tej panienki i w jakiej jest ona grze :)"
devilyn podal tylko tytuł gry :/

26.10.2008
21:27
[198]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Nie wiem, sam jak to rozstrzygnąć. Jednak powiedziałem, że dane personalne też mają być.

songo93 --> Rozstrzygnąłem, daję punkt tylko tobie!

songo93 --> proszę daj następną zagadkę :)

26.10.2008
21:31
[199]

songo93 [ Marduk ]

wystarczy nazwa serii ;)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - songo93
26.10.2008
21:31
[200]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Dobra ja spadam, dzięki za niezłą zabawę ;P. Trzymta się.

Soul Calibur

26.10.2008
21:31
[201]

garettt [ Konsul ]

Soul calibur

EDIT:
Ku*wa no mam tego dosyc. Co wy boty macie czy co?

EDIT2:
Devil May Cry.... LOL :D

26.10.2008
21:31
[202]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Garret był pierwszy.

26.10.2008
21:32
[203]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Devil May Cry

26.10.2008
21:33
[204]

songo93 [ Marduk ]

+1 dla devilyna , ale jak spada to garett daj zagadkę
Ranking:
4pkt: michael_999,władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93 ,
2pkt: Devilyn
1pkt: ppaatt1,boskijaro, Conroy , garettt

ale devilyn edytowal wiec nie wiem kto byl 1 xD , ale jak devilyn daje mu punkt to ok ;)

26.10.2008
21:35
[205]

garettt [ Konsul ]

No ja raczej byłem pierwszy ale...

3 raz ta sama zagadka.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - garettt
26.10.2008
21:38
[206]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Może podpowiedź?

26.10.2008
21:39
[207]

garettt [ Konsul ]

Nawet 5 minut nie minęło.

Już minęło więc podpowiedź - ucieczka.

26.10.2008
21:51
[208]

songo93 [ Marduk ]

na jaką platformę jest ta gra?

26.10.2008
21:54
[209]

Kozi89 [ Legend ]

Stawiam, ze to jakieś cudo z przed dwóch generacji. N64 może.

26.10.2008
21:55
[210]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Coś mi się widzi, że to może być gra firmy SEGA a ona będzie chyba na GameCube'a, ale pewien nie jestem.

26.10.2008
22:00
smile
[211]

songo93 [ Marduk ]

poddaje sie :( nie znajde

26.10.2008
22:02
[212]

garettt [ Konsul ]

Dobra noobki koniec podejrzeń.

Gra na PSXa - chyba jeszcze nie jest 100 generacji w tył?

Ape Escape.

Nikt punktu nie dostaje, osoba która zrobiła najwięcej błędów w jednym poście i napisała najlepsze podjerzenie (N64 :DD) zadaje pytanie.

Kozi zadawaj.

Songo - kto pyta nie błądzi :D. Rayman 2 miał o niebo lepszą grafikę. Specjalnie wybrałem screena z takiej scenerii, żeby było trudniej.

26.10.2008
22:04
smile
[213]

songo93 [ Marduk ]

kurde a widzialem ape escape xDD ale myslalem ze rayman 2 escape ..

26.10.2008
22:07
[214]

Kozi89 [ Legend ]

Jak miło:D


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Kozi89
26.10.2008
22:09
[215]

garettt [ Konsul ]

Kojarzy mi się z Syberią
\

26.10.2008
22:12
[216]

songo93 [ Marduk ]

kurde , gerettt mnie ubiegł

26.10.2008
22:14
[217]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

[214]

Postać to: Kate Walker

26.10.2008
22:17
[218]

Kozi89 [ Legend ]

kamil1153 +1

26.10.2008
22:17
[219]

garettt [ Konsul ]

Odgadujemy tytuł gry, więc ja zgadłem.

Odchodząc trochę od konwencji ZAGADKA:

Rumunia.
Kod kreskowy.
Klony.

Tytuł gry?:D

26.10.2008
22:19
[220]

Kozi89 [ Legend ]

Chodzi chyba o postać. Ale skoro nie to ok. Niech będzie tak jak garettt mówi.

26.10.2008
22:19
[221]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Hitman: Codename 47?

26.10.2008
22:20
[222]

songo93 [ Marduk ]

219 - hitman??

kurrrrr... znowu :|

edit 2 : tankem3 - ja tak samo xD

26.10.2008
22:20
smile
[223]

tankem3 [ sergant Hale ]

Hitman?

edit: ehh pierwszy odgadnąłem ale później posta napisałem

26.10.2008
22:20
[224]

garettt [ Konsul ]

Bosmanfrx +1
Ranking:
4pkt: michael_999,władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93 ,
2pkt: Devilyn, garettt
1pkt: ppaatt1,boskijaro, Conroy , bosmanfrx

No... Lajf is brutal.

26.10.2008
22:25
[225]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

a oto bohater


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
26.10.2008
22:37
[226]

songo93 [ Marduk ]

podpowiedź?

26.10.2008
22:38
smile
[227]

wex800 [ Chor��y ]

moze teraz ja podam....
uwaga....
Kane!
i tu podpowiedz

uwielbia czerwony kolor

26.10.2008
22:39
[228]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Jeszcze nie odgadliście, a podpowiedź to: nasza rodzima produkcja. Nie jest ich za wiele ;)

26.10.2008
22:42
[229]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Chrome

26.10.2008
22:43
[230]

garettt [ Konsul ]

Chrome

26.10.2008
22:43
[231]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Salado +1
Ranking:
4pkt: michael_999,władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93 ,
2pkt: Devilyn, garettt
1pkt: ppaatt1,boskijaro, Conroy , bosmanfrx, salado
Salado, dajesz ;)

26.10.2008
22:45
[232]

songo93 [ Marduk ]

[227] kane & lynch dead man , ale nie liczy sie bo juz byla 1 zagadka

26.10.2008
22:49
[233]

Salado. [ Generaďż˝ ]

imię poproszę, i z jakiej gry.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Salado.
26.10.2008
22:50
[234]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

eeee, tam miał być chyba obrazek?

26.10.2008
22:53
[235]

Salado. [ Generaďż˝ ]

do jakiegoś innego posta dodałem, teraz musze szukać gdzie :D zeby szybko edytować

26.10.2008
22:59
[236]

Sayyadina Av'Lee [ Konsul ]

Zoë Castillo z Dreamfall: The Longest Journey

26.10.2008
23:05
smile
[237]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Sayyadina Av'Lee +1


Ranking:
4pkt: michael_999, władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt
1pkt: ppaatt1, boskijaro, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee

26.10.2008
23:11
[238]

Sayyadina Av'Lee [ Konsul ]

Banał --------------->
Imię i tytuł gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Sayyadina Av'Lee
26.10.2008
23:14
[239]

Shoggoth [ CCCP ]

Jade
Beyond Good & Evil

26.10.2008
23:15
[240]

Sayyadina Av'Lee [ Konsul ]

Shoggoth +1

Ranking:
4pkt: michael_999, władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt
1pkt: ppaatt1, boskijaro, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth

26.10.2008
23:25
[241]

Shoggoth [ CCCP ]

Imię i tytuł gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Shoggoth
26.10.2008
23:29
[242]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Imoen, Baldur's Gate 2

26.10.2008
23:32
[243]

Shoggoth [ CCCP ]

boskijaro +1

Ranking:
4pkt: michael_999, władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth

26.10.2008
23:34
[244]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Imię i tytuł gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - boskijaro
27.10.2008
07:07
[245]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Kaileena, Prince of Persia: Warrior Within

27.10.2008
14:07
[246]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Ranking:
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów, filetzogona
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
michael_999 +1 punkt i ja daje zagadke :D
prosze o imię bohatera i tytuł gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - władca lemurów
27.10.2008
14:56
[247]

filetzogona [ Pretorianin ]

THE END metal gear solid 3 snake eater
edit:władca lemurór ---staraj się dawać większe fotki

27.10.2008
19:02
[248]

władca lemurów [ Pretorianin ]

Ranking:
5pkt: michael_999 , filetzogona
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
filetzogona +1 i daje zagadke

27.10.2008
19:06
[249]

filetzogona [ Pretorianin ]

ok------>


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
27.10.2008
19:06
[250]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Dino Crisis 2

27.10.2008
19:06
[251]

Little Joe [ Pretorianin ]

Dino Crisis

27.10.2008
19:10
[252]

filetzogona [ Pretorianin ]

Ranking:
5pkt: michael_999 , filetzogona
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, bosmanfrx, Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth ,Duto ver.2.1
+1pkt dla duto ver.2.1
duto dajesz fote

27.10.2008
19:13
[253]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

---->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Duto ver.2.1
27.10.2008
19:25
[254]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Podpowiedź: ZBHAG&OYNQR

tankem3----> Trochę pomyślunku, tylko się nie zgrzej do czerwoności bo będziesz wyglądał jak jakiś niemiec 13 kwietnia.

PS. Wiem, że zdanie bez sensu ale może wam pomoże...

27.10.2008
19:27
[255]

tankem3 [ sergant Hale ]

rozumiem ze to jest podpowiedz?

mamy odgadnąć tytuł gry znając cd-key do niej? ;-)

spoiler start
nic nie moge wykombinować, daj pierwszą litere rozsypanki

27.10.2008
19:43
[256]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Spójrzcie na moją sygnaturę i stronę domową... zagadka wtedy będzie już praktycznie rozwiązana...

27.10.2008
19:53
[257]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Mount&blade(A tak nawiasem fajny szyfr ;))

27.10.2008
19:54
[258]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

5pkt: michael_999 , filetzogona
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, bosmanfrx
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth ,Duto ver.2.1

+ dla bosmanfrx...

27.10.2008
19:57
[259]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

------------->
Poproszę imię i nazwę gry ;)
[260] imię jeszcze


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
27.10.2008
19:57
[260]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Wiedźmin, Jaskier

27.10.2008
19:59
[261]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

5pkt: michael_999 , filetzogona
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, bosmanfrx, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
+1 dla Duto ver.2.1

27.10.2008
20:03
[262]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

--->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Duto ver.2.1
27.10.2008
20:05
[263]

filetzogona [ Pretorianin ]

Just cause rico rodriguez

27.10.2008
20:06
[264]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

6pkt: filetzogona
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, bosmanfrx, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth

+ dla filetzogona

27.10.2008
20:08
[265]

filetzogona [ Pretorianin ]

----->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
27.10.2008
20:09
[266]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Lost Planet?

27.10.2008
20:09
[267]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Lost Planet: Extreme Condition

PS. Trzeba by było dodać do regulaminu(??), że strzelanie i odpowiadanie pytaniem nie jest brane pod uwagę...

filetzogona----> A no to dlatego, że to nie jest pełny tytuł gry (są dwie części)...

27.10.2008
20:10
[268]

filetzogona [ Pretorianin ]

6pkt: filetzogona
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,bosmanfrx,
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
+1pkt dla bosmanfrx
Duto dlaczemu ?A tak w ogóle to pierwszy był

27.10.2008
20:13
[269]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Ot, znowu coś łatwego ;)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
27.10.2008
20:13
[270]

filetzogona [ Pretorianin ]

Infernal

27.10.2008
20:14
[271]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Infernal, eh spóźniony...

27.10.2008
20:14
[272]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Kurcze, spóźniłem się ;)

27.10.2008
20:14
[273]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

7pkt: filetzogona
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,bosmanfrx,
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
+1 dla filetzogona

27.10.2008
20:15
[274]

JVKX [ Konsul ]

Proponowałbym założyć nową część ;]

27.10.2008
20:16
[275]

filetzogona [ Pretorianin ]

------------------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
27.10.2008
20:16
[276]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Niech się dobije do ponad 300 postów i się założy.

27.10.2008
20:27
[277]

filetzogona [ Pretorianin ]

ludziska jak ktoś wie to niech mówi bo ja lece nara popowiedż polska gra

27.10.2008
20:44
[278]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Polanie II?

28.10.2008
15:50
[279]

filetzogona [ Pretorianin ]


7pkt: filetzogona
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów,bosmanfrx
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth
+1pkt dla bosmana
bosman dajesz zagadke

28.10.2008
16:37
[280]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

prosze.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
28.10.2008
16:38
[281]

Gomes812_2 [ Legionista ]

myślę, że jest to Hard to be a god

28.10.2008
16:40
[282]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

7pkt: filetzogona
5pkt: michael_999
4pkt: władca lemurów,bosmanfrx
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2
Że co? gra nie wydana w Polsce i tak szybko? :/
+1 dla Gomes 812_2

28.10.2008
16:43
[283]

Gomes812_2 [ Legionista ]

proszę bardzo. nazwa gry i imię bohatera


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Gomes812_2
28.10.2008
16:46
[284]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Prościzna..... Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, a imię bohatera to Riddick

28.10.2008
16:47
[285]

Gomes812_2 [ Legionista ]

7pkt: filetzogona
5pkt: michael_999, bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2
+1 dla bosmanfrx

28.10.2008
16:54
[286]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

----------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
28.10.2008
16:55
[287]

Bart2233 [ Generaďż˝ ]

Jack Keane tytuł gry i imię bohatera taka sama :)

28.10.2008
16:57
[288]

Gomes812_2 [ Legionista ]

jest to gra Jack Keane.................

28.10.2008
16:59
[289]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

7pkt: filetzogona
5pkt: michael_999, bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233
+1 dla Bart2233

28.10.2008
17:03
[290]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Bart2233 --> odpowiedziałeś poprawnie na poprzednią zagadkę i przysługuje Ci prawo zapodania następnej. Czekamy ;)

28.10.2008
17:03
[291]

Bart2233 [ Generaďż˝ ]

-------------------------->>>


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bart2233
28.10.2008
17:04
[292]

Duto2 [ Konsul ]

Bully, tylko nie wiem czy na PS2 czy Xboxa360 czy PC

28.10.2008
17:04
[293]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Bully: Scholarship Edition

Bart2233 --> przyznawaj punkty i czekamy na następną bo Duto dobrze odpowiedział.

28.10.2008
17:17
[294]

Duto2 [ Konsul ]

---->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Duto2
28.10.2008
17:19
[295]

Gomes812_2 [ Legionista ]

The I of the Dragon??

28.10.2008
17:20
[296]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Dark Messiah of Might & Magic

28.10.2008
17:21
[297]

Duto2 [ Konsul ]

7pkt: filetzogona
6pkt: michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233
+ dla Michaela

28.10.2008
17:23
[298]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Za chwilę dam nową zagadkę. Proszę cierpliwie czekać ;)

Zagadka: Imię, nazwisko, pseudonim w grze i z jakiej gry pochodzi ten bohater. Punkt dam temu, kto udzieli pełnej odpowiedzi.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
28.10.2008
17:28
[299]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Czekam na odpowiedzi :)

Edit: po tej zagadce przekroczymy magiczną barierę 300 postów :)

28.10.2008
17:31
[300]

Duto2 [ Konsul ]

Jakaś podpowiedź?

28.10.2008
17:33
[301]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Poczekajmy jeszcze chwilę. Jeżeli przez najbliższe 5 min nikt nie udzieli odpowiedzi dam podpowiedź.

28.10.2008
17:35
[302]

ROzner_ [ Konsul ]

Galen Marek 'StarKiller' Star Wars: The Force Unleashed

28.10.2008
17:37
[303]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

ROzner_ +1 punkt dla Ciebie za poprawną odpowiedź

7pkt: filetzogona
6pkt: michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233, ROzner_

ROzner_ --> jako, że udzieliłeś poprawnej odpowiedzi dajesz następną zagadkę

28.10.2008
17:40
[304]

ROzner_ [ Konsul ]

Tytuł bohatera i nazwa gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - ROzner_
28.10.2008
17:41
[305]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Niko Bellic, Grand Theft Auto IV

28.10.2008
17:42
[306]

ROzner_ [ Konsul ]

7pkt: filetzogona, Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233, ROzner_

+1 zadajesz

28.10.2008
17:44
[307]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Proszę podać pełny tytuł gry, na podstawie obrazka obok.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
28.10.2008
18:24
[308]

claudespeed18 [ Senator ]

Clive Barker's Jericho

28.10.2008
18:50
[309]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

claudespeed18 + 1, poprawna odpowiedź, zmieściłeś się w limicie czasowym ;)

Obecny ranking:

7pkt: filetzogona, Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233, ROzner_, claudespeed18

claudespeed18 --> jako, że poprawnie odpowiedziałeś na zagadkę przysługuje Ci prawo podania następnej

28.10.2008
20:59
[310]

claudespeed18 [ Senator ]

ok wiec, podajcie imie i nazwisko bohatera oraz gre :D


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - claudespeed18
28.10.2008
21:01
[311]

marcing805 [ Senator ]

Silent Hill 2, James Sunderland

28.10.2008
21:01
[312]

Duto2 [ Konsul ]

Harry Mason Silent Hill

Ehhh

28.10.2008
21:04
[313]

claudespeed18 [ Senator ]

marcing805 -> dobrze, dajesz kola teraz ;]

Obecny ranking:

7pkt: filetzogona, Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, gomes812_2, bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805

28.10.2008
21:07
smile
[314]

marcing805 [ Senator ]

tytuł gry, imię bohatera


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - marcing805
28.10.2008
21:10
smile
[315]

Shoggoth [ CCCP ]

Paulie
Mafia: The City of Lost Heaven
?

28.10.2008
21:13
[316]

marcing805 [ Senator ]

Shoggoth

złe imię

28.10.2008
21:15
[317]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Mafia: The City of Lost Heaven
Don Salieri?

28.10.2008
21:16
smile
[318]

marcing805 [ Senator ]

7pkt: filetzogona, Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805

gomes812_2---> dawaj zagadkę

28.10.2008
21:18
[319]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Dobra. macie łatwizna ------->
Imię bohaterki i nazwę gry proszę


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Gomes812_2
28.10.2008
21:19
smile
[320]

Ashaard [ WOLTER ]

Victoria McPherson z gry Still Life

28.10.2008
21:19
[321]

marcing805 [ Senator ]

Victoria MacPherson

28.10.2008
21:20
[322]

Gomes812_2 [ Legionista ]

7pkt: filetzogona, Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805, Ashaard
+1 dla Ashaard

28.10.2008
21:25
smile
[323]

Ashaard [ WOLTER ]

Łatwizna. (imię+gra)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Ashaard
28.10.2008
21:25
[324]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Devil May Cry
Dante

28.10.2008
21:26
[325]

filetzogona [ Pretorianin ]

Devil may cry 4 Nero

28.10.2008
21:30
[326]

Ashaard [ WOLTER ]

8pkt: filetzogona,
7pkt: Michael_999
5pkt: bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805, Ashaard
+1 dla filetzogona

28.10.2008
21:32
[327]

filetzogona [ Pretorianin ]

------------------------>


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
28.10.2008
21:33
[328]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Gallactic Assault: Więzień mocy?

28.10.2008
21:34
[329]

FisherSC [ Konsul ]

Czyżby Inhabited Islands:Batllefield?

28.10.2008
21:34
[330]

Drifter034 [ Konsul ]

Inhabited Island: Battlefield ^^

edit. Fisher był szybszy ale wiesz, napisał Islands

filetzogona--> udało ci się

28.10.2008
21:35
[331]

filetzogona [ Pretorianin ]

8pkt: filetzogona,
7pkt: Michael_999,bosmanfrx
5pkt:
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805, Ashaard
+1pkt dla bosmana
FischerSC to było takie potchwytliwe
Drifter034--czemu ?

28.10.2008
21:39
[332]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

8pkt: filetzogona,
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, marcing805, Ashaard
Mała poprawka, dałeś 1 pkt za dużo ;)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
28.10.2008
21:39
[333]

Gomes812_2 [ Legionista ]

prey
Edit: i tak szybciej zeedytowałem niż wy dodaliście ale nie będę się kłócił
Edit2: dobra sorry na drugi raz nie będę

28.10.2008
21:40
[334]

marcing805 [ Senator ]

prey,Tommy

28.10.2008
21:40
smile
[335]

filetzogona [ Pretorianin ]

prey
Edit: sorry za ten punkt
Edit2: gomes nie edytuj postów!!!
Edit3: jaaasne...

28.10.2008
21:41
[336]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

8pkt: filetzogona,
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2, marcing805
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard
+1 dla marcina

28.10.2008
21:49
[337]

marcing805 [ Senator ]

tytuł gry+bohater


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - marcing805
28.10.2008
21:50
[338]

FisherSC [ Konsul ]

Gears of War

28.10.2008
21:50
[339]

filetzogona [ Pretorianin ]

Gears of War
dominic santiago

28.10.2008
21:51
[340]

Gomes812_2 [ Legionista ]

gears of war
Marcus Fenix

28.10.2008
21:55
smile
[341]

marcing805 [ Senator ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2, marcing805
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard

filetzogona +1

28.10.2008
22:03
[342]

filetzogona [ Pretorianin ]

---------------------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - filetzogona
28.10.2008
22:04
[343]

marcing805 [ Senator ]

Stalker, sidorowicz

28.10.2008
22:04
[344]

Drifter034 [ Konsul ]

Handlarz Sidorowicz, S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla i Czyste Niebo

edit. zaś był szybszy...

28.10.2008
22:05
[345]

Gomes812_2 [ Legionista ]

the guild 2? xD

28.10.2008
22:07
[346]

filetzogona [ Pretorianin ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard
+1pkt dla marcina

28.10.2008
22:10
[347]

filetzogona [ Pretorianin ]

Może nowa część ?

28.10.2008
22:11
[348]

marcing805 [ Senator ]

przydałoby się, bo już ponad 300 postów...

28.10.2008
22:20
[349]

marcing805 [ Senator ]

tytuł gry+bohater


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - marcing805
28.10.2008
22:21
[350]

Konradfus [ Konsul ]

Andrew Ryan, Bioshock ?

28.10.2008
22:23
smile
[351]

marcing805 [ Senator ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Konradfus

Konradfus punkt dla Ciebie

28.10.2008
22:29
[352]

Konradfus [ Konsul ]

tytuł+bohater


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Konradfus
28.10.2008
22:33
[353]

Drifter034 [ Konsul ]

Mass Effect, Komandor Shepard.

28.10.2008
22:36
[354]

Konradfus [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Konradfus, Drifter034
+1 dla Drifter034

28.10.2008
22:37
[355]

Drifter034 [ Konsul ]

Tytuł i bohaterka


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Drifter034
28.10.2008
22:40
[356]

Konradfus [ Konsul ]

GTA 4, Katie McReary

28.10.2008
22:41
[357]

Drifter034 [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Duto ver.2.1, gomes812_2, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034
+1 dla Konradfusa, imię to Kate, ale zaliczam

28.10.2008
22:44
[358]

Konradfus [ Konsul ]

Tytuł i bohater


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Konradfus
29.10.2008
19:37
[359]

claudespeed18 [ Senator ]

wyglada jak Cor Na Baal(jakos tak ;p) z Gothic, tyle ze z przyszlosci bardziej... ;]

29.10.2008
19:41
[360]

filetzogona [ Pretorianin ]

A ja myślę że to ktoś z neverwinter nights 2

29.10.2008
19:46
[361]

Kherlon [ Konsul ]

Mi się wydaje że to jest Baldur z gry Too Human

29.10.2008
19:49
[362]

Ashaard [ WOLTER ]

Ammon Jerro z Neverwinter Nights 2

29.10.2008
19:49
[363]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Może Hellgate: London?

30.10.2008
18:25
[364]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Minęły 24 godziny, ale autor nie podał wyników więc daje screena. Wystarczy tytuł gry ----->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Gomes812_2
30.10.2008
18:33
[365]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Resident Evil 3?

30.10.2008
18:35
[366]

Gomes812_2 [ Legionista ]

no niestety ale nie :( nie jesteś nawet blisko

30.10.2008
18:40
[367]

Duto2 [ Konsul ]

Daemon Summoner

30.10.2008
18:47
[368]

Gomes812_2 [ Legionista ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805, Duto2
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, gomes812_2, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034
+1 dla duto2

30.10.2008
18:51
[369]

Duto2 [ Konsul ]

----->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Duto2
30.10.2008
18:54
[370]

Gomes812_2 [ Legionista ]

FIFA 94??

30.10.2008
18:55
[371]

Duto2 [ Konsul ]

Nieee, nie byłeś nawet blisko...

30.10.2008
18:59
[372]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Weste Land

30.10.2008
19:01
[373]

Duto2 [ Konsul ]

Eee....nieee

30.10.2008
19:04
smile
[374]

Palladin6 [ Konsul ]

Podpowiedź poproszę :)

30.10.2008
19:05
[375]

Duto2 [ Konsul ]

...Fallout...

@down-----> A teraz każda gra wygląda inaczej i zbyt łatwo "odgaść"...

30.10.2008
19:05
[376]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Według mnie nie ma sensu dawania screena z gry z lat 90-tych. Ja bym raczej skłaniał się aby były to gry nowe. Ta gra może przypominać również pare innych gier....

Edit Czy mi się wydaje czy ten screen jest obcięty??

30.10.2008
19:06
[377]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Że co, przepraszam? O_o

30.10.2008
19:07
[378]

Palladin6 [ Konsul ]

Bad Blood to chyba nie jest , dawno temu w niego grałem :)

30.10.2008
19:13
[379]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Wasteland?? Fallout jest nieoficjalnym sequelem tejże gry.

30.10.2008
19:17
[380]

Palladin6 [ Konsul ]

Tak to Wasteland. Już sobie przypomniałem.

30.10.2008
19:18
[381]

Gomes812_2 [ Legionista ]

A jak pisałem Weste Land to było źle...

30.10.2008
19:19
[382]

Palladin6 [ Konsul ]

Zmylił mnie ten screen - za bardzo pomniejszony.

30.10.2008
19:25
[383]

Duto2 [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów
3pkt: songo93,marcing805, Duto2, gomes812_2,
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034

+ dla gomesa

Obciąłem screena bo był tam napisany tytuł gry...

[381]---> A to dlatego że nie chodziło grę Weste Land

30.10.2008
19:27
[384]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Macie coś popularnego. Proszę o tytuł gry ------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Gomes812_2
30.10.2008
19:29
[385]

Palladin6 [ Konsul ]

Tetris.

30.10.2008
19:29
[386]

Gomes812_2 [ Legionista ]

tylko który??

30.10.2008
19:33
[387]

Palladin6 [ Konsul ]

Free Tetris ?

30.10.2008
19:34
[388]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Deluxe Tetris xD

30.10.2008
19:35
[389]

Duto2 [ Konsul ]

Zaje''''y bohater gry....

30.10.2008
19:43
smile
[390]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No i co? Nie wystarczy "Tetris"? Rozumiem że teraz mamy czekać a ktomuś uda się strzelić jedną z tryliona jego wersji?

30.10.2008
19:45
[391]

Duto2 [ Konsul ]

Tetris Elements

30.10.2008
19:48
smile
[392]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Super Hiper Turbo Mega Ultra Evil Good Tetris of Apocalypse of Sword of Fire (Ultra Thunder Michael Jackson Edition)

30.10.2008
19:52
smile
[393]

Kamikaze_man [ Konsul ]

Bohater : Barret Wallace

Zgadywać :P

30.10.2008
19:53
[394]

Duto2 [ Konsul ]

Final Fantasy

30.10.2008
20:38
[395]

Gomes812_2 [ Legionista ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów, Duto2
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: Devilyn, garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034

+ dla Duto2

Gra to Tetris Elements

30.10.2008
20:41
[396]

Duto2 [ Konsul ]

->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Duto2
30.10.2008
20:49
[397]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Dead Island

30.10.2008
20:52
[398]

Duto2 [ Konsul ]


9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów, Duto2
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Devilyn
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034
+ dla Devilyn

30.10.2008
20:54
[399]

Devilyn [ Edgecrusher ]

No ciekaw jestem, wg. mnie banał.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
30.10.2008
20:56
[400]

Palladin6 [ Konsul ]

Gra Ultima IX Ascension.Bohater Avatar.

30.10.2008
20:57
[401]

filetzogona [ Pretorianin ]

Ultima X

30.10.2008
21:01
[402]

Devilyn [ Edgecrusher ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów, Duto2
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Devilyn
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034, Palladin6

+Palladin6

Palladin6 dajesz obrazek!

30.10.2008
21:05
[403]

Palladin6 [ Konsul ]

Banał ->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Palladin6
30.10.2008
21:07
[404]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Fallout

Teraz kopjujesz liste i dopisujesz mi punkt ;P

30.10.2008
21:10
[405]

grattz [ Generaďż˝ ]

Kilian Darkwater (Junktown)

Kurcze- az dziwne ze pamiętałem :/

30.10.2008
21:11
[406]

Palladin6 [ Konsul ]

Nie tak łatwo :P Tytuł + bohater.

30.10.2008
21:12
[407]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Sorry nazwa wątku mówi sama za siebie ;P. Tytuł gry a nie imie bohatera. Ale niech Ci będzie: Killian Darkwater ze Złomowa. Gra: Fallout

30.10.2008
21:14
[408]

Palladin6 [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów, Duto2,Devilyn
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, claudespeed18, Ashaard, Drifter034, Palladin6

Devilyn +1

30.10.2008
21:15
smile
[409]

Kamikaze_man [ Konsul ]

a wiecie z jakie gry jest JADE? :P

30.10.2008
21:16
[410]

Palladin6 [ Konsul ]

Kamikaze - wepchnąłeś się. Teraz obrazek daje Devilyn

30.10.2008
21:33
[411]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Troche Hardkor - macie 24h ;P


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
30.10.2008
21:35
[412]

Bili [ Senator ]

Super Mario

30.10.2008
21:59
[413]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Podpowiedź do tytułu - "siepacz".

30.10.2008
22:05
[414]

claudespeed18 [ Senator ]

jaki tam hardkor :D

Soul Reaver 2, Moebius

30.10.2008
22:14
[415]

claudespeed18 [ Senator ]

dobra wiem ze jest dobrze, dodaj mnie do listy a ja juz walne obrazka bo ide spac by o 4 rano wstac niestety :D

podajcie gre oraz bossa :]


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - claudespeed18
30.10.2008
22:24
[416]

Devilyn [ Edgecrusher ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx
4pkt: władca lemurów, Duto2,Devilyn
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, Palladin6

claudespeed18 +1

A odpowiedź na jego obrazek do Deus Ex a iminę tego bossa to Bob Page. Mogę sobie punkt dopisać? ;P

30.10.2008
22:26
[417]

claudespeed18 [ Senator ]

yop

30.10.2008
22:26
[418]

Turism0 [ Pretorianin ]

NO i się spóźniłem...

30.10.2008
22:29
[419]

Devilyn [ Edgecrusher ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,
5pkt:Devilyn
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, Palladin6

+1 Devilyn (za przyzwoleniem claudespeeda)

a tu macie obrazek i mysle ze tutaj pewnie sie troche pogłowicie.

Podpowiedź: ziemia


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
30.10.2008
22:31
[420]

Turism0 [ Pretorianin ]

Earth 2140

30.10.2008
22:31
smile
[421]

mannan [ M*A*S*H ]

The Moon Project

sekundy...

30.10.2008
22:33
[422]

Palladin6 [ Konsul ]

Earth 2150

30.10.2008
22:34
smile
[423]

Turism0 [ Pretorianin ]

Earth 2150 - The Moon Project ;D


Pieprzone numerki, 2140, 2150, 2160 troche wybieraj z rozumem a nie ze zmienia to się w losowanie, ten pojazd jest w kilku częściach serii Earth...

30.10.2008
22:36
[424]

Palladin6 [ Konsul ]

Turism0 - tak , ale w 3D pojawia się on w Earth 2150 , Moon Project i Lost Soul's.

30.10.2008
22:42
[425]

Turism0 [ Pretorianin ]

Tak, czyli .:
Earth 2150: Lost Souls
Earth 2150: The Moon Project

i jeszcze w .:

Earth 2150: Escape from the Blue Planet

i z tego co słyszałem bo niestety nie grałem w 2160 też jest dostępny.

30.10.2008
22:43
smile
[426]

mannan [ M*A*S*H ]

Aż muszę sobie to przypomnieć (pamiętam że nawet fajnie się grało)

30.10.2008
22:45
[427]

Devilyn [ Edgecrusher ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,
5pkt:Devilyn
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18, Palladin6
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan

+1 Punkt Palladin6 (Jako pierwszy odpowiedział poprawną częśc gry)
+1 Punkt Mannan (W sumie nie wiem jak to rozwiązac wiec punkt dla kazdego)

Zagrajcie w marynaza kto daje obrazek. :P

30.10.2008
22:46
[428]

Turism0 [ Pretorianin ]

żal

30.10.2008
22:48
[429]

Palladin6 [ Konsul ]

Wyjątkowo trzeba odgadnąc 2 postacie i grę.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Palladin6
30.10.2008
22:52
[430]

Devilyn [ Edgecrusher ]

O ja pier... wyleciało mi z głowy totalnie.... NIEEEEEEEEEEE!!! (Zanikający krzyk z odchłani)

EDIT: Misnc i chomik Boo ;D

EDIT2: Oczywiście Baldur's Gate 2

30.10.2008
22:54
[431]

Palladin6 [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2,
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18, Palladin6
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan

Devilyn +1

30.10.2008
23:00
[432]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Radze się dobrze przypatrzyć...


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Devilyn
30.10.2008
23:00
[433]

Palladin6 [ Konsul ]

The Thing

30.10.2008
23:02
[434]

Devilyn [ Edgecrusher ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan

Palladin6 - widze że trafilem wreszcie na konkretnego człowieka +1 :D

30.10.2008
23:05
[435]

Palladin6 [ Konsul ]

->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Palladin6
30.10.2008
23:07
[436]

Turism0 [ Pretorianin ]

Mercenaries 2 World in Flames

30.10.2008
23:09
[437]

Palladin6 [ Konsul ]

a bohater ?

30.10.2008
23:10
[438]

Turism0 [ Pretorianin ]

Mattias Nilsson

Następnym razem upomnij się o bohatera bo tutaj zgaduje sie nazwę gry a nie imię bohatera...

30.10.2008
23:11
[439]

Palladin6 [ Konsul ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0

Turism0 +1

30.10.2008
23:14
[440]

Turism0 [ Pretorianin ]

Imię, a raczej "ksywa" bo prawdziwe imię i nazwisko nie zostało opublikowane. Oraz nazwa gry of korz...


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Turism0
30.10.2008
23:32
smile
[441]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Damn... Tu mnie zagiąłeś. To pewnie jakieś jrpg a w nich nie jestem dobry...

30.10.2008
23:35
[442]

Turism0 [ Pretorianin ]

To nie jRPG, podpowiedź.: to platformówka

31.10.2008
20:21
smile
[443]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

hmm..........nie mam pojęcia strzelam MARIO

31.10.2008
20:23
[444]

Kozi89 [ Legend ]

Lost Odyssey może, ale bohatera nie znam.

Platformówka?? Mnie się styl graficzny trochę z Shadow of Collosus kojarzy.

31.10.2008
20:25
[445]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Sed?

31.10.2008
20:49
[446]

filetzogona [ Pretorianin ]

Shadow of Collosus

01.11.2008
01:15
smile
[447]

Turism0 [ Pretorianin ]

Gra.: Shadow of the Colossus
Postać.: Wanda

SotC to platformówka tak dla twojej informacji... nikt nie wygrał następna osoba losowa...

01.11.2008
14:41
smile
[448]

Rezort [ Naznaczony ]

Bohater i tytuł gry :P


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Rezort
01.11.2008
15:44
[449]

claudespeed18 [ Senator ]

Raziel, Soul Reaver

02.11.2008
18:40
[450]

claudespeed18 [ Senator ]

ok to moze dodam sobie punkt albo niech to zrobi zalozyciel watku i dodam fote bo Rezort chyba nie ma zamiaru sie tu pojawic przez najblizsze lata :D

03.11.2008
07:20
[451]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

claudespeed18 --> zrób tak (odpowiedziałeś przecież dobrze), bo zabawa stanęła w miejscu.

03.11.2008
09:31
[452]

claudespeed18 [ Senator ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus, claudespeed18,
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0

tak więc dodaję sobie punkt oraz nowe foto:

bohater i gra :)


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - claudespeed18
03.11.2008
09:39
smile
[453]

Cobrasss [ Konsul ]

claudespeed18

Zgaduję :D

Bohater to Vladmir(Vlad)Lem

Gra Max Payne 2 The Fall of max payne

03.11.2008
09:43
[454]

claudespeed18 [ Senator ]

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999,
6pkt:bosmanfrx,Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss

Cobrasss -> good answer +1

PS: w poprzednim poscie sobie nie dodałem, takze teraz to zrobiłem ;)

03.11.2008
09:47
smile
[455]

Cobrasss [ Konsul ]

Czyli jak zgadłem dodaje :D

Dobra :P Tego nikt nie będzie wiedzieć :D


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Cobrasss
03.11.2008
16:18
[456]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Cobrasss --> w regulaminie jest, że mamy na odpowiedź jedną godzinę i ona minęła dawno temu ;) Więc następną zagadkę zapodaj. Punktu nikt nie dostaje ;)

03.11.2008
17:12
smile
[457]

Cobrasss [ Konsul ]

Dobra :D widać nikt nie wiedział :DAle i tak nie powiem kto HJE HJE :)

Powwino być łatwe tym razem :P, podpowiem że to nie Sailor Moon :D.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Cobrasss
03.11.2008
22:18
[458]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Cobrasss --> w regulaminie jest, że mamy na odpowiedź jedną godzinę i ona minęła dawno temu ;) Więc następną zagadkę zapodaj. Punktu nikt nie dostaje ;)

Sorry, że się powtarzam ;)

04.11.2008
10:34
[459]

claudespeed18 [ Senator ]

dodaje kolo jakies bajeczki, patrzalem po tekenach, soul caliburach, street fajterach i innych guilty gearach ale nie ma takowych mangów :D wiadomo, kazdy moze zapodac kogos malo znanego ale co to za zabawa...

04.11.2008
11:28
[460]

RAW_Men [ Legionista ]

Bohater:Boulet

04.11.2008
15:16
[461]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

RAW_Men --> nawet jeśli dobrze to i tak po czasie.

Punktu nikt nie dostaje!

Teraz ja coś dodam bo widzę, że zabawa stoi w miejscu. Proszę podać tytuł gry i imię bohaterki na podstawie obrazka obok ---->

Punkt przyznaję, za pełną odpowiedź.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
15:19
[462]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Faith i Mirror's Edge

04.11.2008
15:24
[463]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Bosmanfrx --> dobra odpowiedź +1 dla Ciebie

9pkt: filetzogona,
8pkt:
7pkt: Michael_999, bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss

Bosmanfrx --> jako, że odgadłeś przysługuje Ci prawo dodania nowej zagadki.

04.11.2008
15:29
[464]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Gra sieciowa ---->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Bosmanfrx
04.11.2008
15:32
smile
[465]

szuBZ [ HartigaN ]

WarRock

04.11.2008
15:33
[466]

Darth Father [ Mr. Monster Kill ]

BOHATERÓW SIĘ DODAJE!!! a tak w ogóle to BF 2

04.11.2008
15:34
[467]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Są bohaterowie. Niestety jeszcze nikt nie trafił ;)

04.11.2008
15:57
[468]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

America's Army

04.11.2008
16:17
[469]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

9pkt: filetzogona,
8pkt: Michael_999
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18
2pkt: , garettt, boskijaro, Konradfus
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss
Dajesz!

04.11.2008
16:51
[470]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Imię i nazwisko bohatera i tytuł gry z której pochodzi. ------------>

Punkt daję, za udzielenie pełnej odpowiedzi.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
16:55
[471]

Konradfus [ Konsul ]

bohater:Hayden Tenno gra: Dark Sector

04.11.2008
17:17
[472]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Konradfus --> odpowiedź prawidłowa +1 dla Ciebie

Aktualny ranking:

9pkt: filetzogona,
8pkt: Michael_999
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss

Konradfus --> jako, że odgadłeś przysługuje Ci prawo dodania nowej zagadki.

04.11.2008
17:19
[473]

Konradfus [ Konsul ]

tytuł + bohater gry


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Konradfus
04.11.2008
17:21
[474]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Diego, Gothic

04.11.2008
17:22
[475]

Konradfus [ Konsul ]

+1pkt dla Michael_999

9pkt: filetzogona, Michael_999
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss

04.11.2008
17:29
[476]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Następna zagadka. Imię i nazwisko bohatera oraz tytuł gry na podstawie obrazka -------->

Punkt daję za pełną odpowiedź!


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
18:36
[477]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Czas na odpowiedź minął. Prawidłowa odpowiedź to:

Imię i nazwisko bohatera: Perry Rhodan
Tytuł gry: Perry Rhodan

Punktu nikt nie dostaje! Następna zagadka jest taka:

Imię bohaterki i tytuł gry z której pochodzi. -------------------------------------->
Punkt za pełną odpowiedź.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
18:50
[478]

Ziecik [ Sword ]

Shani, Wiedźmin

04.11.2008
18:57
[479]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Ziecik --> odpowiedź prawidłowa +1 dla Ciebie

Aktualny ranking

9pkt: filetzogona, Michael_999
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik

Ziecik --> jako, że odgadłeś przysługuje Ci prawo dodania nowej zagadki.

04.11.2008
19:01
[480]

Ziecik [ Sword ]

Bohater + tytuł gry = 1pkt.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Ziecik
04.11.2008
19:03
[481]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Far Cry 2, Jackal

04.11.2008
19:05
[482]

Ziecik [ Sword ]

Michale_999 +1.

Aktualny ranking

10pkt: Michael_999
9pkt: filetzogona
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2,
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, Palladin6, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik

Twoja kolej

EDIT:
Odpowiedź Szakal też byłaby zaliczona.

04.11.2008
19:09
[483]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Proszę podać tytuł gry na podstawie obrazka obok. --------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
19:14
[484]

Palladin6 [ Konsul ]

Gra: The Club
Bohater: Nemo

04.11.2008
19:17
[485]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Palladin6 --> odpowiedź prawidłowa +1 dla Ciebie
Edit: wystarczyło podać tylko tytuł gry, więc odpowiedź i tak jest zaliczona

10pkt: Michael_999
9pkt: filetzogona
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2, Palladin6
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik

Palladin6 --> odgadłeś, więc dajesz nową zagadkę

04.11.2008
19:20
[486]

Palladin6 [ Konsul ]

Proszę podac tytuł gry i nazwę 2 postaci.
Byc może na obrazku nie widac drugiej postaci , ale niektórzy powinni wiedziec o kogo chodzi.
@podpowiedź@ druga postac ma dwa imiona.


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Palladin6
04.11.2008
19:22
[487]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Trochę mały obrazek nie bardzo widać :(

04.11.2008
19:22
[488]

Konradfus [ Konsul ]

Harold występował w Fallout i Fallout 2

04.11.2008
19:24
[489]

Palladin6 [ Konsul ]

Dobrze, ale co on nosił na sobie ? (2 postac)

04.11.2008
19:27
[490]

Konradfus [ Konsul ]

Nie rozumiem o co chodzi zbytnio ;P

04.11.2008
19:28
[491]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Harold, Fallout i Fallout 2, druga postać to niewielkie drzewko,(wyrosło mu z boku) które nazwał Bob, a z Dzieckiem przeznaczenia zażartował, że nazywa je Herbertem

04.11.2008
19:30
[492]

Palladin6 [ Konsul ]

11pkt:Michael_999
10pkt:
9pkt: filetzogona
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2, Palladin6
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, claudespeed18, Konradfus
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik

Michael_999 +1

04.11.2008
19:32
[493]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Za chwilkę coś dodam czekajcie cieprliwie ;)

04.11.2008
19:38
[494]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Wystarczy podać tytuł gry na podstawie obrazka obok ---------->


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Michael_999
04.11.2008
19:40
[495]

Konradfus [ Konsul ]

Lost Odyssey

04.11.2008
20:24
[496]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Konradfus --> odpowiedź prawidłowa +1 dla Ciebie

11pkt:Michael_999
10pkt:
9pkt: filetzogona
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2, Palladin6, Konradfus
3pkt: songo93,marcing805, gomes812_2, claudespeed18,
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik

Konradfus --> dajesz następną zagadkę :)

04.11.2008
20:30
[497]

Konradfus [ Konsul ]

Imie +nazwisko bohaterki oraz PEŁNy tytuł gry :P


Odgadujemy tytuł gry na podstawie jej bohatera !!!  - Konradfus
04.11.2008
20:44
[498]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Gra to: Star Wars: Knights of the Old Republic

Co to za bohaterka to nie mam pojęcia ;p

04.11.2008
20:46
[499]

Konradfus [ Konsul ]

to zjęcie z okładki gry :P w grze jest tylko 1 bohaterka o znaczącym stopniu dla fabuły :P

05.11.2008
15:44
[500]

Gomes812_2 [ Legionista ]

Star Wars: Knights of the Old Republic
Bastila Shan

05.11.2008
17:44
[501]

Konradfus [ Konsul ]

11pkt:Michael_999
10pkt:
9pkt: filetzogona
8pkt:
7pkt: bosmanfrx
6pkt: Devilyn
5pkt:
4pkt: władca lemurów, Duto2, Palladin6, Konradfus, Gomes812_2
3pkt: songo93,marcing805, claudespeed18,
2pkt: , garettt, boskijaro
1pkt: ppaatt1, Conroy, , Salado, Sayyadina Av'Lee, Shoggoth, , bart2233, ROzner_, Ashaard, Drifter034, mannan ,Turism0, Cobrasss, Ziecik


+1pkt dla Gomes812_2

05.11.2008
18:19
[502]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Uwaga! Przekroczyliśmy barierę 500 postów więc założyłem nową część zabawy!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8341050&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.