GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MU Online: Czy ta gra zawsze będzie taka nudna?

25.10.2008
19:02
[1]

IHATE [ Generał ]

MU Online: Czy ta gra zawsze będzie taka nudna?

Zacząłem grać w MU Online, wbiłem 30 Level, ale gra jest strasznie nudna. Czy to tylko dlatego, że mam niski poziom, nikogo tam nie znam?

Ludzie chwalą tą grę, ale jakoś ja nie widzę w niej nic wspaniałego.

25.10.2008
19:05
[2]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Mój kolega dużo grał w tą grę. Uważa, że jest bardzo fajna. Powiedział, żebym zagrał. Chcą, nie chcąc odpaliłem gierkę. Jednak mnie ona w ogóle nie wciągnęła. Rozgrywka strasznie nudna i bez polotu. Taka jest moja opinia.

31.10.2008
21:07
[3]

M5M3 [ Pretorianin ]

Potwierdzam, myślę że lepsze było by, hmmm ... Knight Online, Rohan Online :) LUb Silkroad ;D

31.10.2008
21:12
[4]

Kamikaze_man [ Konsul ]

w moim kregu tez duzo sie o niej mowi a tak naprawde nikt w to nie gra

31.10.2008
21:16
[5]

czekers [ Let there be Nite ]

Fenomen tej gry tkwi w tym że jednocześnie z nabijaniem XP (co nie jest absolutnie żadnym problemem) możesz: czytać książkę, grać na jakimkolwiek insdtrumencie, robić zadanie domowe, pracę magisterską, pisać kolejny projekt, rysować i malować, ściągać, oglądać filmy/seriale/anime, słuchać muzyki, rozmawiać przez Skype'a, buszować po RedTube i wiele innych. Wystarczy że jedna Twoja ręka jest wolna i od czasu do czasu co-nieco w MuOnline kliknie.
Do tego dochodzi mnóstwo hazardu (czasem może trafić się rzadki loot, lub niezłe party; koleś oddający cały swój dorobek innej, wylosowanej przez siebie osobie to nic nowego), niezłą gospodarka między graczami, elitarność niektórych elementów zbroi i broni, możliwość wpływania na statystyki postaci.

Mu Online to niby tępy Hack 'n Slash, ale jest w nim jednak to coś.
Oczywiśnie nie można Mu przyrównywać do takiego EVE Online czy Everquesta, ale jeżeli nie masz nic innego do roboty, Mu Online to doskonały wybór.
Niestety, grę zepsuły konta premium - 25 zł miesięcznie za podwóny exp to nie wiele, ale koleś w Elitarnej zbroi na 400 lvlu to dziś widok codzienny (jeszcze kilka lat temu takich osób było zaledwie kilkanaście!!!).
Ja przy grze bawiłem się świetnie, ale górny limit spędzanego w grze czasu to dwie godziny dziennie. No i trzeba przymknąć oko na podstawówkowiczów, których to w grze jest około 80%.

31.10.2008
21:16
[6]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Tak, jest beznadziejna nawet później. Są 2 eventy zdaje się i to wszystko. Jeden z tych gorszych MMORPGów IMO.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.