GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta San Andreas tuning serieZ 2008

24.10.2008
10:34
[1]

czaroziom [ Legionista ]

Gta San Andreas tuning serieZ 2008

proszę o klawiszologię do gry

26.10.2008
07:12
[2]

czaroziom [ Legionista ]

up!!

26.10.2008
07:46
[3]

koosa [ Konsul ]

To ktoś jeszcze gra w san andreas? lol xD Poszukaj w google sterowania, albo w plikach instalacyjnych moda, może tam jest jakiś manual :)

04.01.2009
16:29
[4]

Kamikaze_man [ Konsul ]

- włączenie/wyłączenie silnika w pojazdach - gdy wsiądziesz do samochodu wcisnij [2] by zwolnic hamulec ręczny,
odczekaj jedną sekunde i włacz silnik [1]

Wiem, że o to ci chodzi ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.