czaroziom [ Legionista ]
Gta San Andreas tuning serieZ 2008
proszę o klawiszologię do gry
czaroziom [ Legionista ]
up!!
koosa [ Konsul ]
To ktoś jeszcze gra w san andreas? lol xD Poszukaj w google sterowania, albo w plikach instalacyjnych moda, może tam jest jakiś manual :)
Kamikaze_man [ Konsul ]
- włączenie/wyłączenie silnika w pojazdach - gdy wsiądziesz do samochodu wcisnij [2] by zwolnic hamulec ręczny,
odczekaj jedną sekunde i włacz silnik [1]
Wiem, że o to ci chodzi ;P