23.10.2002
21:08
[1]

Adamss [ -betting addiction- ]

wlasnie trwa "wielkie" spotkania lidera wloskiej Serie A i lidera Bundesligi AC MILAN - BAYERN MONACHIUM i na razie jest 1:1 ale niewieim ktora minuta...ludzie ogladajcie POLSAT i podzielcie sie ze mna komentarzami ;-)

23.10.2002
21:28
[2]

nikt z was tego nie oglada? mowie wam siadajcie przed TV i Polsat...w normalnej kablowce...

23.10.2002
21:31
[3]

Łukasz [ NetSlave ]

Nie mam polsatu, niestety na platformie cyfry go nie umieścili. Jak się skończy to podaj wynik.

23.10.2002
21:37
[4]

sergi__ [ Underworld ]

30 min meczu Milan - Bayern można było uznać za bardzo dobrym widowiskiem ale ostatnie 15 min to umyślne faule

[8]

Powiedzcie jaki jest aktualnie wynik gry, kto wygrywa??

[12]

caly czas 1;1 i jest jush druga polowa Łukasz --> moze ogladac na normalnej kablowce...ja tak wlasnie zrobilem bo tesh mam cyfre :)

Eomer [ Konsul ]

cholera a Juve tylko remisuje z Newalcaste; a co do spotkania Milan - Bayern to calkiem niezly meczyk

[16]

z innych boisk : Newcastle 0 - 0 Juventus Bayer 1 - 1 Maccabi Olympiakos 0 - 1 Manchester Milan 1 - 1 Bayern Lens 0 - 1 Deportivo Barcelona 0 - 0 Lokomotiw Brugge 1 - 1 Galatasaray Dynamo 2 - 0 Feyenoord

[18]

ech...AC Milan strzelil wlasnie na 2:1 ale widac na powturce ze Inzaghi byl na spalonym...a sedzi nic qrna :/

23.10.2002
22:43
[19]

Kruk [ In Flames ]

ładne widowisko - gra szybka, zwrotna i efektowna dopiero siadło coś w 80 minucie, chociaż Bawarczycy cisnęli do końca brawo Milan ! a także brawo Lens..... ! wątpie aby Bayern teraz wszedł - teorytycznie, ale musi: > wygrać u siebie z Lens > wygrać na wyjeździe z Deportivo > modlić się żeby Deportivo nie wygrało z Milanem

23.10.2002
22:48
[20]

sergi__ --> tak ps. mam andzieje, że bayern nie wyjdzie z grupy!!!!

23.10.2002
23:32
smile
[21]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

...No i po Bayernie. A tak dobrze żarło rok temu.

24.10.2002
07:06
smile
[22]

brendan [ Centurion ]

milan!!!! milan!!!!! milan uber alles jak krzyczeli uradowani zawodnicy bayernu po meczu ;) jestem niesamowicie hepi ze milan wreszcie wraca do swej potegi - jestem kibicem od czasow gdzy rzadzil i dzielil z trojka holendrow - van bastenem, rijkardem i gullitem oby tak dalej!