GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kącik zagubionych uczuć (cz.156)

22.10.2002
21:14
smile
[1]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Kącik zagubionych uczuć (cz.156)

Nie wiem od czego zacząć. Pisać jakieś moralesy czy rzucić przypowiastkę? I tak źle i tak nie jest najlepiej... Jest październik i jesień czuć każdą częścią ciała, ba teraz to zgoła widać. Ten nastrój odrodzenia który pozostał od wiosny opanował także serca części forumowiczów, co przeczy widniejącej za oknem melancholi - a może Oni zawsze tu byli a teraz to nawet są, tylko czekali aż ktoś uczyni ten pierwszy krok? Faktem jednak jest mnogość wątków osób „rozżalonych uczuciowo”. Dlaczego tak się dzieje, że w dobie „cyfrowych fantazji” ciągle istnieją ludzie, którzy odczuwają potrzebę kontaktu z innym człowiekiem?...
Ponieważ uczucia są cechą charakterystyczną każdej żywej istoty. Towarzyszą nam od narodzin do śmierci. W każdym rodzi się w pewnym momencie potrzeba bliskości z kimś innym. Bycia dla tego kogoś kimś ważnym. Nawet jeśliby to miało być chwilowe zauroczenie, istnieje jego potrzeba i podświadome do niego dążenie. Dlaczego mamy się bać tych najstarszych emocji? Dlaczego mamy uważać je za coś wstydliwego?
Nie boję się mówić o uczuciach. Nie potępiam ludzi przeżywających problemy sercowe. NIE WIERZĘ, że istnieje chociaż jedna osoba która nic nie czuję (nie wliczam w to grono chorych na autyzm). Nie bójmy się o tym pisać. Ktoś kto przeżywa spełnienie swoich wewnętrznych westchnień potrzebuje często o tym głośno krzyczeć. Ci, których spotkało niepowodzenie popadają w stan przygnębienia, czasami w stan totalnej porażki życiowej. Nie muszą Oni tłamsić w sobie tego co przeżywają. Mają prawo by podzielić z innymi swą radością lub szukać pocieszenia.
Dlatego tworzę ten wątek z myślą o takich ludziach. Mam nadzieję, że spotka się z aprobacją i zjedna sobie kilku sympatyków (a i pozwoli na redukcje wątków tego typu na samym forum). Wiem, że spotka wielu prześmiewców i złośliwców ale jakoś się nimi nie przejmuję. I tak kiedyś zawitają tu ze skruchą szukając pocieszenia, porady lub słuchaczy którzy ich nie wyśmieją.

poprzedni watek pod linkiem:22.10.2002
21:17
smile
[2]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

majka---> ech te czarne kocisko :P wszedzie sie przyplata ;)))))

22.10.2002
21:21
smile
[3]

majka [ Dea di Arcano ]

Etka>> obiecuje że kolejnym razem zamkne dokładnie wszystkie drzwi, zrobie odpowiednie oswietlenie i musi sie udać:)) przeciez to nic trudnego - własną date juz znam hehehehehe:)))

22.10.2002
21:24
smile
[4]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

majka---> a tos szczesliwe dziewcze z Ciebie :) ja swojej jeszcze nie poznalam a teraz zmykam na jakas godzinke by znow powrocic w chwale ;))))

23.10.2002
07:50
smile
[5]

garrett [ realny nie realny ]

no prosze jaki ruch tutaj popołudniami :) nawet ecia się pojawiła :) witaj i ogólnie dzień dobry z rana :)

23.10.2002
08:24
smile
[6]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Hej hej;) Cmokasy dla Pań, dla Panów piąteczka. Wszystkim dobrego dnia i w ogóle gogóle, co by nam się:) garrett ---> kiedy wreszcie będzie u nas słońce ...? Pogadaj z Jedi, może coś wykombinują :)

23.10.2002
08:46
smile
[7]

garrett [ realny nie realny ]

witaj Angelordzie...ciągle pada i pada, nawet moje poranne rozmowy z radą Jedi nic nie dały, zresztą kto by chciał słuchać rebelianckiego scuma :)) na razie w dobrym nastroju trzyma mnie tylko poranny smsik od mojej ukochanej mówiący " wracam już za tydzień kochanie..."

23.10.2002
09:09
smile
[8]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Witam wszystkich... majka, neXus ->>> A co to za ekscesy sobie urządzacie? Hę? Jakieś podglądanie, tudzież strojenia się... hihihi... chyba będę zmuszony komuś szkiełka w lunetce czarnym lakierem przesmarować... ;)))))))) Etka ->>> Uśmiech olbrzymi składam na raczki naszej Rusałki... heh... raz się żyje – najwyżej Ash mnie odstrzeli – i buziak słodziutki na twe lico leci... ;))) Swoja drogą jeśli jeszcze solą herbatki nie słodzisz to co to za miłosne roztargnienie?? hehehe ;)))))) Piotrasq ->>> Chyba mam nie za bardzo aktualne informacje?... zdawało mi się, że już oglądałeś swe przyszłe... mieszkanie, ma się rozumieć... ;)) Bodajże na jakimś poddaszu. Czy coś się w tej kwestii zmieniło?? Angelo ->>> Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pięęęęęęknie słoneczko świeci.... hihihi... ale z nim jest tak zawsze. Na krok mnie nie opuszcza i wszędzie za mną podąża. Szybciej, więc będzie tam do Was mnie zaciągnąć, niż na łaskę Jedi czekać... hehehehe ;)))))) garrett ->>> Muszę powiedzieć , że dzień całkiem dobry... i tobie też takowego życzę... hihihi... a od Piątku czekają mnie dni cudowne... hehehe ;))))))))))) Dominika ->>> I ja... I ja... I ja chciałbym dostać "tłustego cmoka"... hihihihihi... i to koniecznie lukrowanego... byłby wtedy jak pączek... hehehe... mniam, mniam ;)))))))) majka ->>> Buziak płomienny posłałem ku tobie... trzymaj gaśnicę w pogotowiu na wypadek, gdyby twe otocznie miało stanąć w ogniu... hmmmm... to jak z tą datą? Na kiedy, magią spowita kula, Ci ją wywróżyła ???

23.10.2002
09:40
smile
[9]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

echh... za oknem mam przepiękny lazur nieba. Kilka białych obłoczków sennie przemierza bezkres nieboskłonu. Jest cieplutko i miło. Cały urok dzisiejszego dnia niszczy tylko przymus bycia w pracy... a tak bym chciał chłonąć go w towarzystwie wybranki, dla której me serce szybsze wybija rytmy... echhh... dlaczego nie posiadam mocy urzeczywistniania marzeń????

23.10.2002
09:52
smile
[10]

garrett [ realny nie realny ]

Saurus czy aby na pewno siedzisz przy oknie w polsce ? :)))

23.10.2002
09:55
smile
[11]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

garrett ->>> Jak najbardziej w Polsce... Ale co to za pociecha z tego słoneczka? Wolałbym zeby zupełnie inne mi świeciło... i jaśniało swym szczęściem rozgrzewając tym samym moje...

23.10.2002
09:56
smile
[12]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

garrett ->>> Jak najbardziej w Polsce... Ale co to za pociecha z tego słoneczka? Wolałbym zeby zupełnie inne mi świeciło... i jaśniało swym szczęściem rozgrzewając tym samym moje...

23.10.2002
10:02
smile
[13]

garrett [ realny nie realny ]

Saurus--> mam wrażenie że powinniśmy teraz rzucić pracę, znaleźć ciepły kącik w knajpce i osnuci dymkiem przy zimnym piwie ponarzekać. Ja tesknię do mojego słoneczka już ponad 4 miesiące, ale co tam jeszcze tylko tydzień

23.10.2002
10:24
smile
[14]

majka [ Dea di Arcano ]

Usmiecham się na powitanie do wszystkich - małe promyczki słoneczka zostawiam :)) czy dzis juz piątek? ech tylko mi sie śniło:( garrett>> wstrzymaj oddech - to tylko pare dni i otoczenie rozkwitnie całą barwą wiosennego piękna :) nawet nie zauwazysz ze zbliza się zima. No i cały czas mamy nadzieję, ze poznamy twoje słoneczko w kąciku :) Angelord>> cmokasy na dzień dobry równiez do ciebie płyną :))) Saurus>> obudziła mnie fala ciepła płynąca zza okna. Najpierw myślałam, że przespałam zime i to juz lato..ale po chwili patrze... a za oknem wielki goracy buziak przyklejony do szyby... marzły mu nóżki wiec wpuściłam do domku.. jest tu cały czas ze mną i rozgrzewa swym blaskiem całe otoczenie... jak nabierze nowej mocy.. wróci do ciebie i spełni twe marzenia :)) Jakie podgladanie? my z neXusem tylko rzucamy znaczące spojrzenia hehehe:) a tej daty zdradzić nie moge, bo raz głośno wypowiedziana, moze utracic swą moc - a tego nie chcę:))

23.10.2002
10:25
[15]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

garrett ->>> Nie popadajmy w skrajności... w knajpce posiedziałbym z przyjemnoscia, ale od razu wpadać w tonację pomruków tęsknoty? Nie... nie jest to w moim stylu. Sentymentalny nastrój najczęściej dopada mnie w samotności lub w towarzystwie "wybranych"... hmmm... no i czasami rodzi sie z katalizatora marzeń - szczególnie w taki dzień jak dzisiejszy... Musisz zacisnąć mocno ząbki i wytrwale czekać... wiem, że to zarazem tylko tydzień i jednocześnie aż tydzień. Najśmieszniejsze w tym jest to, że najbardziej dłużą się właśnie te ostatnie dni. Jest juz tak blisko... na wyciagnięcie dłoni, a trzeba wciąż czekać...Skąd ja to znam? W takich chwilach czas zdaje się płynąć nienaturalnie wolno... albo nasza psychika zaczyna pracować na wzmożonych obrotach... albo... sam już nie wiem. Wiem tylko tyle, że trzeba czekać... czekać i czekać... bezsilność wzmacnia wyczekiwanie. Ona zaś rodzi żałosne wycie rodzące się gdzieś w głębi, lecz nie potrafiące wydostać się na zewnątrz... a im bliżej do tej wytęsknionej chwili tym bardziej ona się oddala. Tak już z tym czekaniem jest. Nic się na to nie poradzi. Można tylko się z tym pogodzić... i nic więcej.

23.10.2002
10:29
smile
[16]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

majka ->>> Czekam na niego... nich przylatuje... pragnę aby czas realizacji marzeń już sie rozpoczął...

23.10.2002
10:41
[17]

garrett [ realny nie realny ]

Saurus--> chyba przeszedłem przez wszystkie tonacje pomruków tęsknoty, od tych kiedy człowiek ma ochotę schować się pod kocem i nie opuszczać domu przez tydzień aż po chwile euforii gdy o 3 w nocy dzwonił telefon. Masz rację, ostatnie dni dłużą się najbardziej...niby tylko tydzień a wlecze się niesłychanie, umysł wariuje, nie można się na niczym skupić i skoncentrować....dobrze że jest ten kącik, gdzie można napisać co się myśli czy czuje i dlaczego ten cholerny czas wyraźnie zwalnia :)))) nie widzicie tego :)) ?

23.10.2002
10:45
smile
[18]

majka [ Dea di Arcano ]

garrett>> alez widzimy że zwalnia - nawet bardzo . Ja juz od powniedziałku myslę , że jest piątek :)) takie wariactwo marzeń i wyobraźni :)))

23.10.2002
10:58
smile
[19]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

garrett ->>> Czas już dawno zwolnił... i robi to cały czas. Zaciskam mocno kciuki, aby nie zatrzymał się na dobre, lub - chroń mnie Panie – nie zaczął się cofać... hmmm... chociaż jakby cofnął się odpowiednio daleko tez nie byłoby tak źle.... hihihihi ;)))))

23.10.2002
11:01
smile
[20]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Saurus ----> to poddasze to było nieporozumienie. Całe szczęście, że byłem tam w upał. Oprócz tego w najwyższym miejscu miało równo 2 metry, tak że niewiele przestrzeni miałbym nad sobą...

23.10.2002
11:12
[21]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Piotrasq ->> W takim razie mieszkanko nadal pozostaje tylko w planach... czy już macie cos na oku... z tego co pisałeś wynika, że czekasz aż je wybuduja. Tylko czy jest to czekanie na cos konkretnego, czy tylko czekanie marzycielsko-nieokreślone?

23.10.2002
11:16
smile
[22]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Konkretnie. 53 metry, 2 pokoje, 30% wartości wpłacone...

23.10.2002
11:30
smile
[23]

majka [ Dea di Arcano ]

Piotrasq>> 53m? to jak my się tam wszyscy pomiescimy na tym otwarciu?:)))) może lepiej zrobic to w trakcie bydowy - zawsze jest szansa ze od razu wyremontuja a i przestrzeni wecej bo jeszcze jeszcze bez drzwi - czyli mozna wykorzystać mieszkania sąsiadów.:)) u mnie 4xtyle i na majowym zjeździe ledwie moglismy się pomiescic - nawet dach stał sie atrakcyja powierzchnią do spotkań :))))))

23.10.2002
11:33
[24]

hetman [ Generał ]

hejak :))) ja juz na stale zainstalowany w wawie, wiec bede czesciej wpadal :) buziaki dla dziewczyn i pozdrawaim wielkiego wodza zagubionych uczyc Saurusa :)))

23.10.2002
11:38
smile
[25]

majka [ Dea di Arcano ]

hetmanku>> CMOK wielki dla ciebie :))) jak milutko cię widziec . Nareszcie osiadłeś w jednym miejscu a nie przenosisz się z jednego pola bitwy na inne i potem tracimy cię z oczu:))) tak się cieszę że będziesz tu cześciej zaglądał :)))

23.10.2002
11:51
smile
[26]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Hetman ->>> Juuuu huuu... takiej niespodzianki nie spodziewałem sie dzisiaj doświadczyć!! Miło widzieć Cię zbłąkany rycerzu... hehehe... mówisz, ze "wielki wódz zagubionych uczuć"?... hehehehe... takim tytułem jeszcze nikt mnie nie uhonorował... ale jako Wielki Koronny, zapewne masz ku temu odpowiednie kompetencje... ;))))) Czy przejście z trybu koczowniczego na osiadły oznacza, że staniesz się stałym bywalcem w naszych skromnych progach?

23.10.2002
12:03
smile
[27]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Witam ludziska - ale rozpędu nabraliście:)

23.10.2002
12:09
smile
[28]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

awszer ->>> to przez to wrażenie zwalniania czasu... taka próba sztucznego przyspieszenia jego upływu... ;))))

23.10.2002
12:10
smile
[29]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

majka ----> no to ladne burzujstwo. Ja tu kombinuje, jak splacic to mieszkanie przez cale zycie, a ty mi tu 4x tyle...

23.10.2002
12:48
smile
[30]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Hehe pio ...........----------- >>>>>>>>>>> ale tak jest prawda u mnie pru porównywalnej powierczni co u majki i ogrodzie o pow ok 300m2 też nie zawsze jest na imprezach gdzie wszystkich pomieścić.:)

23.10.2002
12:57
smile
[31]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

hehehe... widzę, że utworzył się Komitet Dobijania Piotrasqu - w skrócie KDP... hihihihi... Piotrasq, nic się martw i nie daj się tym przebrzydłym (aczkolwiek z wyjątkami ;)))))) burżujom.... jestem z tobą... ze swymi 56 m bez ogrodu. ;)))))))))))))))))))) Chociaż prawde mówiąc, majka ma naprawdę piekne te swoje "4 x tyle"...

23.10.2002
13:48
[32]

hetman [ Generał ]

ano Maju Cmook ...jezeli zaraz nie dostane od Wlk Wodza w ucho ;) a co z ma Etka sie dzieje? Saurus kazdy musi miec swoje miejsce Ty akurat jestes tu wodzem ( no kto zakladal watek ?:) a tak woli wyjasnien sprowadzilem sie w koncy do tej wawki , juz sobie mieszkam ( sluchajcie nawet w samiutkim centrum :P) zalozylem sobie neostrade :) ( co widac ) i teraz walcze na placu boju zwanym rynkiem pracy ...ciezko mi idzie same porazki narazie . No i kontynuluje nauke na wymarzonym UW :PPPP Przyjme jakas fajna prace wiec oferty slac na mail ;-)

23.10.2002
15:52
smile
[33]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Zaczynam nienawidzić środowych klimatów... może za dużo wymagam od tego dnia... nie wiem, ale nie zmienia to faktu, że coraz częsciej właśnie w taki dzień jak dzisiaj, więcej we mnie goryczy niż w jakikolwiek inny... żegnam wszystkich... straciłem ochotę z kimkolwiek rozmawiać. Czasami cisza i brak szans na rozmowę jest przyjemniejsze w odbiorze niż teoretycznie przychylne ku temu możliwości...

23.10.2002
16:09
smile
[34]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Saurus ----> no nie, przez 3 godziny taka diametralna zmiana nastroju ? Sroda jest fajoska: mecze w telewizji, w Warszawie swieci piekne slonce, zaraz jade na obiadek do mojej Bozenki - zyc nie umierac...

23.10.2002
19:22
smile
[35]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

wow Hetman koronny sie pojawil i nie wie ze ja tylko wieczorami bywam - no coz wodzu- wiele sie pozmienialo ale cieszy sie me lico widzac Twe literki :) Saurusie---> buziak przyjety moj mistrzu i jakze radosna mam minke z tego powodu :) zadowolenie ma osobke przemoglo ;) majka---> wypedz swego kota z pokoju i powiedz mi wreszcie te date slubu ;) Witam Kącikowiczow goraco :)

23.10.2002
19:30
smile
[36]

Ashura [ Generał ]

Dziń Dybry :) Jak się macie? :) Hetman --> "Twoja" Ecia gdzieś się zagubiła :P Pytała się o Ciebie ciągle, a jak już jesteś, to jej nie ma. Dla mnie to szczęście w nieszczęściu ;))))) Pozdrawiam :) Saurus --> Ten buziak słodziutki to w policzek mam nadzieję!! :))) Bo wiesz, ja już mam dowody zdrady na zdjęciach z Poznania i tylko czekać jak głowy polecą :))) Maju --> Skoro Saurus tak Ecię obcałowuje, pozwól, że i ja w czółko przyjaciółkę cmoknę... i żeby nie było, że tak od niechcenia, to całus będzie słodki i czuły, tak jak lubisz :))) Pozdrawiam, Bardzo Zazdrosna Bestia Aszura

23.10.2002
19:35
smile
[37]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

och moj Ci on- zazdrosny w pierony- czy to jest szczescie czy to nieszczescoie- Ashurku zazdrosc Ci czasem wzroku nie maci? ;))) Caluje najdrozszy :)

23.10.2002
19:37
smile
[38]

Ashura [ Generał ]

Ghhhhbźźźź... mięknę pod naporem Twych ust najdroższa :)))))

23.10.2002
19:40
smile
[39]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

tak silne sa one i miesiste? czy moze az taka slodycz z nich wyplywa kochanie?

23.10.2002
19:46
[40]

majka [ Dea di Arcano ]

ech Saurus>> nienawiść to bardzo ostre słowo - wiesz, czasami lepiej ważyć slowa przed ich napisaniem. Nieraz impuls czy potrzeba chwili wyrażona takimi słowami , moze wywołać odbiór jakiego zapewne nie chciałbyś ( taką mam przynajmniej nadzieję) spowodować. hetman>> wierzę w ciebie - tak jak kiedys udawało się z egzaminami - teraz uda się z pracą -- trzymam kciuki i jak zwykle czary jakoweś wyczyniać będę , abyś sukces osiagnął :) Piotrasq>> hehe jakie tam burżujstwo -- taki tam mały domeczek :)) najwazniejsze to odpowiedni klimat w nim stworzyć i metraż tu nie ma żadnego znaczenia. :) tam gdzie mieszkają ludzie szczęśliwi - tam tak naprawdę jest bogactwo :) A ten "czas" ciągle trzyma mnie mocno w swych sidłach -- przybywaj piątku !!! -- bo ciężko na duszy.

23.10.2002
19:51
smile
[41]

majka [ Dea di Arcano ]

Hehe ja tu sobie pisze posta z przerwami na kolacje - a tu cmoki wleciały do kącika :)) Etka>> spróbuję przegonić -- ale bestia uparta -- ale zobacze co się da zrobic:)) Ashurka>> mniam - czółkowce sa równie smakowite:))) i czułoscia spowodowały usmiech radosny :))

23.10.2002
19:51
smile
[42]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

dobra to ja chwilowo zmykam se na sjeste ;)))) ide byczy sie w lozku i piwo redds popijac i tv ogladac jak prawdziwa zulica hehe

23.10.2002
19:51
smile
[43]

Ashura [ Generał ]

Kochanie --> I to, i to :)

23.10.2002
19:53
smile
[44]

Ashura [ Generał ]

Oj, tylko nie żulica :) Z żulicą bym się nie zadawał :P Maju --> Miałem skromną nadzieję, że będzie Ci miło :)))

23.10.2002
19:55
smile
[45]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Ashurek---> hehe za czesto mi tego nie mow bo zrobie sie nie do zniesienia ;)) ps. czasem bywam zulica ;))) majka---> najwidoczniej moj czas na to jeszcze nie nadszedl :))) coz bede sobie jako panienka uzywac ;) [Ash ostatnich slow nie widziales ;)]

23.10.2002
19:58
smile
[46]

Ashura [ Generał ]

Starałem się nie dojrzeć tej ostatniej linijki, ale jakoś mi nie wyszło :) WRRRRR, nie naciągaj struny młoda panno :P

23.10.2002
20:04
smile
[47]

majka [ Dea di Arcano ]

Hehe Etka to specjalistka od instrumentów strunowych :))) -- Ash tobie powiem na uszko że usidlenie jej , to sprawa wprawdzie trudna ale powiem to co zobaczyłam -- " wszystko w twoich rękach" --- tak powiada magiczna kula ))

23.10.2002
20:13
smile
[48]

Ashura [ Generał ]

Maju :) Chyba nie będzie to aż takie trudne :) Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, a rezultaty są bardziej niż zadowalające :) Jest zakochana po uszy, jestem tego pewien :PP Swoją drogą ze mną nie jest inaczej ;)

23.10.2002
20:33
smile
[49]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jak tam, wybieracie się do Krakowa ?

23.10.2002
20:51
smile
[50]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

powiem zwiezle- Tak Krakow bedzie moj ;)))

23.10.2002
20:53
[51]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Masz na oku jakieś noclegi ?

23.10.2002
20:53
smile
[52]

pasterka [ Paranoid Android ]

witam panstwa!! dorobilam sie w koncu modemu, wiec bede czesciej zagladac, ale tylko na moment, bo rachunek:)), ale od listopada bede miec, az 30h za 60zl, wiec bede musiala wiecej siedziec (co za kara:)))

23.10.2002
20:55
[53]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Piotrasq---> chyba w nocy bede wracac ale to nic pewnego... pasterko---> czesc i czolem :) dawno zesmy nie gaworzyly? jak tam morze? jeszcze nie wyschlo? ;))))

23.10.2002
20:57
smile
[54]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Etka -----> też bym wrócił w nocy, ale się obawiam stanu upojenia...

23.10.2002
20:59
smile
[55]

majka [ Dea di Arcano ]

U mnie 16 listopad odpada -- jak wszystko ułozy się pomyslnie, to oddawać się będe rajskim klimatom :)) zatem Kraków to nie ten kierunek:) pasterka>> witaj -- hehe niezła kara - tyle czasu w necie? co za okropność :)))))

23.10.2002
21:02
[56]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

majka--> Raj jest boski wiec wybaczona nieobecnosc :) Piotrasq---> nie martw sie nie damy Ci sie zagubic ;)

24.10.2002
09:47
smile
[57]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Witam wszystkich. Dzisiaj siedzę w domu, bo pękły nam rury w łazience ( którą całkowicie odnowiliśmy 2 miesiące temu ). Saurus -----> i jak tam czwartkowe klimaty ? Bo u mnie całkiem do dupy...

24.10.2002
10:33
smile
[58]

garrett [ realny nie realny ]

witam , wspaniały czwartek :)), świeci słońce po raz pierwszy od kilku dni, ftpy pełne fajnych rzeczy, w tle gra sobie cichutko XIII Stoletti , w pracy spokój i weekend już na horyzoncie :))

24.10.2002
11:00
smile
[59]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Witam !!!! HEH: "Kto wie, czy rozpacz ludzi, którzy traca ukochanych nie płynie stąd, że czegos zaniedbali, że czegoś ważnego nie zdążyli powiedzieć i nie mogą tego odżałowac" "Granica"

24.10.2002
11:40
[60]

hetman [ Generał ]

Widze Wasc Ashura iz kopii Hetmanowej chcesz zakosztowac;) niech i tak sie stanie , watek ten slynie mestwem swoich szlachcicow i pieknem białogłów:) zobaczymy jakie fructa da konfrontacya;-)

24.10.2002
12:33
smile
[61]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Ten Jołop na kuniu wygląda conajmiej jakby mu sie sr........ uhm kupę chciało, heh zdurniał ten świat zdurniał.

24.10.2002
19:47
smile
[62]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Hetmanie---> znow w szranki stawac chcesz? nie zal Ci swych starych kosci? ;)))))

24.10.2002
19:50
smile
[63]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

wiecie co, chce sobie wybudowac maly domek - tylko nie wiem gdzie- ale musi byc to najbardziej urokliwe miejsce w Polsce

24.10.2002
20:19
[64]

Ashura [ Generał ]

Jeśliś taki do konfrontacyj skory, ja wyzwanie z godnością przyjmę. Ciekawem tylko powodu, dla którego wyzwanie w eter Mości Hetmanie rzucać raczysz :)

24.10.2002
21:08
smile
[65]

majka [ Dea di Arcano ]

Wchodzę po cichutku coby szlachciców w przygotowaniach do pojedynku nie rozpraszać:)) Piotrasq>> szykuj popcorn - znowu sie zaczyna:)) Etka>> buduj, buduj będzie co oblewać:)) A piątek juz jutro - czyż to nie radosna informacja?:)

24.10.2002
22:22
[66]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No i co ? Siedzę i siedzę, z dna pudełka spoglądają na mnie smętnie resztki popcornu, a tu nic. Nuda.

24.10.2002
22:31
smile
[67]

majka [ Dea di Arcano ]

Piotrasq>> przeciez pisałam - szykuj a nie -- opychaj sie :) popij czyms albo co , bo oni sie dopiero mierzą wzrokiem :)))

24.10.2002
23:04
[68]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No dobra. Już się chyba wymierzyli wzdłuż i wszerz, z góry na dół, w poprzek i wgłąb, i mają chyba full trójwymiarowe modelowanie szkieletowe przeciwnika... Więc ruchy panowie, ruchy ! Publika zaczyna nerwowo przytupywać !

25.10.2002
00:21
[69]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Buuuuuuuuuuuuuuu..... Oddawać pieniądze za bilety !

25.10.2002
07:12
smile
[70]

garrett [ realny nie realny ]

PIĄTEEEEEEEK !!!!!!!!!!!!

25.10.2002
11:39
smile
[71]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Witam !!!!! Gdzie ten hetman się shoawł już w mysz go zamienić zamiar miałem a tu taka zniewaga na ubite pole nie wylazł. A co do was Mości Saurusie sam se bedę musiał chyba gadzinę ubić i płaszcz ze smoczej skóry zrobić bo strasznie mi ta aura antymagiczna potfrzebna bo ostatnio niewiasty strszne zauroczenie na mnie żucaja i muszę się jakoś bronić:)

25.10.2002
14:30
smile
[72]

emorg [ Senator ]

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) ...wyglądam przez okno patrze na tabliczke z ulicą i ... niewierze czytam jeszcze raz i jednak nie myliłem się Wassergasse. A tak na poważnie właśnie po małej wycieczce wylądowałem w .. Wiedniu chodź niemyślałem że to się kiedyś stanie ale cóz los lubi płatać figle Etka -> nie bij mnie za książke ;) będe miał kolejny pretekst żeby szybciutko odwiedzić Poznań Nicolka -> <cmoki> ....widzę że coś niebywasz tu ostatnio PS tylko martwi mnie że niemam gg coś mi się niechce połączyć , podejrzenie pada na klawiature :p

25.10.2002
16:05
smile
[73]

majka [ Dea di Arcano ]

Nareszcie nadszedł - długo oczekiwany i upragniony piątek:)))))) emorg>> witaj - a co cię tak daleko wywiało? :))) buziaki dla ciebie - coby na tej obczyźnie zrobiło się radosnie :)) awsze>> Saurusa dzis nie uswiadczysz - biedak w rozjazdach dzień cały spędza hehe :))) a co to za naloty niewieście na twoją osobę? jakies nowe wielbicielki?

25.10.2002
16:18
smile
[74]

emorg [ Senator ]

Majka >> dzięki za buziaczki a co mnie tu przywiało sam niewiem ale ostatnio czuję się jak na wycieczce krajoznawczej ;) No i jak saurusika niema to przesyłam ci moc namiętnych całusków ;)

25.10.2002
16:38
smile
[75]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Oj Maju ---->>> Gdzie nie spojrzę tam piękna Kobieta, urok na serce zaraz pada, i myśli rózne się plączą, więc musze sie zabezpieczyć by żedna mi snu z powiek nie spędzała i abym mógł na te niewieście podstępy nie reagować wcale lub je zimno kalkulować niezawadzi:)

25.10.2002
16:44
smile
[76]

majka [ Dea di Arcano ]

emorg>> jak to w ramach wycieczki krajoznawczej -- to zycze ci odlotowych wrażeń. Dzięki za te całusy wielce namiętne - hehe Saurus nie ma dzis dostepu do netu -- a może sie jednak mylę? może pojawi się tu w najmniej oczekiwanej chwili?:)))))) z nim nigdy nic nie wiadomo :))))

25.10.2002
16:48
smile
[77]

majka [ Dea di Arcano ]

awsze>> ale nie aplikujesz sobie szczepionki antyniewiesciej prawda? byłaby wielka szkoda dla całego gatunku białogłów, gdyby taki rycerz nie chciał rzucic swym urokliwym spojrzeniem w naszą stronę:)))))

25.10.2002
16:53
[78]

emorg [ Senator ]

Majka>> Raczej to nie jest tylko wycieczka krajoznawcza ale i tak mimo wszystko jeśli będe wracał do Polski wróce do ... Poznania ;) ale jakiś czas tu posiedze sam jeszcze niewiem ile , i teraz będę was częściej odwiedzał mam stałe łacze więc troszkę tu czasu z wami spędze ;) a saurusik chyba nie podglądał bo gotów by mnie pewnie tu odnalezdz

25.10.2002
17:00
smile
[79]

majka [ Dea di Arcano ]

emorg>> ech tak daleko będziesz? będziemy tęsknić :( dobre choc to że masz łączność - więc będzie poczucie ze jesteś gdzieś w pobliżu :)))

25.10.2002
17:05
smile
[80]

emorg [ Senator ]

Majka -> tylko nie tęsknijcie za mną za bardzo bo ze mną nic niewiadomo i jestem jeszcze gotów do Poznania szybciutko pojechać ;) bo to w sumie nie tak strasznie daleko w Krakowie jestem w ciągu 6 godzin a już stąd to do poznania szybciutko :)

25.10.2002
17:16
[81]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

emorg ------> wybierasz sie do Krakowa na zjazd ?

25.10.2002
17:17
smile
[82]

majka [ Dea di Arcano ]

emorg>> jeszcze wytrzymujemy :)) -- ale jakby sie to nasilało to dobrze wiedzieć , że mozesz być w miarę szybciutko :)))))

25.10.2002
17:21
[83]

emorg [ Senator ]

Piotrasq >> właśnie o tym czytałem i muszę się nad tym zastanowić bo naprawde to niejest daleko i podróż mnie tam prawie nie kosztuje ;) licząc że w powrotną drogę wezmę karton Papierochów ;) ale troszke termin mi nie pasuje gdy by był tydzień poźniej ale jeszcze się okaże

25.10.2002
17:23
smile
[84]

emorg [ Senator ]

Oj majeczko chyba bym jednak wolał żeby nie tęskniono za mną za bardzo ;p ale już jak będziecie mosieli to cóż powiecie słowo a zjawie się ;)

25.10.2002
17:34
[85]

neXus [ Fallen Angel ]

Zyje... Chyba... ??? ! Mam dosc juz swiat. Mowie wam - jeszcze sie nie zaczely a ja mam dosc Robic 5 gazetek na swieta na raz to istny obled... Dopiero dzis mam okazje tutaj zajzec... A jutro to spie do poludnia... I strzelam do kazdego co budzic mnie zechce (nooo moze oprocz jednej takiej ;))))

25.10.2002
17:41
[86]

hetman [ Generał ]

ehehe co tu mi za jakis szerszen kolo ucha brzeczy...Mosci Ashura masz jakiegos giermka w postaci chlopka awszerszenia?;-)..... bo jak nie to pokaze czerni gdzie jej miejsce ;)

25.10.2002
17:51
smile
[87]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Hetman ---------->>>>>>>>> TY mnie obrażaż zakuty w zbroje, żesz jeden jełop nie no na wszystkich arcymamagów (heh to znaczy na mnie bo ja jestem jdynym arcymagiem) no nie nie.......... nie........ nie.. nie.. nie.................. oj łojjjjjjjjjj zaraz juz nie wytrzymam iskry mi z zębów już idą.

25.10.2002
17:52
smile
[88]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Achyra a ty się odezwij to uważaj bo bnagrzana zbroja nieźle parzy:)

25.10.2002
17:53
smile
[89]

awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]

Alez Maju -------->>>>>>>>> Ja na wdzięki niewieście jestem niesłychanie wrarzliwy, heh żadnej nie prze........... znaczy wszystkie je niezwykle wielbię.

25.10.2002
17:53
[90]

emorg [ Senator ]

Awsze >> z tym łoj to uważaj soibie można tego zwrotu używać tylko w obecności ....jednej takiej ;))))

25.10.2002
17:56
[91]

neXus [ Fallen Angel ]

Hem ? Czyzby sie jakis pojedynek szykowal? To moze tak jak kiedys odpowiedzial na taka propozycje Jakis chemik francuski zyjacy w 19 wieku (prawie slepy) na tekst ze ktos chcial sie z nim pojedynkowac odrzekl:" Tak jesli to bedzie w ciemnej piwnicy gdzie nic nie widac a my bedziemy sie okladac szpadlami..." ;))))

25.10.2002
17:57
smile
[92]

neXus [ Fallen Angel ]

Inny wpadl na pomysl pojedynku w balonach na garlacze... Historia nic nie mowi o wyniku :)))

25.10.2002
19:20
smile
[93]

emorg [ Senator ]

.... a inni poszli spać ;p P.S właśnie dowiedziałem się takiej rzeczy że ... dziś to pewnie nieusne

25.10.2002
19:29
smile
[94]

neXus [ Fallen Angel ]

Jakiej ? :)) Och jak ja lubie piatek - mozna sobie wreszcie w pracy poleniuchowac :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

25.10.2002
19:31
[95]

emorg [ Senator ]

wiesz ciebie by ona tak nie zszokowała jak mnie ale co poniektyrych na ntym forum mogla by zainteresować ;) ale jak sam to przetrawie wam opowiem

25.10.2002
19:49
smile
[96]

neXus [ Fallen Angel ]

oj juz czuje te klimaty... hihihihi... po drugie - co to jest szokowanie? - to przelamywanie pewnych tabu czy oporow tkwiacych w twej glowie :)))

25.10.2002
20:04
smile
[97]

emorg [ Senator ]

To nie opory w mojej głowie * a może właściwie masz racje ) No ale nadal szok jest szokiem i dziś mam noc z głowy , ogólnie dziś dzień mi dostarczył ciekawych przeżyć i kilku "dziwnych" wieści

25.10.2002
20:12
smile
[98]

neXus [ Fallen Angel ]

A myslisz ze ja przez to nie przechodzilem? :) Ale potem jest coraz latwiej, niczym zjazd z oblodzonej gorki, hihihihi... Ale przynajmniej nie mozesz nazekac na nude, hah! Po drugie pamietaj jeszcze to - one od nas sie roznia umyslami, tak wiec takie stany beda sie tobie przytrafialy jeszcze nie raz Oj tak... ;)))

25.10.2002
20:14
smile
[99]

neXus [ Fallen Angel ]

Choc z drugiej strony najbardziej powala prawda oczywista acz nieuswiadomiona, hihihihihi... szczegolnie jesli dotyczy kobiet. Tak tak drogie panie :))) Chyba mnie powoli shizz lapie :)))))

25.10.2002
20:18
smile
[100]

Ashura [ Generał ]

Przepraszam czy tu pij... eee, biją? ;)))

25.10.2002
20:20
[101]

emorg [ Senator ]

Nexus >>> chyba nie do końca się zrozumieliśmy co prawda jedna z "dziwnych" wiadomości dotyczyła właśnie pewnej mojej znajomej ale pisząc ona miałem na myśli szokującą wiadomość , a cco do rużnic miedzy męszczyznami a kobietami niema nad czym sie rozwodzic to normalna rzecz znana już od wieków ;p.I co do jednego masz racje ostatnio nie mogę nażekać na nude a właściwie nie mam na nią cz\asu

25.10.2002
20:21
smile
[102]

emorg [ Senator ]

Ashura >> witam kolege ja osobiście właśnie mam zamiar zabrać sie za ... picie ;p

25.10.2002
20:25
smile
[103]

Ashura [ Generał ]

No to Twoje zdrowie przyjacielu ;)))

25.10.2002
20:26
smile
[104]

neXus [ Fallen Angel ]

ach... no coz... ja tam ostatnio nysle swe przesaczam przez pryzmat pewnej osoby plci przeciwnej wiec sam rozumiesz :) a co do zdazen - badz co badz zyjemy w dziwnych czasach... hihihihi... poniewaz nie mam juz nic do roboty jade do domu nadrobic zaleglosci w jedzeniu, spaniu i ogladaniu, w piciu nadrobie jutro bo bedzie to trwalo o godzine dluzej, hihihihi milego weekendu :))

25.10.2002
20:31
[105]

emorg [ Senator ]

Ashura>> a ty gdzie jesteś? bo jakoś niedawno rozmawiałem z etką , czyżbyście ten weekend spedzali osobno?

25.10.2002
20:40
[106]

Ashura [ Generał ]

emorg --> Ano niestety :( Robimy mały odpoczynek, bo ostatnio tydzień w tydzień albo do siebie jeździliśmy, albo imprezowaliśmy (to w Poznaniu, to u mnie na działce, to w Wawce). Mnie się kasa skończyła, a nowej od początku miesiąca jeszcze nie wpłacili. Ani widu, ani słychu. Jestem w tzw. kropce. Chce ktoś może przygarnąć kropkę, khem, kropka? :PPPPP

25.10.2002
20:47
[107]

emorg [ Senator ]

Ashura >> jak już znajdziesz kogoś co przygarnia kropki to może znajdzie się miejsce i dla mnie , ja jak narazie przezywam tui mały szok , odwiedzam stare miejsca i jestem w szoku jak tu sie niewiele zmienilo wszystko jest jak narazie prawie tak jak wyjezdzalemn a bylo to prawie 2 lata temu ci sami luszie w kasach biletowych ci sami ludzie sprzedaja gazety , moi znajomi jakos się nierozjechali ale jak by na to nie patrzeć już tęsknie i chce do polski ;)

25.10.2002
21:05
smile
[108]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Proszę - kobita daleko, to i Ashura częściej na forum zagląda... Skąd ja to znam ? :))

25.10.2002
21:07
[109]

emorg [ Senator ]

To może jak kobity daleko to może niech ktoś z was założy nowy wątek

25.10.2002
21:15
smile
[110]

Ashura [ Generał ]

Czy mogę ? :) Nigdy nie zakładałem, ale myślę, że sobie poradzę ;)))

25.10.2002
21:19
[111]

emorg [ Senator ]

Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura !!!!!!!! asssshuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa wow dasz rade potrawisz do dzielaaaaaaaaaaaaaa Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura Ashura !!!

25.10.2002
21:21
smile
[112]

Ashura [ Generał ]

Następny kącik pod linkiem:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.