Quachodron [ Konsul ]
Core 2 Duo E6300 - czy dobry?
A więc mam w planach kupienie procka Core 2 Duo E6300, tylko czy ten procesor ejst dobry czy też jest to jakaś marna podróbka C2D?
yasiu [ Legend ]
to na pewno podróbka... ostatnio pojawiły się podróbki procesorów intela robione w czile i podróbki czipsetów NVIDII robione pod Pułtuskiem
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
To serie E6xxx jeszcze produkują?
Niczego takiego nie kupuj- to bardzo stara seria... Teraz w grę wchodzą tylko E7xxx, E8xxx
Quachodron [ Konsul ]
przemoDZ, nie mam tyle kasy!
Enter94 [ Pretorianin ]
to wez cos takiego;
Quachodron [ Konsul ]
Nie, ja tego E6300 za 170 zyla kupuje
karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
e5200 w Agito- 223 zł.