GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Core 2 Duo E6300 - czy dobry?

02.10.2008
15:27
[1]

Quachodron [ Konsul ]

Core 2 Duo E6300 - czy dobry?

A więc mam w planach kupienie procka Core 2 Duo E6300, tylko czy ten procesor ejst dobry czy też jest to jakaś marna podróbka C2D?

02.10.2008
15:57
[2]

yasiu [ Legend ]

to na pewno podróbka... ostatnio pojawiły się podróbki procesorów intela robione w czile i podróbki czipsetów NVIDII robione pod Pułtuskiem

02.10.2008
16:09
[3]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

To serie E6xxx jeszcze produkują?

Niczego takiego nie kupuj- to bardzo stara seria... Teraz w grę wchodzą tylko E7xxx, E8xxx

02.10.2008
16:26
[4]

Quachodron [ Konsul ]

przemoDZ, nie mam tyle kasy!

02.10.2008
16:43
[5]

Enter94 [ Pretorianin ]

to wez cos takiego;

02.10.2008
16:46
[6]

Quachodron [ Konsul ]

Nie, ja tego E6300 za 170 zyla kupuje

02.10.2008
16:46
[7]

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]

e5200 w Agito- 223 zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.