
burzyk1984 [ Legionista ]
Czy na XBox 360 można grać w gry z PC-ta
Witam wszytkich...chcę kupić konsolę XBox 360 ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć czy można na tej konsoli grać w gry z PC-ta.Bo w Media markt powiedzieli mi że jest taka możliwość, jednak chciałem się jeszcze na 100% od was przekonać. Dzięki i pozdrawiam
Jamkonorek [ Jandulka ]
Musieli mieć niezłe zlewy z Ciebie w sklepie ;D
Żeby nie było że spamuję, nie można.
kubicBSK [ Senator ]
Hehe, zlewy to oni na pewno mieli (już tam nie przychodź:P). Nie, nie można.
adrem [ Soap Mac Tavish ]
Jasne że można.Musisz tylko włożyć płytę do telewizora,a nie do konsoli.
ciemek [ Senator ]
:) Sa gry (wiekszosc) ktore wychodza i na PC i na XBOX'a 360 wiec na Twoje pytanie mozna odpowiedziec dwojako.
TAK:
Kupujac gre ktora rowniez pojawila sie na PC
NIE:
Jesli mowisz o wlazeniu plytki z napisem PC-DVD do konsoli.
tankem3 [ sergant Hale ]
1984 ---> jak 24 letni facet moze sie tak nabrać... no nie wiem
eee Nie Da albo to co powiedział ciemek

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
heh a motto media markt brzmi:
NIE DLA IDIOTÓW
burzyk1984 [ Legionista ]
Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi. Tak też właśnie myślałem że nie można grać w gry z PC-ta na tej konsoli.Chociaż jest to maszynka Microsoftu. Tak wiem że gra która wyszła na PC jest raczej pewne że będzie też na XBOXa 360. Ale właśnie chciałem się dowiedzieć...i tu dobra odpowiedź od CIEMEK. Dzięki

orzinn [ GOD LIKE ]
[7]

BHOY [ Centurion ]
adrem ---> mówisz prawdę czy tylko się nabijasz ?
adrem [ Soap Mac Tavish ]
BHOY-->Dlaczego miałbym kłamać?Sprawdzałem u kumpla,ten sposób działa.
reksio [ Q u e e r ]
burzyk1984-> Nie można. Być może chodziło im o to, że niektóre tytuły wychodzą i na Xboxa i na PC. A więc możesz pograć dajmy na to w Assasins Creed i na Xboxa i na PC i na PS3, tylko musisz kupić wersję adekwatną do posiadanej przez ciebie platformy. Rozumiesz? :)
Shaybecki [ Shaybeck ]
jeżeli było pytanie
czy w gry z PC można grać na Xboxie,
a oni odpowiedzieli: tak, na przykład taki GoW czy CoD4 można grac na Xboxie, to nie widzę żadnych problemów :)
X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
Skąd tyś sie urwał ;P