GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy na XBox 360 można grać w gry z PC-ta

02.10.2008
15:23
smile
[1]

burzyk1984 [ Legionista ]

Czy na XBox 360 można grać w gry z PC-ta

Witam wszytkich...chcę kupić konsolę XBox 360 ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć czy można na tej konsoli grać w gry z PC-ta.Bo w Media markt powiedzieli mi że jest taka możliwość, jednak chciałem się jeszcze na 100% od was przekonać. Dzięki i pozdrawiam

02.10.2008
15:36
[2]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Musieli mieć niezłe zlewy z Ciebie w sklepie ;D
Żeby nie było że spamuję, nie można.

02.10.2008
15:38
[3]

kubicBSK [ Senator ]

Hehe, zlewy to oni na pewno mieli (już tam nie przychodź:P). Nie, nie można.

02.10.2008
15:38
[4]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

Jasne że można.Musisz tylko włożyć płytę do telewizora,a nie do konsoli.

02.10.2008
15:39
[5]

ciemek [ Senator ]

:) Sa gry (wiekszosc) ktore wychodza i na PC i na XBOX'a 360 wiec na Twoje pytanie mozna odpowiedziec dwojako.

TAK:
Kupujac gre ktora rowniez pojawila sie na PC

NIE:
Jesli mowisz o wlazeniu plytki z napisem PC-DVD do konsoli.

02.10.2008
15:42
[6]

tankem3 [ sergant Hale ]

1984 ---> jak 24 letni facet moze sie tak nabrać... no nie wiem

eee Nie Da albo to co powiedział ciemek

02.10.2008
15:48
smile
[7]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

heh a motto media markt brzmi:
NIE DLA IDIOTÓW

02.10.2008
15:51
[8]

burzyk1984 [ Legionista ]

Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi. Tak też właśnie myślałem że nie można grać w gry z PC-ta na tej konsoli.Chociaż jest to maszynka Microsoftu. Tak wiem że gra która wyszła na PC jest raczej pewne że będzie też na XBOXa 360. Ale właśnie chciałem się dowiedzieć...i tu dobra odpowiedź od CIEMEK. Dzięki

02.10.2008
16:27
smile
[9]

orzinn [ GOD LIKE ]

[7]

02.10.2008
17:12
smile
[10]

BHOY [ Centurion ]

adrem ---> mówisz prawdę czy tylko się nabijasz ?

02.10.2008
17:15
[11]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

BHOY-->Dlaczego miałbym kłamać?Sprawdzałem u kumpla,ten sposób działa.

02.10.2008
17:16
[12]

reksio [ Q u e e r ]

burzyk1984-> Nie można. Być może chodziło im o to, że niektóre tytuły wychodzą i na Xboxa i na PC. A więc możesz pograć dajmy na to w Assasins Creed i na Xboxa i na PC i na PS3, tylko musisz kupić wersję adekwatną do posiadanej przez ciebie platformy. Rozumiesz? :)

02.10.2008
17:22
[13]

Shaybecki [ Shaybeck ]

jeżeli było pytanie
czy w gry z PC można grać na Xboxie,
a oni odpowiedzieli: tak, na przykład taki GoW czy CoD4 można grac na Xboxie, to nie widzę żadnych problemów :)

02.10.2008
17:33
[14]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

Skąd tyś sie urwał ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.