GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin - uaktualnienia

02.10.2008
14:57
smile
[1]

Wysza [ Pretorianin ]

Wiedźmin - uaktualnienia

Mam krótkie pytanie.
Jaka jest najnowsza łatka do Wiedźmina i czy trzeba instalować poprzednie?
Skąd ściągnąć edycje rozszerzoną, oczywiście dla posiadaczy poprzedniej edycji.
Dziękuję za pomoc.

02.10.2008
15:06
[2]

Wysza [ Pretorianin ]

???

02.10.2008
15:08
[3]

J0T [ Generaďż˝ ]

nadal dla mnie jest niepojęte jak może być łatwiej założyć nowy wątek niż użyć wyszukiwarki. ponieważ sam nie wiem kieruję Cię do wątku seryjnego na którym pewnie łatwiej będzie Ci uzyskać odpowiedź nie zaśmiecając forum

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8219055&N=1

02.10.2008
15:09
smile
[4]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Łatkę możesz zdobyć na dwa sposby, po 1. Kupić w sklepie za 20zł, po 2. Ściągnąć z oficjalnej strony wiedźmina, nie musisz mieć poprzednich wersji ( Tak mi się zdaje), Latka zajmuje bodajże 900Mb więc będziesz wiedział która to.

02.10.2008
15:13
[5]

wysiak [ Senator ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.