GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak to jest w końcu z tym wojskiem ?

02.10.2008
14:14
[1]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

jak to jest w końcu z tym wojskiem ?

Witam!
Mam pytanko czy jeszcze są pobory czy jak ? Jedni mówią że do końca tego roku inni że już nie ma poborów inni znowu że nawet studentów studiujących zaocznie . Wie ktoś na 100% ?

02.10.2008
14:18
[2]

cioruss [ oko cyklopa ]

listonosz

02.10.2008
14:20
smile
[3]

marcing805 [ Senator ]

Pobory są ,tylko WCIELEŃ do woja nie ma od 2009.

02.10.2008
14:21
[4]

Lookash [ Senator ]

Pobór, czyli przydział kategorii, rejestracja, książeczka wojskowa etc. jest i będzie. Od nowego roku nie będzie za to przymusowego wcielania do wojska. W praktyce więc na komisje jeździć się będzie, ale nie będzie już powołań do odbycia służby. Obowiązuje to każdego człowieka w tym kraju.

02.10.2008
14:23
[5]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

ja już się rejestrowałem rok temu mam kategorie A i chodze na studia zaoczne , ale np. gdybym teraaz przestał chodzić na studia to zaciągnęli by mnie do woja ?

02.10.2008
14:25
[6]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Oczywiście. Masz nawet bardziej przegwizdane, bo szkoła musi wysłać zawiadomienie do WKU. Czyli jakieś 2 - 3 tygodnie od rezygnacji dostaniesz list na stawienie się na komendzie uzupełnień.

02.10.2008
14:41
smile
[7]

delstar [ Generaďż˝ ]

I jak sie nie wstawisz albo nie zalatwisz jakiejs szkoly to przyjda do ciebie do domu osobiscie-emot

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.