GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odtwarzacz mp4

02.10.2008
14:04
[1]

Ichigo123 [ Chor��y ]

Odtwarzacz mp4

Witam. mam prośbę. Pomóżcie mi wybrać odtwarzacz mp4. mam na oku # PENTAGRAM Eon Cineo P 5116 4GB. Wiem że jest to bardzo awaryjny sprzęt ale za taką kasę to jest chyba najlepszy wybór. Poza tym ma on 24 miesiące gwarancji co jest dla mnie plusem.

Na oku mam ipod-a touch tyle, że jest za drogi;(

Od mp4 oczekuje dobrego odtwarzania filmów w formacie avi (tylko taki oglądam) oraz w miarę czysty dźwięk. Nie mam wymagań co do jakości dźwięku. niekiedy słucham nawet piosenek z szumem w tle więc iriver i takie tam odpadają. Słuchawki mam swoje więc w komplecie z mp4 mogą być nawet jakieś słabizny i tak ich nie użyje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.