GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zadanie z Niemca potrzeba pomoc

02.10.2008
14:00
[1]

pawloki [ TSW KRK ]

Zadanie z Niemca potrzeba pomoc

Mam prośbę napisze mi ktoś charakterystykę postaci Asterixa i Obelixa po niemiecku?

Tak żeby było 10 czasowników i 10 przymiotników jak by co to pisać na GG 8359787

02.10.2008
14:21
[2]

pawloki [ TSW KRK ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.