GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mazda 626

02.10.2008
09:10
[1]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

mazda 626

siema panowie mam pytanko co sadzicie o mazdzie 626 ??









do 6tys chciałbym kupic tylko mysle na ile to sprawne,czy nie bedzie trzeba drugie tylko prawie włozyc. wogole jesli ktos cos wie na ten temat to niech napisze apropo tego auta
pzdr

02.10.2008
09:19
smile
[2]

provos [ Clandestino ]

Trzeba będzie włożyć, bo te samochody mają po 15 lat.

02.10.2008
09:24
[3]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

no ta ale jak standardo wymienic filtry i oleje to luz gorzej jak po 3 kafle bedzie trzeba

02.10.2008
09:25
[4]

graf_0 [ Nożownik ]

Różnie może się trafić - o ile możesz trafić na sztukę ze sprawnym silnikiem/skrzynią i innymi bebechami to niemal na pewno zawieszenie będzie do remontu - po 15 latach każdy samochód tego wymaga, zwłaszcza jeśli jeździł po Polsce.

Resztą właściwie nie ma się co przejmować - jak ma 15 lat i jest warte 5tyś to i tak nie będziesz go trzymał więcej niż 5 kolejnych lat, a przez ten czas karoseria na wylot nie przerdzewieje. Przy tej klasie aut trzeba dbać jedynie o to aby przegląd uczciwie przechodził (to kwestia twojego bezpieczeństwa)

02.10.2008
09:25
[5]

provos [ Clandestino ]

Zawsze coś będzie do zrobienia w samochodzie w takim wieku. Poza tym pewnie korozja je je.

02.10.2008
09:57
[6]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

nie no mysle ze to na rok lub dwa maks. Czyli ogolnie cos tam napewno sie bedzie dziac z racji wieku ale do jazdy sie nadaja ?:)

02.10.2008
10:35
smile
[7]

zbm [ Staly bywalec ]

tylko się nie ścigaj:)

15 letnia konstrukcja nie zachowuje sztywności i ogólnej trwałości materiału nowych aut:)

żeby Ci koło nie opdadło czy coś

ale jak na auto za 5tyśków to chyba lepsze to niż cienias czy inny fiat punto

02.10.2008
10:54
[8]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

nie no wyscigi to mnie akurat wogole nie kreca hehehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.