hrabia27 [ Pretorianin ]
Lg ke 970
Witam mam maly problem:) A chodzi o wejscie do ladowarki lub do sluchawek Zpsiulo sie a ja nie moge nigdzie znalesc w internecie czegos takiego Moze ktos ma namiary na cos takie orientuje sie w tym gdzie to dostac i ile to kosztuje Raczka...