
MrXX [ Generaďż˝ ]
King's Bounty: Legend
Może ktoś już gra w tą gre? Mam pytanie gdzie znaleźć Pana Rotten Hake? To 3 misja od króla.
MrXX [ Generaďż˝ ]
Dzięki - ja łośka szukałem na wyspach (tam gdzie piraci)
Kosiciel [ Pretorianin ]
Ogólnie o KB:TL piszemy w wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8158621