
bouwn [ Junior ]
Nowy Komp
Witam . Składam komputer i potrzebuje paru opinii co do jego konfiguracji :
płyta Asus P5Q - chipset 45
pamięć corsair ddr2 4GB 1066 MHz
karta graficzna nVidia GeForce 9600 GT 512MB ddr3 700MH
dysk twardy 500 GB seagate barracuda
zasilacz 500 w
Gram gł. w gry cRPG ,
Lary_trn [ Junior ]
ładny zestaw tylko chyba o procku zapomniales;). Rozumiem ze wybierzesz cos z rodziny core2duo?

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
Zapraszam do wątku "Składamy komputer" tam podaj przedział cenowy i złoży się coś o wiele ciekawszego.
bouwn [ Junior ]
Taaa fakt.
Intel Core 2 Duo 2.6 albo 3.0 GHz i Vista Premium 64 bit .Myśle że powinien wystarczyć na jakieś 2 latka
Lary_trn [ Junior ]
dokladnie:). ja sobie w przyszlym miesiacu skladam podobnego wlasnie z core2duo 2,66
Send1N/Light/ [ Konsul ]
jak juz to grafika 8800GTS 512 albo 9800GTX 512 a nie 9600
bouwn [ Junior ]
W sumie wszystkie trzy są podobne tylko różnica ceny
MatiRonaLDo75 [ Szlimak pokaż nogi ]
to moze podaj cene jaką możesz przeznaczyć na pieca
bouwn [ Junior ]
Może tak--- niedługo wyjdzie - Sacred 2 :Fallen Angel gierka cRPG czy na tej konfiguracji będzie pracować OK czy coś muszę pozmieniać ,w wymaganiach się mieszcze
Remek878 [ Pretorianin ]
na tej konfiguracji z jakimkolwiek prockiem 2.5 powinno ci iść na full detalach
MatiRonaLDo75 [ Szlimak pokaż nogi ]
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP SP3/Vista.
Skoro wiesz jakie są wymagania to po co się pytasz czy je spełniasz.
IMO zmień kartę na 4870 jeśli możesz
Send1N/Light/ [ Konsul ]
bouwn <-- wszystkie trzy sa podobne ??? tak 9800 i 8800GTS 512 to te same karty a 9600 to juz inna bajka ... tu masz 9600
bouwn [ Junior ]
Fakt dzięki . Po co pytam ? a po to że to min. i żeby nie kląć po 15 minutach gry bo sie coś wiesza czy cuś..... ostatnia moja gierka to gothic 3 ( na AMD ) ten nie miał dużych wymagań .Teraz chciałem coś z górnej półki , a jak już soś składam to chyba warto dołożyć te pare stów i mieć spokój na jakiś czas. Dlatego pytam ....