GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nowy hit Rihanny

01.10.2008
21:34
smile
[1]

Zielona Żabka [ dementia praecox ]

nowy hit Rihanny

Normalnie nie wierzę w to co słyszę :D Co im na łeb padło żeby jechać akurat na tym kawałku, hahaha :D To się zapowiada hit na jesień :)

01.10.2008
21:35
smile
[2]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Woaw chit jeśeny !!!!!!!!11111111

01.10.2008
21:38
[3]

Salado. [ Generaďż˝ ]

wielkie oczy zrobiłem, jak usłyszałem wstęp

ale reszta jest niezła (jak nie słychać, że to przeróbka maja hi i jak nie śpiewa ten koleś )

01.10.2008
21:39
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

rihanna + blond + ukulele =


01.10.2008
21:40
smile
[5]

pro 123 [ Centurion ]

Początek?????? o_o piosenka taka sobie nie jest zbyt dobra ale też nie jest tragiczna:P

01.10.2008
21:43
smile
[6]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

[4] dobre wykonanie :)

A piosenka z [1] to żenada jakaś

02.10.2008
00:42
smile
[7]

songo93 [ Marduk ]

ja nie moge , jaki badziew...

02.10.2008
00:48
smile
[8]

Krala [ ]

A to nie jest jakoś dla jaj czy coś?

02.10.2008
00:49
smile
[9]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

ledwo co sie na poczatku powstrzymalem zeby nie wylaczyc

02.10.2008
00:49
[10]

Storm93 [ Hardstyle Lover ]

I tak każdy wie, że każda piosenka Rihanny to czyste wycie do mikrofonu, bezsensu, bez treści, a właściwie z treścią ograniczającą się do: "zdradziłeś mnie";"dawać głośniej muze";"jedź szybciej" - niczym wieś :)

02.10.2008
00:52
smile
[11]

wysiak [ Senator ]

Kwintesencja Rihanny.

02.10.2008
09:16
smile
[12]

s3sony [ Pretorianin ]

Badziew i tandeta, ale pomimo tego trzeba przyznać że wpada w ucho i Rihanna dorobi się niezłej kaski na tym kawałku, im gorsze będą opinie krytyków tym lepiej się to będzie sprzedawało. Druga parasolka normalnie.

02.10.2008
09:26
smile
[13]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Eh... wyłączyłem po kilkunastu sekundach...

02.10.2008
09:48
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

Wysiak! :D

02.10.2008
09:49
smile
[15]

legrooch [ MPO Squad Member ]

"Wypierdalaj!"

Wyś zamiótł xD

02.10.2008
09:49
smile
[16]

frer [ God of Death ]

wysiak --> Świetne. :D

02.10.2008
09:59
[17]

N|NJA [ Senator ]

Dżango, Grucha, Frer-> Macie zapłon chłopaki :)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7403075

02.10.2008
10:01
[18]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Yog ==> Chlałem wtedy :>

02.10.2008
10:02
smile
[19]

frer [ God of Death ]

N|NJA --> Data mówi sama za siebie: 13.02.2008. Ja w tym okresie roku nie mam życia (aka sesja is on).

02.10.2008
10:48
smile
[20]

Trael [ Mr. Overkill ]

Skoro offtop się już zrobił to tym, którzy przegapili polecam:


02.10.2008
11:35
smile
[21]

John 55 [ Konsul ]

Yog ==> Chlałem wtedy :>

pamiętniki piszesz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.