
Zielona Żabka [ dementia praecox ]
nowy hit Rihanny
Normalnie nie wierzę w to co słyszę :D Co im na łeb padło żeby jechać akurat na tym kawałku, hahaha :D To się zapowiada hit na jesień :)

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Woaw chit jeśeny !!!!!!!!11111111
Salado. [ Generaďż˝ ]
wielkie oczy zrobiłem, jak usłyszałem wstęp
ale reszta jest niezła (jak nie słychać, że to przeróbka maja hi i jak nie śpiewa ten koleś )

ronn [ moralizator ]
rihanna + blond + ukulele =

pro 123 [ Centurion ]
Początek?????? o_o piosenka taka sobie nie jest zbyt dobra ale też nie jest tragiczna:P

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
[4] dobre wykonanie :)
A piosenka z [1] to żenada jakaś

songo93 [ Marduk ]
ja nie moge , jaki badziew...

Krala [ ]
A to nie jest jakoś dla jaj czy coś?

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]
ledwo co sie na poczatku powstrzymalem zeby nie wylaczyc
Storm93 [ Hardstyle Lover ]
I tak każdy wie, że każda piosenka Rihanny to czyste wycie do mikrofonu, bezsensu, bez treści, a właściwie z treścią ograniczającą się do: "zdradziłeś mnie";"dawać głośniej muze";"jedź szybciej" - niczym wieś :)

wysiak [ Senator ]
Kwintesencja Rihanny.

s3sony [ Pretorianin ]
Badziew i tandeta, ale pomimo tego trzeba przyznać że wpada w ucho i Rihanna dorobi się niezłej kaski na tym kawałku, im gorsze będą opinie krytyków tym lepiej się to będzie sprzedawało. Druga parasolka normalnie.

Chudy The Barbarian [ Senator ]
Eh... wyłączyłem po kilkunastu sekundach...

Fett [ Avatar ]
Wysiak! :D

legrooch [ MPO Squad Member ]
"Wypierdalaj!"
Wyś zamiótł xD

frer [ God of Death ]
wysiak --> Świetne. :D
N|NJA [ Senator ]
Dżango, Grucha, Frer-> Macie zapłon chłopaki :)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7403075
legrooch [ MPO Squad Member ]
Yog ==> Chlałem wtedy :>

frer [ God of Death ]
N|NJA --> Data mówi sama za siebie: 13.02.2008. Ja w tym okresie roku nie mam życia (aka sesja is on).

Trael [ Mr. Overkill ]
Skoro offtop się już zrobił to tym, którzy przegapili polecam:

John 55 [ Konsul ]
Yog ==> Chlałem wtedy :>
pamiętniki piszesz?