GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Da się... to słuchać / poznać? :)

01.10.2008
20:34
smile
[1]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Da się... to słuchać / poznać? :)

Dwa proste pytania w tytule:

Czy ten utworek da się w ogóle słuchać, tzn. czy w miarę się podoba?
Czy jest to rzecz do rozpoznania?



Nie jest dokończone:)

01.10.2008
20:41
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

Czy ten utworek da się w ogóle słuchać, tzn. czy w miarę się podoba?

szczerze - nie.

Czy jest to rzecz do rozpoznania?

ke?

01.10.2008
20:42
[3]

marszym [ Senator ]

Nie rozpoznaje gdyz nie jestem zbytnio fanem tego typu muzyki, ale akurat ta melodia fajna jest, da sie sluchac.. tylko nie wiem czy to przez te talerze, czy przez co.. ale jakby efekt szumu byl.

01.10.2008
20:44
[4]

Siepet [ Hawkeye ]

Bajeranckie! Podoba mi się! Tylko ten szum :(

01.10.2008
20:46
smile
[5]

spamer [ Konsul ]

Brzmi to jak nędzna podróbka tego zespołu:


EDIT: Ale nie martw się - ziomale Krali byli dużo gorsi.

01.10.2008
20:47
[6]

mefek [ Generaďż˝ ]

Bardziej mi się to skojarzyło z muzyczka z jakieś starszej gry, ale ciekawe nawet.

Nie pozostaje mi powiedziec nic innego jak...

spoiler start

Masz potencjał

spoiler stop


spoiler start

Poważnie

spoiler stop

01.10.2008
20:50
[7]

maviozo [ Man with a movie camera ]

spamer -> nie trafiłeś. To nie tego podróbka;)

Jak na dwie godziny siedzenia i pisania ze słuchu to chyba nieźle?;)

01.10.2008
20:53
[8]

Shaybecki [ Shaybeck ]

pendulum ? :)

01.10.2008
21:01
[9]

Bzyk [ Offensive ]

Do 20tej sekundy, nawet nawet, potem trochę kupy się nie trzyma ta solówka z resztą.... inny pitch prawdopodobnie tak na ucho. Nie no fałsz na bank ;) Ale ogólnie zamysł nie jest zły!

01.10.2008
21:23
[10]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Muzyczny upik:)

02.10.2008
00:34
smile
[11]

maviozo [ Man with a movie camera ]

To nie spam, to up.

02.10.2008
00:49
smile
[12]

Krala [ ]

Nie! To super pies!

02.10.2008
00:53
smile
[13]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Nie, to atomówki!

02.10.2008
01:22
smile
[14]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Wiedziałem że tak wam się spodoba, ale żeby aż tak..

02.10.2008
07:02
[15]

mycha921 [ Invisible ]

Wpada w ucho. Akurat jako soundtrack do jakiejś tańszej produkcji filmowo/growej :P

02.10.2008
08:20
[16]

razor [ Pretorianin ]

02.10.2008
08:26
smile
[17]

Patrol_wcg [ Space ]

Technicznie:
- Wysokie tony za mocne, straszne przestery.
- Niskich za to wcale nie słychać.
- Mastering ... mastering i jeszcze raz mastering.

A tak już całkiem prywatnie:
Tragedia :)

02.10.2008
11:11
[18]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Cóż, razor podał odpowiedź;) czekam jeszcze na komentarze:)

02.10.2008
11:26
[19]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

nawet nawet, tylko ma takie jakby garazowe brzmienie

02.10.2008
11:29
[20]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Chciałbym tylko dodać, że to nie przeszło przez żaden equalizer, dlatego tyle tam jeszcze braków. I żeby jeszcze do pieca dorzucić: całość napisana w oldschoolowym trackerze->
:)


Da się... to słuchać / poznać? :) - maviozo
02.10.2008
15:37
[21]

maviozo [ Man with a movie camera ]

oooostatni już up.

02.10.2008
15:40
[22]

Quachodron [ Konsul ]

Całkiem nieźle.

02.10.2008
16:01
[23]

yasiu [ Legend ]

to teraz zrzuć sobie ścieżki do wavow i popracuj nad brzmieniem np. we fruity loops (albo w jakims cakewalku czy cubase jak masz dostep) - kompresje, pogłosy, equalizery, panorama i będzie ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.