GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z drukarką

30.09.2008
20:26
[1]

endrju771 [ Slim Shady ]

Problem z drukarką

Mam problem, po napełnieniu tuszy drukarka nie drukuje mi na kolorowo. Model to HP Photosmart C3180. Kalibrowałem drukarkę, ale nic to nie dało. Po prostu kolorowych rzeczy nie drukuje. Jedyne kolory jakie obsługuje, to czarny i niebieski. Czy wie ktoś może czym jest to spowodowane?

02.10.2008
16:34
[2]

wt_lesny [ Generaďż˝ ]

a to nie jest tak ze w tuszach hp sa takie 2 blaszki ktore sciskaja zbiornik z tuszem ( ten wewnatrz). nie powiem ci dokladnie jak sobie z tym poradzic bo nie napelniam tuszy. przeszukaj google albo instrukcje od tych napelniaczy.

02.10.2008
16:55
[3]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Na pewno w instrukcji jest napisane jak dokładnie trzeba to uczynić itd...więc szukaj instrukcji i czytaj:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.