GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupno drukarki! Pomocy!

30.09.2008
09:58
smile
[1]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Kupno drukarki! Pomocy!

Planuję kupno drukarki, ale nie znam się na nich. Drukarka tak za około 200 zł. Będzie używana do drukowania przeważnie tekstów, rysunki rzadko. Co polecacie??

Myślałem o jakimś modelu HP.

30.09.2008
10:02
[2]

frer [ God of Death ]

Ja mam HP Laserjet 1018 i jest świetna. Oczywiście druk tylko czarno biały, ale jak drukuje się głównie tekst to jest idealna. Tylko, że kosztuje coś koło 300 zł.
Jak chcesz koniecznie do 200 zł to laserówka Samsung ML-2010PR może być dobrym wyborem. Słyszałem o nim pochlebne opinie, a do użytku domowego powinien się sprawdzać idealnie.

30.09.2008
10:06
smile
[3]

Ivves [ Legionista ]

obojetnie.. jak drogie to nawet canon jest dobry

30.09.2008
10:07
[4]

Ivves [ Legionista ]

a co do samsunga to nie kupuj badziewia..

30.09.2008
11:04
[5]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

up

30.09.2008
11:20
[6]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Samsungi serii 2010 są bardzo dobre. Mam jedną taką w domu i wydrukowałem około 1000 stron. Druk szybki, jakość niezła (ale na obrazki trzeba włączyć w ustawieniach lepszą jakość itp), koszty niewielkie (drukarka 200, starcza właśnie na około 1000 stron, potem zamiennik na 3000 kosztuje około 150).

01.10.2008
15:12
[7]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

up

02.10.2008
13:20
[8]

neurontin [ Chor��y ]

ja moge polecic Canona, wydajny i tusze tanie i wystarczają na długo.
jest skaner i kopiarka choć tego nie używam jednak warto mieć, czasem sie przydaje ksero szybkie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.