GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

konsola

29.09.2008
08:28
[1]

pawloki [ TSW KRK ]

konsola

29.09.2008
08:30
smile
[2]

jamkgh. [ Generaďż˝ ]

salceson


konsola - jamkgh.
29.09.2008
10:21
[3]

kreciuch [ Pretorianin ]

Chciałbym mieć taką konsolę. Dzięki temu nie trzeba chodzić po jedzenie w trakcie grania jak jest ktoś głodny:)

29.09.2008
15:17
[4]

pawloki [ TSW KRK ]

dokładnie.

02.10.2008
00:38
smile
[5]

songo93 [ Marduk ]

heh mi by sie przydala taka recz xD

02.10.2008
00:39
smile
[6]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

jak dotad chyba najlepsze zastosowanie xboxa

02.10.2008
00:41
smile
[7]

Gastovski [ Konsul ]

E tam, nie znacie się. Nie ma to jak porządny obiad z PS3. Wszak PS3 jest dwa razy mocniejsza od X360, więc smakuje również dwa razy lepiej. X360 się nie nadaje. Jest awaryjnym tosterem. Wychodzą nie dobrze upieczone grzanki. Nie ma to jak porządnego mięsko prosto z super grilla PS3, ze wsparciem procesora Cell, który używa swoich 8 rdzeni do specjalnego podpiekania.

spoiler start
Z tą mocą to oczywiście joke
spoiler stop


konsola - Gastovski
02.10.2008
07:48
smile
[8]

mycha921 [ Invisible ]

RROD jako sygnalizator gotowych grzanek, bezcenne :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.