PELLAEON [ Wielki Admirał ]
Max Payne: Antologia - Vista i problem z uruchomieniem
Witam. Problem dotyczy zarówno MP jak i MP2. Instalacja przebiega poprawnie. Po uruchomieniu pliku exe kursor zmienia postać na pracę w tle, napęd z płytą zaczyna pracować, czyli wszystko ok. Gra jednak się nie uruchamia, jej okienko nie pojawia się na pasku, nie wyskakuje nawet żaden komunikat o błędzie. Po prostu nic. Co dziwne, w menedżerze zadań na liście procesów pojawia się MaxPayne.exe (lub MaxPayne2.exe) a pamięć i procesor są obciążone tak jakby gra właśnie działała.
System to Vista 32, karta graficzna GeForce 7300 GT, dźwięk - SB Audigy,wszystko z aktualnymi sterami. Nie sądzę by w tym przypadku była to Vista, MP powinien być z nią kompatybilny, a przeglądając internet widziałem że ludzie miewają jedynie problemy z dźwiękiem pod Vistą, nie z uruchomieniem samej gry.
Będę wdzięczny za pomoc!
P.S.
Ze wszystkimi opcjami typu uruchomienie w trybie zgodności z XP lub 98, czy uruchomienie jako administrator już kombinowałem.
Selman [ Wings for Marie ]
zadzwoń do obsługi klienta :)
PELLAEON [ Wielki Admirał ]
Już maila wysłałem, ale wolę szukać pomocy na forach :)
"Porady" pomocy technicznej zwykle sprowadzają się do standardowych "zaktualizuj sterowniki", czy coś w tym stylu.