Genzo [ Progressive ]
jakie buty do gry w piłke nożna na hali?
hej!
zaczyna się zimna więc trzeba zaopatrzyć się w buty na halę ;)
Miał ktoś do czynienia z butami firmy Joma?
np.
albo Mitre?
Czy moze lepiej olac te firmy i kupić coś Adidasa/Nike/Umbro/Kappa?
pzdr
Paweł
kosik007 [ FreeLancer ]
Z tego co słyszę od kolegów z piłkarskiej klasy (dają im tam buty Jomy i jakieś inne rzeczy tej firmy na początku gimnazjum), to buty Jomy są bardzo dobre, wygodne i wytrzymałe. Porządna rzecz za niewielką cenę. ;)
valfag [ Pretorianin ]
Bron Boze nie kupuj przez internet, buty trzeba przymierzyc :)
Osobiscie inwestuje w firmowe buty, w moich "najaczach" smigam 2 sezon na hali [a gram w naszej mini-lidze, wiec gram co 2 tydzien + wf + jakies spontany), przy czym wczesniej kupywalem buty po 60-80 pln, i przewaznie mialem 2 pary/sezon.
Wiec imo lepiej dac ze 2 stowy na dobre, porzadne buty, i nie miec problemu.
Trane [ Konsul ]
Jesli chcesz porządne buty za niewielką cene, to tylko Telstar II, ostatnio takie kupiłem i są rewelacyjne!
War [ War never changes ]
Do gry zdecydowanie najlepiej kupić coś z zestawu Adidas, Nike lub Umbro. Zapłacisz trochę więcej, ale są na pewno wygodniejsze, lepiej wyglądają i przede wszystkim masz pewność, że wytrzymają co najmniej 2 sezony - chyba że jeszcze rośnie ci noga. :)
Aha, nie kupuj obuwia piłkarskiego przez neta... to nie są zwykłe buty, one muszą dobrze "leżeć" na nodze.
Trane -> Heh, ten Telstar II wygląda jak but do chodzenia po dworze, a nie do gry w piłkę. ;)
ghoulas [ Centurion ]
Do halówki najlepsze są buty w Decathlona za 39 zł. Mam juz 2 sezon i są jak nowe.
Shaybecki [ Shaybeck ]
a ja mam nike tiempo i się cieszę :)
xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Mam : [czarne]. Nie do zdarcia, świetnie się trzymają parkietu.
valfag [ Pretorianin ]
To moje, w ktorych juz 2 sezon gram - jak widac, Nike "tiempo" daja rady :)