GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 715

14.10.2002
11:10
[1]

Szaman [ Legend ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 715

Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach
obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych
wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła się kolaborować z liczem Szamanem i służyć mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porządku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała się faktem przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
W takim miejscu jak to nikogo zdziwić nie może obecność anioła. Ten nasz Anioł z Naderwanym Skrzydłem, jest o tyle wyjątkowy, że wiemy wszyscy, iż nie doje, nie dopije a będzie się interesował. AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije Adamusowego grzańca, Mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację i opowiada o EverQuest. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata i przygotowując doskonałego grzańca dla zziębniętych, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu na twarzy Tygrysek, co jakiś czas zerkając jednak nerwowo na Mi5asera, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji w przerwach pomiędzy swoimi
powieściami. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnością wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we Flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym
upodobaniem do numeracji rzymskiej i c(_) ;-) Odwiedza nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz doczekaliśmy się - powrócił do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu ponownie opuścił nas i udał się do Japonii, skąd, jak obiecują sobie wszyscy, przywiezie nam furę egzotycznych prezentów (nie tylko herbatę ;)!!! Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć
Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :-) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Wieczory i noce to też ulubione pory gnoma Desera, który wpada na piwo zawsze z nieodłącznym worem pełnym artefaktycznych artefaktów (ale nie posiada największego skarbu naszego barmana - samonapełniającego się kufelka +5 ;). Rankiem zjawia się krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach.
Nemeda gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi się od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;-) NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania... Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;-) AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :-). Zdarzają się także historie jak z telenoweli,
czego przykładem jest Pijus, który podejrzewa (z bliżej nie skonkretyzowanych powodów), że jest dawno zaginionym bratem Szamana (o czym ten oczywiście nic nie wie i wszystkiego się wypiera... ;)). Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza -jesteśmy znani z dyskrecji :-)

W sezonie jesienno-zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-) Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze ogrzewane, a latem klimatyzowane) . "Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiających rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabość ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]


Poprzednia część:

14.10.2002
11:11
[2]

Gambit [ le Diable Blanc ]

1

14.10.2002
11:11
[3]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

1

14.10.2002
11:11
[4]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

what a shit holl ; /

14.10.2002
11:11
[5]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

logować sie musiałem ;-((

14.10.2002
11:11
[6]

Gambit [ le Diable Blanc ]

YEAH :) Radość moja jest tym większa, że ten kamp to był mój post numer 4000 Piwo for all :)))))))))

14.10.2002
11:12
[7]

Szaman [ Legend ]

My work here is done - I will now ride into the sundown! ;)))

14.10.2002
11:16
[8]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

A teraz się przywitam ;-))) Szaman-->wczoraj sie zassały Silver Marches. Miałem z Kaaza transfer 10kb, co w moim wypadku jest cudem. Waży 40mega. Całkiem fajne, tylko troche chamski skan i marnie sie czyta.

14.10.2002
11:19
[9]

kiowas [ Legend ]

Dzien doberek towarzystwu. Pogoda dzis ciut lepsza niz wczoraj to i humor nieco sie poprawil (tak bardzo, ze na wyklady nie chcialo mi sie isc:)) Jakby ktos dysponowal swiezo uwarzonym piwkiem to co laska dla spragnionego :)

14.10.2002
11:21
[10]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Kiowas-->ależ proszę. Radosne piwo dla spragnionego ;-)) Szaman-->znalazłem jeszcze epic level handbook. Nie wiesz przypadkiem czy wyszło juz Monsters manual 2?

14.10.2002
11:22
[11]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Aaaaaaaa piwa zapomniałem .... grrrr....

14.10.2002
11:25
[12]

kiowas [ Legend ]

Spasiba towarzyszu Cienisty za ten boski trunek :)))

14.10.2002
11:27
[13]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> Well...widzę, że muszę się trochę porozglądać za podręcznkiami...

14.10.2002
11:28
[14]

AnankE [ PZ ]

ziew, ziew> jak fajnie mieć dzień wolny. Dzień doberek :-) zaległości: Pell--> fajne to zdjątko, co nie?! Najlepsze są patrzałki Vitiego, wybałuszone w największym skupieniu. Ciekawe jaką akcję propagandową Szaman uskuteczniał? ;-)))))) Szamanie---> no jasne... nie dla mnie "dziękuję za wszystko", cztery wykrzykniki, pięć usmiechów, "śpij dobrze" i trzy kropeczki. Dla mnie to wyszczerzone zębiska, wybałuszone gały, poczwórna eksplozja zwojów i ślinotok (jakbym Ósmego oglądała ; P), a na samym końcu jakoweś odgrażanie. A te uśmieszki to pewnie przez przypadek. No ładnie... ;-))) btw a na co tak właściwie potrzebna Ci ałura tajemniczości, hę? ; E Yoghurt---> gratulonka z okazji pięciotysięcznika. :-) Że też Ci się chciało grzebać w archiwum. :-))) Tofy San---> w Dżapanii też wolny dzień?! :-))) Holgi---> chyba Ci się coś z Ósmym przekopyrtło z tą piwnicą! Ja sobie przecie za barem w swoim foteliku wygodnie siedziałam. ; PPP Do której wojowaliście? :-) O! Kastore! O! Dymion! O! Rothon! O! Mikser! O! Attyla! Witajcie! :-))))) Hejka Gambit, MG co to Holgi zauroczył wesołością sesji. :-)

14.10.2002
11:31
[15]

AnankE [ PZ ]

No proszę i kolejny tysięcznik! Gambit... statsiarzu jeden, nie wstyd Ci?! ;-)))))))))) Gratuluje. :-) cd. "O!" O! Shadow! O! Kiowas! Shadow---> co Ty tak narzekasz na logowanie? Ja się za każdym razem muszę logować. ;-)

14.10.2002
11:36
[16]

Gambit [ le Diable Blanc ]

AnankE --> Heja...Dzięki wielkie. Co do wesołości, to nie tylko ja....to ogół drużyny (i zapomniany osioł).

14.10.2002
11:36
[17]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

AnankE-->bo gdyby nie ono, to może bym miał szanse w kampowaniu... Gambit-->gratulacje --------> Podręczniki dopiero wczoraj uświadczyłem na Kaazie. Na razie znalazłem tylko te dwie nowości.

14.10.2002
11:36
[18]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Well...chwilowo znikam. Trza coś zjeść i napić się kawki :)

14.10.2002
11:43
[19]

AnankE [ PZ ]

argh, siem mi zapomniało... deTorquemada---> to tylko tak skromnie na przywitanie było. Jak się w karczmie rozgościsz na dobre to dopiero zobaczysz czym chata bogata. :-) Shadow---> to co ja mam powiedzieć? Dobra, czas się przyodziać, kiełki wypolerować itd. itp. Pa

14.10.2002
11:50
[20]

Szaman [ Legend ]

Shadow: No to moze ktos bedzie na tyle ludzki, ze zrobi to poprawnie i bedzie w sieci gdziec lepsza wersja...? Bo Silver Marches zamierzam kupic. Nie wiem co sie ostatnio ukazywalo z nowosci, bo troche sie zapoznilem w sledzeniu tego - podejrzewam, ze na ---> bedzie wszystko wypisane. Kiowas: Ty to masz dobrze... mozesz sobie nie isc na wyklady... a ja kurna musze... Ananke: Tobie podziekowania przekaze osobiscie i to juz niedlugo! ;PPP A aura tajemniczosci kazdemu szanujacemu sie liczowi jest niezbedna! Bo jak moge dzialac jako szef wywiadu, skoro wszystkie tajemnice zdradzasz, e? ;)))) btw. GG ma krzaczory - znowu sie cos w chronologii czasu wysylania wiadomosci nie zgadza... :( A ja wracam do Akiry...

14.10.2002
12:01
[21]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Witam

14.10.2002
12:03
[22]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Witaj Dibbler! Szaman-->wiem, ze tam jest napoisane, ale marnie mi chodzi ta strona. A SM są po prostu zeskanowane w za dużym formacie i są problemy z przwijaniem itp.

14.10.2002
12:05
[23]

AQA [ Pani Jeziora ]

Dzień dobry. Jaką mamy dzisiaj piękną pogodę w stolicy... nic, tylko się opalać :/ Kawę dostanę ?

14.10.2002
12:06
[24]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> A znalazłeś może "Die Vecna, die" ???? Dibbler --> Helou....Mam pytanko. Pamiętasz może jaki tekst na sesji spowodował, że o mało nie utopiłem się w piwie ???

14.10.2002
12:08
[25]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Grrrr.... jedna zlepszych stron z opisami erpagów jaką znam zrobiła sie płatna. Grrr.... AQA-->proszę!

14.10.2002
12:10
[26]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gambit-->was ist das?

14.10.2002
12:10
[27]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Gambit==> czy było to : "Przed moją wartą, na mojej- detale." Shadow==> Wciąż nie moigę dostać D&D

14.10.2002
12:12
[28]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> Kampania do D&D konfrontująca graczy z Vecną... Dibbler --> Możliwe, możliwe...

14.10.2002
12:13
[29]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Gambit==> Sporo tego było:)

14.10.2002
12:16
[30]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gambit-->jest na Kaazie, ale jeszcze nie ściągałem.

14.10.2002
12:17
[31]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Shadow --> No to już wiem co będę dzisiaj robił :)

14.10.2002
12:40
[32]

cronotrigger [ Rape Me ]

Witam jest tu kto?????????

14.10.2002
13:05
smile
[33]

AQA [ Pani Jeziora ]

Shadowmage ---> dzięki za kawusię:) trochę pomogła :)

14.10.2002
13:09
smile
[34]

tygrysek [ behemot ]

hejka ludziska :-)

14.10.2002
13:09
smile
[35]

tygrysek [ behemot ]

hejka ludziska :-)

14.10.2002
13:10
[36]

cronotrigger [ Rape Me ]

tygrysek --> DZIEŃDOBRY!!!!!! (czy nie dobry?)

14.10.2002
13:10
[37]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Tygrysek==> hej słyszymy cię

14.10.2002
13:11
smile
[38]

AQA [ Pani Jeziora ]

cześć Tygrysie :) < hejka ludziska> na prawo i <hejka ludziska> na lewo :))))

14.10.2002
13:15
[39]

cronotrigger [ Rape Me ]

i w dół i w góre!

14.10.2002
13:17
[40]

cronotrigger [ Rape Me ]

No ale ja wychodze!!!!!

14.10.2002
13:20
smile
[41]

tygrysek [ behemot ]

ja brzoza ja brzoza ... wisła ... jak mnie słyszysz ??? :-) czy u was też tak zimno ???

14.10.2002
13:23
[42]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

ksszzzaa brzoza brzoza, tu lipa kszaaassssszzz u nas pogoda doskonała (na szachy i picie grzańca przy kominku) jak mnie słyszysz brzoza ?? szzzzkszzszzzzz : ))

14.10.2002
13:26
[43]

Szaman [ Legend ]

Dibbler: Witaj! :) Shadow: Mnie ta strona chodzi jeszcze gorzej - na modemie do stanow sie przebijac... samobojstwo! :( AQA: Witaj! :) No troche sie spoznilem z zamowieniem, ale widze ze Shadow juz podal kawe... ;))) Gambit: Jezeli zassiesz cos ciekawego z D&D/FR i reszty, to daj mi znac! :) cronotrigger: Ano ja np. jestem... :P Tygrysie: Witaj! :) Co tam slychac na polnocnym-wschodzie? ;))) Czy jest zimno nie wiem, ale kiedy w koncu wyjde, to sie przekonam... ;PPPP

14.10.2002
13:30
smile
[44]

Tofu [ Zrzędołak ]

Witam! Kurcze, wiedzialem, ze jak siade do kompa to zadanie domowe na jutro, mowiac z niemiecka, trafi szlag, ale co mi tam - cala noc przede mna :)))))

14.10.2002
13:34
[45]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Tofu==> Cześć Gambit==> Kupiłem Kaznodzieje

14.10.2002
13:35
smile
[46]

tygrysek [ behemot ]

tu brzoza tu brzoza .... szszszszs ... lipa .... zaproś mnie do kominka ...szszszszs .... Szamanq --> tutaj jest masakrycznie zimno, gdyby nie Holgi która mnie rozgrzewa to już dawno bym zamarzł :-) Tofu --> a co za zadanie masz ??

14.10.2002
13:37
[47]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

... brzoza szszszszkkszzzssszs ... podjedż do kominka fotel czeka grzaniec ciągle ciepły !! : ))) ...

14.10.2002
13:38
[48]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Dibbler --> Jakiego Kaznodzieję ??? Bo mój nędzny umysł dzisiaj ciężko pracuje ??

14.10.2002
13:38
[49]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Dibbler --> Oki...już wiem....Preacher'a !

14.10.2002
13:39
[50]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Gambit==> Bingo:)

14.10.2002
13:40
smile
[51]

tygrysek [ behemot ]

mikserq --> w wawce sobie grzańca wypijemy :-) i to z goździkami i miodkiem

14.10.2002
13:41
[52]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

tygrys ---> of kors że wypijemy : ))) nawet mam gdzieś goździki i miód w domq : )))

14.10.2002
13:54
[53]

tygrysek [ behemot ]

mikser --> i to nie jedno :-) i nie dwa czy ktoś wie gdzie można grzech'a zastać ??

14.10.2002
14:01
[54]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

tygrys ---> chyba tylko na komórce, wiem że miał jakieś zawody w zeszłym tygodniu nie wiem czy już wrócił : ))

14.10.2002
14:13
[55]

Szaman [ Legend ]

Tofu: Doszlo do Ciebie na GG? Bo moje dzisiaj pokazuje takie fochy, ze az szkoda gadac... :( Tygrysie: Eeee... wiesz, nie chce sie wglebiac w szczegoly... Pozostanmy wiec na ustaleniu, ze jest Ci zimno! ;PPP Mikser: No co Ty... zapracowany, czy co? Przeciez Grzesiu sie dzisiaj odzywal rano (albo ja mam przewidzenia)! ;)))

14.10.2002
14:17
[56]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Szaman --> fakt znaczy ze z zawodów wrócił i przynajmniej jeden palec ma zdrowy (skoro coś napisał) ale chyba i tak tylko na komórę go można łapać : )))

14.10.2002
14:20
smile
[57]

Astrea [ Genius Loci ]

Czesc Maluchy :-)) Ładnie sie dzis bawicie? :-) Uuuuu... foremki porozrzucane... a fe! Trzeba sprzatac po sobie!

14.10.2002
14:20
smile
[58]

Pijus [ Legend ]

Czesc Wam:0 W sumie powinienem dzis byc smutny, bo czuje sie koszmarnie, a poza tym pani od rysunku powiedziala, ze w moja prace moge sobie sniadanie zapakowac, ale jakos jest mi do smiechu. Nie wiem czemu:)

14.10.2002
14:22
[59]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Pijus ---> hahaha śniadanie dobra rzecz : PP Astrea --->> bigos zrobiony juz ??? : D

14.10.2002
14:23
[60]

AnankE [ PZ ]

Szamanie---> a pfff... osobiście mu się zachciewa. ;-))) E, no! Tylko nie wszystkie!!! Jedna zaledwie, tą dotyczącą znecania się nad studentami. ; P Tygrys, Holgi---> zimno tam macie?! 8 0 O zewnętrze się rozchodzi tylko, czy również w wnętrze? <dobrze to napisałam???> Ja też kcem grzańca!!! Aha Szukam chętnych do mycia okien! Znajdzie się ktos? ; P

14.10.2002
14:26
smile
[61]

tygrysek [ behemot ]

AnankE --> jak zasponsorujesz dojazd i grzańca to masz wszystkie okna pomyte :-) a u nas robi się już cieplej, bo okno zamknąłem :-)

14.10.2002
14:26
smile
[62]

Pijus [ Legend ]

mikser - No dobra, tylko kto spedza 5h na dekorowaniu papieru sniadaniowego:))) Ale ciesze sie, zbo mogla powiedziec, ze nadaje sie tylko do wytarcia tylka:DDDD AnankE - Szaman cos mowil, ze lubi zmywac okna:))) Ide spac. leb mi spokoj u nie daje....

14.10.2002
14:29
smile
[63]

tygrysek [ behemot ]

Pijujku --> a nie za śliski do wycierania tyłka ?? ;-)

14.10.2002
14:34
smile
[64]

Astrea [ Genius Loci ]

Pijusek ---> Nie przejmuj sie tym gadaniem - wiesz co w wojsku mowia? I co? Jakos sie z wojska wychodzi, wiec i Ty bez problemu szkole skonczysz. Co najwyzej bedziesz mial wiecej papieru sniadaniowego w domciu ;)))) S[pij smacznie :-)) Mixer ---> Czy Ty mi przez rekaw do garow zagladasz???? Skad wiesz ze dzis robie bigos??? Jasnowidz jakiś, czy co...? :-))))) AnankE ---> Zglaszam sie na ochotnika! Moge to zrobic mentalnie - inaczej sie nie da. Ciekawe, co z tego wyjdzie...? ;)))) Albo nie, rzuce na Ciebie czar prawdziwego widzenia i zadne brudne okno nie przeszkodzi Ci widzec wszystko to, co za nim a na ulicy :-)) Zgoda? :-)

14.10.2002
14:34
[65]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

hu hu hu Polibuda to fajna szkoła jest ; PP a co ty tam narysowałeś na tej pracy ?? gołą Mariolkę ?? : PPPP

14.10.2002
14:37
[66]

gereg [ zajebisty stopień ]

wlasnie stwierdzilem, ze jak dobijecie do 1000 odcinka to sie dolacze ;-)

14.10.2002
14:37
[67]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Astrea ---> najwyższy czas na jak chesz na piątek zdążyć : )) może do końca tygodnia skończysz technologiczny proces przetwearzania kiszonej kapuchy w bigos : )))

14.10.2002
15:12
[68]

Szaman [ Legend ]

Mikser: No albo pisal trzymajac patyczek w ustach... ;PPPP Albo moze dyktowal swoje slowa? :))) Duszku: Ja nic nie rozrzucalem! To oni!!! Ja bylem grzeczny!!! ;))) Pijus: Wiesz co? To moze powinienes pracowac w firmie zajmujacej sie projektowaniem wzorow na papierze sniadaniowym? ;)))) I od kiedy to ja lubie myc okna, co? ; E Ananke: A wlasnie ze osobiscie! I tak tez zrobie! ;PPP I nie jedna, tylko dwie - ZE mecze studentow i CZYM ich mecze! ;)))) Co do okien, to ja moge zajac sie kierowaniem brygada myjcow! :))) Tygrysie: No to powiedz jeszcze, ze spisz na balkonie, a juz wszystko bedzie jasne!!!! ;PPPPPPPPPPP

14.10.2002
15:12
[69]

Szaman [ Legend ]

Gereg: No to juz sie szykuj... bo to jakis miesiac... :PPPPP

14.10.2002
15:15
[70]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jeść mi się chce!!! Znajdzie sie cos w spiżarni albo kuchni?

14.10.2002
15:16
[71]

Astrea [ Genius Loci ]

Szaman ---> No wiem, ze to nie Ty, bo Ty nie uzywasz foremek, tylko pipety i skraplacze ;)))) A foremki to uzywa Holgan do pieczenia... ekhem! Nie chce nic mowic, ale chyba znalazlam winowajce... ;))) Gereg ---> Zapraszajem wczesniej :-)) Mixer ---> Ano racja, kolego, racja :-) A kto ma racje ten stawia kolacje hehehehe.... Robisz kolacje w sobote - zyg-zyg-marchewka! ;)))))

14.10.2002
15:18
smile
[72]

tygrysek [ behemot ]

gereg --> to niedługo :-) Szamanq --> nieee ... dostałem legowisko koło kaloryfera :-)

14.10.2002
15:21
smile
[73]

gereg [ zajebisty stopień ]

Szaman -> juz zaczynam pompki cwiczyc ;-) Astrea -> ale ja teraz nie moge, bo mi komp padl i pisze jedynie sila woli.... a przedziarenie sie mysla przez kabel tepsy strasznie meczy... duszno tam i ciasno ;-)

14.10.2002
15:26
smile
[74]

tygrysek [ behemot ]

Astrea --> dobrze prawisz ... kto ma rację ten robi kolację :-) Mikser --> jaką kuchnię wykorzystasz do zrobienia nam kolacji ?? gereg --> bardziej przydaje się ćwiczenie paluszków do pisania :-)

14.10.2002
15:30
[75]

Szaman [ Legend ]

Shadow: A ja juz po obiedzie - zaraz musze isc do szkoly... Duszku: Tak... TAK! Wlasnie... pipety... probowki... i te tam... inne... Dokladnie tak! Ja ich uzywam, a nie foremek... ;PPPPP Tygrysie: No to co jeszcze narzekasz?? Spi kolo kaloryfera, cieple jedzenie dostaje... i miauczy, ze mu zimno! ;)))) Gereg: Ja od lat myli swe przelewam na ekran przy pomocy organizacji zbojeckiej TP sa. i ten sposob mi do konca moich dni chyba przenaczony... :-/ Na mnie juz czas!

14.10.2002
15:31
[76]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Astrea -----> stawia kolacje mówisz ?? jak się postaram to zrobię taką kolację że będziesz mnie prosiła czy możesz tego NIE jeść !! : PPPP tygrys ---> a tobie piwo na kolacje : PPP

14.10.2002
15:38
smile
[77]

tygrysek [ behemot ]

a ja mogę coś zrobić dobrego do jedzenia ... co mi tam :-) ale grzańca też wypiję :-)

14.10.2002
15:43
smile
[78]

gereg [ zajebisty stopień ]

tygrysek -> paluszki? he, he... zalezy jak kto pisze ;-)

14.10.2002
15:44
[79]

tygrysek [ behemot ]

gereg --> nosem nie polecam pisać :-) potem babole klawisze blokują :-)

14.10.2002
15:48
[80]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

tygrys ---> ciekawe doświadczenia masz jak widzę apropos pisania ; PPP ciekawym tylko czy własne to przezycia czy też z czyjegoś doświadczenia czerpałeś ; ))))) do piwa najlepsza zakąska to chyba ... drugie piwo ; PPP

14.10.2002
15:52
[81]

gereg [ zajebisty stopień ]

tigre - a fuj..... nie chche miec zelowej klawiatury..... ble :-(

14.10.2002
16:23
[82]

AnankE [ PZ ]

Hiehie... a wiecie KTO w karczmie zawsze ma racje?! Nooo? SZAMAN! Do garów! Znaczy się do pichcenia kolacyiii... hiheiehie... :*)))) Pijusq---> czy mi się zdaje czy ekipa się "podpieła" do Twojego papieru "śniadaniowego"?! I co Ty na to? Nic?!!! ;-)))))) btw dzięki za popowiedź z zakresu okien, mam zamiar DOBRZE to zapamietać. :*)) tygrys---> a jak już ten sponsoring uskutecznię i garniec do grzańca komuś podprowadzę to potem nie będę musiała aby wizytować zakład szklarski albo inne ustrojstwo? :-) Duszku---> a czy Ty przypadkiem nie masz inkszych mentalnych obowiązków, np. zmywanie po upichceniu bigosu. Wyrobisz się ze wszystkim, tak żeby mentalności nie nadwyrężyć?! ; > Szamanie---> a co? Nie lubisz myć okien? MOICH okien?!!! ; E I już widzę Twoją "pomoc"! Ty kierujesz, a brygada myjców, czyli ja zaiwania ze szmatą. UGRYŹ SIĘ W NOS! ; PPPPP gereg---> toś się prawie na czas obudził. :-) Shadow---> wystarczy? :-))) --------->

14.10.2002
16:25
smile
[83]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No mi5aser, podjalem meska decyzje. Bedziemy ... sasiadami :-)))

14.10.2002
16:30
[84]

AnankE [ PZ ]

grrr... po pierwsze miało być: zakładu stolarskiego ( niech zyje polska języka : / ) Po drugie nie mogę sie powstrzymać i MUSZĘ zapytać: Duszku---> a po kiego czorta Szamanowi pipety i probowki??????????? 8*)))** Szamanq---> co Ty pipetuszesz i probówkujesz?! ;* PPP no, idę walczyć z oknem.

14.10.2002
17:52
[85]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

AnankE-->starczy jak [email protected] dzięki. Szaman-->przechodzę drugi raz NWN i mam problem. An ostatnim poziomie Host tower jest zebranie Aribeth, Morgoma i lizardsmenów za taka bramą. Nie mogę jej otworzyć. Czy potrzebny do niej był klucz, czy też może gra zaczęła mi szwankować,bo powinno pójść cos a'la filmik?

14.10.2002
18:38
smile
[86]

Deser [ neurodeser ]

Dzień dobry wszystkim :) Wpadłem tylko na dużą, czarną kawę bez dodatkow :))) Jeszcze tyle przede mną, że na samą myśl padam. Piję i spadam :))) Trzymajcie się dzielnie i do poczytania później. Pa pa :)

14.10.2002
19:07
smile
[87]

Yoghurt [ Senator ]

hah, to i ja się przywitam :) No cóż, 5 tysięcy za mną, zbieram kolejne 5000 postów :) I własnie mam zamiar znó zebrac ich anjwięcej w Karczmie, a jaaak :)

14.10.2002
20:04
[88]

yosiaczek [ Generał ]

Szaman ---> ja już wiem :)

14.10.2002
20:11
[89]

Szaman [ Legend ]

A czy mnie ktos zrobi kolacje? ;)))) Ananke: Yyyy... Twoich okien? A bo to o TWOJE okna idzie? Aaaa... no to trzeba bylo tak od razu mowic, ten, tego... Bo TWOJE okna, to ja ubostwiam wrecz myc! Toz nie ma lepszej rozrywki nad mycie Twoich okien... ;PPPPP btw. Mojas Ty! Wreszcie ktos sobie przypomnial o tym, ze ja mam tutaj zawsze i w kazdej sprawie racje!!! ;)))) Rothon: Czyli kupujesz mieszkanie w bloku Miksera? ;)))) Shadow: :( Nie pamietam... a Save`a nie mam, wiec nie sprawdze... u mnie wszystko zadzialalo jak trzeba - nie mialem tam zadnych problemow... Sorry, ale nie potrafie Ci tu pomoc... :((( Deser: Witaj! :) Ale ja mam tylko taka kobieca "kawusie" na skladzie...? Wypijesz? ;)))) Yoghurt: Odwazylbys sie zastatsowac gdzie indziej... ;PPPP

14.10.2002
20:11
[90]

Szaman [ Legend ]

Yosiaczku: A coz takiego wiesz? ;))))

14.10.2002
20:14
[91]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Kto zakłada nowe?

14.10.2002
20:16
smile
[92]

Ariana [ ... ]

Witam wszystkich:)Postanowiłam wpasc bo przedemną noc pełna nauki i potrzebuje czegoś na wzmocnienie.Znajdzie sie choć mała kawa?Z góry dziękuje:)))))))

14.10.2002
20:18
[93]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Kawa wspaniała rzecz! Co to za pilna nauka która nie może poczekać do świtu?

14.10.2002
20:29
[94]

Lindil [ WCzK ]

Witam wszystkich! Wpadnę tylko żeby zakończyć w miły sposób ten miły, długi i przede wszystkim pełen wrażeń weekend. Dość powiedzieć, że tylu znajomych ilu spotkałem od piątku widuje zwykle przez rok;) No i jeszcze Feliks Kres mi książkę podpisał:) I kampania przeciwko Egipcjanom dość dobrze idzie;) Jeszcze trochę i będe nawet mógł z czystym sumieniem powiedzieć, ze zadowolony jestem:)))

14.10.2002
20:32
[95]

Szaman [ Legend ]

Dibbler: Jak to kto? Ja...? ;)))) Ariana: Oczywiscie ze sie znajdzie... i to nie jedna i nie sama... :)

14.10.2002
20:33
smile
[96]

Ariana [ ... ]

Dibbler-->jeśli chodzi oo naukę to niezmiennie niemiecki-fuuuuj:(nie nawidze uczyć sie wieczorem,rano i w południe też:))))))))))

14.10.2002
20:34
[97]

Szaman [ Legend ]

Lindil: Szczescie naszych klijentow jest naszym szczesciem! :) Wiec mozna powiedziec, ze ja tez jestem zadowolony... ;))))

14.10.2002
20:35
smile
[98]

Ariana [ ... ]

Szaman-->mniam ,czuje,że będe częściej wpadać(i nie tylko na kawę:))

14.10.2002
20:39
[99]

Szaman [ Legend ]

Ariana: Zapraszamy! :) A niemiecki nie jest wcale taki zly... ;)))

14.10.2002
20:40
[100]

Szaman [ Legend ]

Nowe:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.