Manchester United oraz finał LM 1999/2000

11:08
smile
[1]

Qri$ [ Pretorianin ]

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich fanów MU! Czy jesteście w fosiadaniu kasety wideo, videocd, bądź jakiegokolwiek innego nośnika (oprócz kasety magnetofonowej) na której macie nagrany finał MU z Bayernem? Zapłacę za wysyłkę, koszty nagrania płytki itd. Dziękuję z góry

Regis [ ]

Aaaaaaa! Ten co Bayern przegral tytul w 2 ostatnich minutach doliczonego czasu gry ? :) Koooooocham takie mecze (chociaz Manchester lubie srednio). A kasety nie mam :)

15.10.2002
20:16
smile
[4]

Kompoholik [ Designed by AI ]

JA KOCHAM ManUtd !!! I MAM NA KASECIE TEN MECZ (3mam ją w sejfie :))!!!!!!!! ODEZWIJ SIĘ NA tlena - [email protected] lub na g-g- 2932685 ...... lub na maila - [email protected]

15.10.2002
20:19
smile
[5]

Ja nawet pamiętam cały komentarz D. Szpakowskiego z tego finału z ostatnich 3-ech minut... '3 minuty proszę państwa... jeszcze 3 minuty nadzieji jednych i niepewności drugich...' 'Nikt proszę państwa nie siedzi na tym stadionieee... Solskjaer - GOOOL, GOOOOOL!!!! A więc jednak... Machester mistrzem klubowym!!!!!'' Kocham ten mecz... Sheringham i Solskjaer zdobyli dwa gole w 92' i 93' minucie... a dla niemców Basler w 6' z wolnego...

Kruk [ In Flames ]

tak, chyba najpiękniejszy finał ligi mistrzów (nie pucharu europy)... obecnie mamy 11-nastą edycję, kto wygra ? głupie pytanie - wiadomo, że BVB tak dla przypomnienia - wszystkie finały: 1992: FC Barcelona - Sampdoria Genua 1:0 - po dogrywce 1993: Olympique Marsylia - AC Milan 1:0 1994: AC Milan - FC Barcelona 4:0 1995: Ajax Amsterdam - AC Milan 1:0 1996: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1:1 - po dogrywce, karne: 4:2 1997: Borussia Dortmund - Juventus Turyn 3:1 1998: Real Madryt - Juventus Turyn 1:0 1999: Mancheter United - Bayern Monachium 2:1 2000: Real Madryt - CF Valencia 3:0 2001: Bayern Monachium - CF Valencia 1:1 - po dogrywce, karne: 5:4 2002: Real Madryt - Bayer Leverkusen 2:1 3 - Real Madryt (1998, 2000, 2002) 1 - FC Barcelona (1992), OM (1993), AC Milan (1994), Ajax (1995), Juventus (1996), BVB (1997), Manchester (1999), Bayern (2001)

23.10.2002
21:03
[8]

blumschen [ Pretorianin ]

pamietam ten mecz,jakby byl wczoraj byl to mecz dla mnie najwazniejszy-bo wtedy moj ukochany Manchester siegnal po 3korony:) mecz strachu ale i sukcesu niestety nie mam kasety,ale wszystko bym dala zeby ja miec i jeszcze raz zobaczyc jak na Camp Nou rozbrzmiewa ,,We are the Champion"dla Manchesteru,az sie lezka w oku kreci:)

23.10.2002
21:15
smile
[9]

BoboPOL [ Pretorianin ]

tez pamietam ten mecz :) w ostatnich minutach to nie wiedzialem czy mam smiac sie czy plakac :D dlaczego takie mecze zdazaja sie tak żadko :(

23.10.2002
21:25
[10]

Adamss [ -betting addiction- ]

dokladnie....stracic 2 bramki w 3 ostatnich minutach to nie lada sztuka ;-) ja bylem za Bayernem ale nie zawsze sie wygrywa...czasami trza sie pogodzic z porazka :|