los_hobbitos [ Chomikołak ]
WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us!
Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać
A tak w ogóle, to Wip-y są do pipy! Rzekłem!
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
Co by tu napisać... Osiągnęliśmy półmetek wakacji. W związku z powyższym, osoba, która złapie piersi, otrzymuje roczny zapas wódki bezalkoholowej "Calineczka"! Takiej okazji jeszcze nie było!

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
piersi!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
A oto i szczęśliwy zwycięzca! Proszę podać adres, telefon kontaktowy, swoją kartę kredytową i PIN do niej(no co, nie ma nic za darmo!).

Cing [ Wigry Suwałki ]
Jednak wolę jajecznicę niż naleśniki.

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam!!!! Jak mija poranek??? :)))
adrem [ Adrem-Man ]
Heloł :)
Don't Look Back [ Konsul ]
adrem-----> jak tam, idziesz na ten film czy nie??? :))))
adrem [ Adrem-Man ]
Idę :) Na WALL-E ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
To podziel się wrażeniami po seansie, bardzo bym prosił:)
adrem [ Adrem-Man ]
Ok :) Ale musisz zapłacić,ok?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Czypindziesiąt wystarczy?:)
Don't Look Back [ Konsul ]
adrem-----> to za wrażenia po obejrzanym filmie trzeba płacić heh... to moi znajomi by zbankrutowali :))) a ile??? jest jakiś przelicznik od wypowiedzianych słów??? :))) Ja mogłabym zapłacić tylko 20 gr bo właśnie leży na biurku!!! :)))
adrem [ Adrem-Man ]
Ok,dam wam zniżkę po znajomości.Opowiem za darmo,jesteście happy? ;)

Don't Look Back [ Konsul ]
No za darmo to może być, ale jeszcze zależy jak będziesz opowiadał!!!

adrem [ Adrem-Man ]
Hmm,''bardzo fajny film'',Ci nie wystarczy? ;)

Don't Look Back [ Konsul ]
Nie wystarczy!!! :))) heh.. zapotrzebowania są większe "bardzo fajny film" to i ja mogę powiedzieć chociaż nie oglądałam :))
Dobra ja lecę, męczyć kompa będę i tę jego zdechłą grafikę!!! :D :D :D

adrem [ Adrem-Man ]
Nie męćz biedaka :(
Don't Look Back [ Konsul ]
Jak nie męczyć on mnie ostatnio wymęczył odstawiając jakiś cyrk na kółkach, instalując grę pousuwał inne, odinstalował sterowniki do grafiki, a nowa gra nie chce chodzić bo karta graficzna jest g******* !!!! :)))
lukigno [ (...) ]
Yelowww....witam w nowej części....fajny obrazek w wstępniaku....tylko po co te ręce....wszystko zasłaniają...

Selman [ Senator ]

Crazy Angel [ Legionista ]
Witam!!!!!!!:*

Saburau [ Pretorianin ]
Witojcie, witojcie;) Co u was?

Prząśniczka [ Centurion ]
Witam !!!! wszystkich !!!!!

dj4ever [ Senator ]
Ja tyle bab naraz to nigdy na Golu nie widziałem.

Cing [ Wigry Suwałki ]
Kobiet w internecie nie ma.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Yelowww....witam w nowej części....fajny obrazek w wstępniaku....tylko po co te ręce....wszystko zasłaniają...
Wiesz luki, to taka alegoria łapania piersi:D

Prząśniczka [ Centurion ]
CA------> Co u Ciebie??? U mnie dobrze!!!!!

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Val -> Jak chcesz to się odezwij na gg to Ci pokaże mój trzy osobowy band :P
BTW
Witam :)
lukigno [ (...) ]
Los===>rozumiem...ale szkoda...że to tylko alegoria....i szkoda ze jednak sa te ręce na tym obrazku...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
luki--->No tak. Ale wiesz, gdyby admin miał gorszy dzień, mogłoby się to źle skończyć;)

Don't Look Back [ Konsul ]
BK
A tak w ogóle to Heloł!!!
U mnie burza jest i deszcz zaraz zacznie padać!!! :)))
lukigno [ (...) ]
Los===>tak racja....trzeba się mieć na baczności...
adrem [ Adrem-Man ]
Cześć :)
Los-->Nadal chcesz usłyszeć moją opinię o filmie? ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
adrem--->To zależy od kosztów;)

ValkyreX [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8025612&N=1
adrem, mogłeś pisać z oryginalnego nicka...
adrem [ Adrem-Man ]
[35]-->Bardzo śmieszne -_-

ValkyreX [ Legend ]
Nie zapomnij się przelogować.

lukigno [ (...) ]
Adrem===>nie wstydź się...bądź śmiały i powiedzże to Ty pisałeś...
adrem [ Adrem-Man ]
Ja tam podejrzewam że to Val jest tym kolesiem,ale zwalił to na mnie :|

ValkyreX [ Legend ]
Lesson one- nauka bycia odważnym na forum internetowym!
Kroczek po kroczku a zmienisz się w drugiego casanove ;)
adrem-> Niestety to nie ja. Mam 17 lat, wielu znajomych i brak problemu z byciem śmiałym. Moim jedynym problemem wciąż jest wieczne zmęczenie, ale lepiej mi zawsze po magnesie i witaminach...
Prząśniczka [ Centurion ]
Witam wszystkich zgromadzonych!!!!
adrem [ Adrem-Man ]
adrem-> Niestety to nie ja. Mam 17 lat, wielu znajomych i brak problemu z byciem śmiałym. Moim jedynym problemem wciąż jest wieczne zmęczenie, ale lepiej mi zawsze po magnesie i witaminach...
Ja też nie mam takiego problemu,więc to nie Ja.
Prząśniczka-->Siema :)))
Prząśniczka [ Centurion ]
adrem-----> Co u Ciebie??? :)))
lukigno [ (...) ]
Ja też nie mam takiego problemu,więc to nie Ja.
Adrem===>a kto Cie tam wie....dużo siedzisz przy kompie więc może nie masz innych przyjaciół....i masz problemy...
adrem [ Adrem-Man ]
Adrem===>a kto Cie tam wie....dużo siedzisz przy kompie więc może nie masz innych przyjaciół....i masz problemy...
WTF?!JA PIER...Gówno prawda :P Ani trochę nie jesteś bliski prawdy do jasnej k...cholery!!!!GRRRRRRRRRRAAAAAAAAAUUUU!!!ZJEM CIĘ!!!!
adrem-----> Co u Ciebie??? :)))
Jakiś dureń mi wmawia że nie mam kumpli!A u Ciebie?

lukigno [ (...) ]
Adrem====>spokojnie.....nie irytuj sie tak bo zejdziesz przedwcześnie na zawał...nie znasz się na żartach.....eh...nawet pożartować nie można...i jak tu mieć dobry humor...:/
adrem [ Adrem-Man ]
Ha!Mam Cię!Naiwniak :P
Dałeś się nabrać!Lalalala,nanananana!!oneoneeleven11111
Prząśniczka [ Centurion ]
Spokojnie, nie musisz się tak denerwować!!!!
Nie każdy ma aż tak dużo znajomych ja np. mieszkam w takim miejscu gdzie są tylko trzy domy na krzyż i mi to nie przeszkadza, a jak nie mam się do kogo odezwać to przecież jest rodzeństwo. A u mnie wszystko po staremu, same nudy!!!!
lukigno [ (...) ]
Adrem===>mógłbym teraz powiedzieć ze to ja Cie nabrałem...ale nie chce się z Tobą spierać.....ot co...

adrem [ Adrem-Man ]
Prząśniczka--->Mam wrażenie jakbym gadał z DLB :p
Kropek-->No tak,trochę się wkurzyłem,a Ty chciałeś dobrze,wybacz :((((((((
lukigno [ (...) ]
Adrem====>przeprosiny przyjęte...:p
Prząśniczka [ Centurion ]
adrem----> tak to prawda napisała za mnie bo akurat czytała co pisaliśmy i chciała odpisać !!!!!
adrem [ Adrem-Man ]
Kropek-->Hura!Teraz wszyscy są Happy!
Prząśniczka(DLB?)-->Ha,miałem nosa :)
Prząśniczka [ Centurion ]
adrem----> ona chciała Ciebie trochę uspokoić !!!

adrem [ Adrem-Man ]
Co Wy się tak mną przejmujecie,co? :P Jestem jakimś cudownym dzieckiem?
Prząśniczka [ Centurion ]
adrem----> trochę za bardzo się denerwujesz i to innych denerwuje!!!!
adrem [ Adrem-Man ]
Dobra,schodzę narazie z kompa,papa :*

lukigno [ (...) ]
Adrem===>może nie cudownym...może zagubiony...po prostu chciała Cie podnieś na duchu...powinieneś być jej wdzięczny...a nie...z ryjem na nią...:p

Prząśniczka [ Centurion ]
adrem---> Do zobaczenia
Don't Look Back [ Konsul ]
Dobriwiecur!!! :)))
lukigno [ (...) ]
Nie no to znowu Ty???!!!!...
Don't Look Back [ Konsul ]
To do mnie???
A co się nie podoba??? :)))
lukigno [ (...) ]
Pualina===>ależ wszystko mi się nie podoba....Wszystko.....Wszystko...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> ja patrzę że dalej zły humor!!! :)))
Co z wami ludzie się dzieje???? :))) Ten to ten tamto!!! I jak tu dogodzić???

Selman [ Senator ]
I jak tu dogodzić???
zgadnij....

Cing [ Wigry Suwałki ]
Nie ma to jak sobotni mecz :D
Don't Look Back [ Konsul ]
Selman------> a Tobie tylko jedno w głowie...!!!!
Cing------> heh...mecz mój tato na ostatnim nogę połamał...!!!
Selman [ Senator ]
Don't Look Back a może chodziło mi o to żebyś skoczyła po piwko bo mi się kończy :(
btw. fajny mam avatar nie ? ::)

Cing [ Wigry Suwałki ]
DLB -> ja to na mecze chodzę kibicować ;P
Don't Look Back [ Konsul ]
Selman-----> a po piwko to mogę skoczyć tylko nikt mi nie sprzeda bo nie mam jeszcze 18 lat, a avatar masz super taki no... o kolory mi chodzi :)))
Cing-----> a ja kiedyś grałam, na bramce stałam i żadnej piłki nie przepuszczałam :))) a teraz chodzę kibicować mojemu tacie i kolegom :))))
Selman [ Senator ]
nie pacz w tył --> to musisz zapuścić brodę , u mnie to zawsze działa ^^ a avatar jest z zaje%istej bajki na CN, 9:00 od pon od pt :)

Cing [ Wigry Suwałki ]
DLB -> jak mialem 7 lat (czyli jakies 34 lata temu) to tez bylem bramkarzem. Calkiem niezlym nawet. Teraz zostalo mi dopingowanie.
adrem [ Adrem-Man ]
Heloł,wróciłem :) Bardzo tęskniliście?:)
Don't Look Back [ Konsul ]
Selman------> heh.. jak zapuścić brodę przecież u mnie się tak nie da, a bajek nie oglądam kiedyś może jeszcze tak ale teraz to czasu nie mam :)))
Cing-----> ty sobie nie żartuj 41 lat to i ja mogę mieć :))))
adrem-----> tak bardzo, aż płakałam :D :D :D

Selman [ Senator ]
nie pacz w tył --> ehh a myślałem że dziewczyny w internecie to mają brody i owłosione plecy ;) ale widzę że Ty jesteś prawdziwa ;) kończy się piwo-paliwo to idę zaraz spac bo jutro nad jeziorko
Don't Look Back [ Konsul ]
Selman-----> ja też miałam jechać już dzisiaj nad jezioro ale pogoda popsuła plany, a jeśli można wiedzieć to gdzie nad to jezioro jedziesz??? :)))

bezzil [ Centurion ]
witam wieczorową porą co słychac ?
Don't Look Back [ Konsul ]
Witam!!!
Przepraszam, że pytam ale nigdy Ciebie tutaj nie widziałam??? ( może inni widzieli tego nie wiem, ale ja na pewno nie )
A co słychać w głośnikach Breaking Benjamin - Topless, a tak to same nuuudyy!!!
bezzil [ Centurion ]
na forum już trochę siedzę ale raczej czytam nie piszę ... pora się rozkręcic :D
Don't Look Back [ Konsul ]
Bierny użytkownik Forum!!!

bezzil [ Centurion ]
Don't Look Back -> no dobre określenie ;) idę spac
joł

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Sel -> Ja mam lepszego avatara ]:>
Don't Look Back [ Konsul ]
a mój avatar wymiata !!! :)))
ja też już lecę!!!!
Dobranoc!!!! :))))

bezzil [ Centurion ]
-.Scarface.- wcale że nie mój jest najlepszy
dlb dobranoc :) a nazw tych jezior i tak nie znasz więc nie będę podawał ;P
adrem [ Adrem-Man ]
Branoc :) Ja jeszcze trochę posiedzę
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Witam jak tam ?
Don't Look Back [ Konsul ]
bez-----> to było do Selmana!!! :)))
adrem------> miłego siedzenia ja mam już dosyć, głowa mnie boli idę spać, bo nie wyspałam się !!!!
adrem [ Adrem-Man ]
Śpicie?

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]
Chyba Ty :p
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ta śpię, oglądam retransmisję grand prix na tvp3 dawaj Tomek :P
adrem [ Adrem-Man ]
WSTAWAĆ!
adrem [ Adrem-Man ]
Śpicie? :(
los_hobbitos [ Chomikołak ]
No. I na dodatek głośno i irytująco chrapiemy, wisz, rozumisz.

ValkyreX [ Legend ]
DLB -> jak mialem 7 lat (czyli jakies 3/4 lata temu) to tez bylem bramkarzem. Calkiem niezlym nawet. Teraz zostalo mi dopingowanie.
Ot, zapomniał dodać jednego znaku i już problem...
lukigno [ (...) ]
DLB====>[61]...nie irytuj sie i zobacz w spoiler......:p
Prząśniczka [ Centurion ]
Witam wszystkich zgromadzonych!!!!! :))))

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Dzień doberek!
Jestem najedzony mój brzuch jest pełen, więc postanowiłem się przywitać w celu dalszej rozmowy oł je :P

Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> ja nie irytuje się tylko że zły humor mam, głowa mnie jeszcze boli :))) ale tak poza tym wszystko jest OK :))))
val-----> heh nie ma żadnego problemu.... :))))
szym-----> Witam!!! :)
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
DLB -> okres ?

Don't Look Back [ Konsul ]
Ciekawy------> nie to nie okres!!! :P od chodzenia po słońcu, siedzenia do późna i dokłada się do tego muzyka której słucham!!!! a coś taki ciekawski???

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
a coś taki ciekawski???
Spójrz na nick

Don't Look Back [ Konsul ]
heh.... no tak, wszystko jasne!! :)
luki-----> Witam!!! a humor dzisiaj dopisuje czy jeszcze nie??? :)))
lukigno [ (...) ]
Ciekawy==>jakiś Ty bezpośredni...resp...
DLB===>tak jak wczoraj i przed wczoraj...itd..

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Ciekawy ---> szacun :P Ty zawsze walisz prosto z mostu :p
Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> aha to już wiem !!!! :))

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Bum szakalaka bum.
Don't Look Back [ Konsul ]
Szym-----> widać że humor dopisuje!!!! :))))

SzymX_09 [ Master Exploder ]
DLB ---> A jakże. Polak głodny Polak zły. A ja mam napełniony brzuch :P

Crazy Angel [ Legionista ]
Witamm:)

Don't Look Back [ Konsul ]
Szym----->> to tak jak ja dopiero co jadłam, i tak wszystkiego nie zjadłam a mama wciska na siłę heh... aż mnie brzuch boli!!! :)))
CA------>Witam!!!! A pro po tego ja nie ja nie PAN TYLKO PANI a raczej PANNA !!! Co słychać???

Crazy Angel [ Legionista ]
DLB--->ok zapamiętam heh a u mnie spokooooooo a u ciebiee????? a wiesz cioooo on mnie przeprosił dzisiaj:)wiesz kto
Selman [ Senator ]
witam
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Kto to Krejzi Andżel ?
Don't Look Back [ Konsul ]
CA------> ten kolega???? no o co, bo nie łapię!!!
sel-----> Heloł!!! :)))
Ciekawy------> dziewczyna!!! :)))

SzymX_09 [ Master Exploder ]
DLB ---> a we mnie wciskac nie trzeba :)

Crazy Angel [ Legionista ]
Ciekawy-->przepraszam bardzo nie pisze się Krejzi Andżel tylko crazy angel heh zapamiętaj na przyszłość a nazywam się WIOLCIA miło mi:*
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Ciekawy ---> nie wiem. Jakiś nowy ludź który się nie przedstawił ;)
Crazy Angel [ Legionista ]
DLB--->NIOOOO TEN MÓJ KOLEGAAAA I MAM NADZIEJĘ ZE NIE NIE BEDZIE SIE WIĘCEJ MNIE CZEPIAŁ BEZ PODSTAWNIE
Don't Look Back [ Konsul ]
CA------> a zostaw w spokoju i tak to nic nie zmieni, niech piszą jak chcą mi to np. nie przeszkadza :P a co do kolegi to jak uczycie sie razem w jednej szkole to możesz do niego no coś tam więcej powiedzieć nie zaszkodzi...
Szym------> a we mnie wciskają tylko jak mało zjem a tak to nie, bo mówią zę przy moim wzroście wagę mam za małą!!! :))) LUDŹ hehehe....
Crazy Angel [ Legionista ]
DLB-->może i masz rację heh:):):)):)a cio tam jesce powies???

SzymX_09 [ Master Exploder ]
DLB ---> a ja właśnie nadwage mam lekką :) Dałabyś mi link do twojego profilu na LastFm?
Selman [ Senator ]
dajcie wódki bo od 12 godzin jestem trzeźwy i na dodatek czytam książkę :P
Crazy Angel [ Legionista ]
SELMAN--->TO PRZYJDZ DO MNIE TO CI DAM HEH
Don't Look Back [ Konsul ]
CA-----> a co ja powiem posty [98], [100] i [110] poczytaj bo nie chce mi się pisać !!! :) wyłącz Caps Lock bo wołami strzelasz!!!
Szym-----> ja nie mam tam profilu, a coś chcesz to Ci mogę powiedzieć!!! :)))
Sel-----> hehehe.... ja mogę Ci dać ale ja nieletnia więc nikt mi jej nie da!!! nie słuchaj CA ona nieletnia też!!!! jak ktoś podkabluje to będzie nie miło....
Crazy Angel [ Legionista ]
DLB-->ok spoko zaraz przeczytam
SzymX_09 [ Master Exploder ]
Selman ---> hehe
DLB ---> No chodzi mi o to czego słuchasz.
P.S zrób sobie profil :)
Crazy Angel [ Legionista ]
DLB-->juz przeczytałam ostro hihi:*
Don't Look Back [ Konsul ]
Szym-----> OK, zobaczę może nie dzisiaj bo internet mi ciągle rozłącza, ale jak dobrze wszystko pójdzie to dam Ci link!! :)))
Crazy Angel [ Legionista ]
Dobra ja już spadamm może dzisiaj jeszcze będę narqa
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
AAA jeszcze tylko miesiąc wakacji nieee
ValkyreX [ Legend ]
Przynajmniej już po nich nikt się nudzić nie będzie :)
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
No właśnie ryba, drzwi jedzą monitor
los_hobbitos [ Chomikołak ]
AAA jeszcze tylko miesiąc wakacji nieee
A co za tym idzie, koniec najbardziej popapranego okresu na GOL-u. Trudno:)

lukigno [ (...) ]
Tak...i zacznie się szkoła....czyli to co lubicie najbardziej...:p
Luthien000 [ Konsul ]
Czesc ;p
lukigno [ (...) ]
Haj...

Selman [ Senator ]
yee i znowu sobie popływałem w jeziorku :D:D teraz Jade Empire :)
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> jak dzień? ;p
dawno mnie tu nie było... zawsze jak przyjde to pusto jest...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Nie tak znowu pusto;)
lukigno [ (...) ]
Luth===>no ostatnio zaniedbujesz karczmę....chyba bee musiał Cie doprowadzić do pionu...:p
los_hobbitos [ Chomikołak ]
chyba bee musiał Cie doprowadzić do pionu...:p
To zabrzmiało groźnie;D
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> no groźnie... z tej strony to ja cie jeszcze nie znałam... ale i tak sie nie boje ;p
los -> witam ;) jak dzień? ;D
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Luth--->Niedziela jak niedziela-nic się nie robiło, później do kościoła się poszło, jakoś leci;)
Luthien000 [ Konsul ]
los -> no nudy jak nie wiem co... ja sie mecze z dzieciakami ciotki :/ juz mam ich dosyć.. wywioze do lasu i bedzie spokój o! ;)
lukigno [ (...) ]
Luth===>właśnie się dziwę dlaczego sie nie boisz....a powinnaś....:p...wiem że nie wyglądam groźnie...ale wygląd a to co jest w środku to dwie rożne rzeczy....więc...BÓJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Luth--->Zapraszam do mnie, niedaleko mojego domu jest mały lasek, świetne miejsce na ukrycie zwłok:D

Luthien000 [ Konsul ]
luki -> ej no. to ja zaczynam sie juz bac,... juz.. juz? teraz? dobra. boje sie Ciebie Łukaszu ;p
a zreszta co mi zrobisz? ;>
los -> zacznij kopać dołki
los_hobbitos [ Chomikołak ]
zacznij kopać dołki
Ta jest, pani kierownik!:)
Luthien000 [ Konsul ]
los -> 4 musza byc... nie za głębokie ;)
lukigno [ (...) ]
Luth===>wszystko i nic....z reszta nie ważne...:p

Luthien000 [ Konsul ]
dobra dobra łuki ;D przecież wiem że byś mi nic nie zrobił ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Luth--->E tam, nie za głębokie. Im głębiej, tym lepiej:D
lukigno [ (...) ]
Luth===>wiem że wiesz....niestety...inni mają podobną świadomość...

Cing [ Wigry Suwałki ]
Cześć, macie picie? Jestem spragniony, jak tak to znakomicie.
Luthien000 [ Konsul ]
los -> no w sumie to masz racje ;) przynajmniej ich nie znajda.. mihihihi ;)
luki -> czemu niestety. a co? chciałeś kogoś nastraszyć czy coś? ;>
Cing -> piwko? ;>

Cing [ Wigry Suwałki ]
Luth -> Only Tyskie :P
lukigno [ (...) ]
Luth===>nie po prostu nikt nie czuje do mnie respectu...:p....czuje się taki slaby...:p
Luthien000 [ Konsul ]
Cing -> a ja posiadam dziś tylko biednego żuberka. chyba bede musiała sama sobie z nim poradzic ;D
luki -> oj tam nie przesadzaj ;p

Cing [ Wigry Suwałki ]
luth -> żubra nie tykam, bo zbyt mi się kojarzy z taką mieściną w której mieszka nasz forumowy sajes... :P
lukigno [ (...) ]
Luht===>Ty piwo....wytrzyj to mleko spod nosa....:p
Luthien000 [ Konsul ]
Cing -> aham.. to nie ;)
luki -> zrobiłam to juz kilka lat temu ;p

lukigno [ (...) ]
Luth===>serio....ja przysiągł bym że jeszcze w 3 klasie liceum miałaś pod nosem mleko...:P

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Luthien000 [ Konsul ]
luki -> może miałeś coś na okularach? ;>
ide w coś pograc... 3majcie sie
Don't Look Back [ Konsul ]
Heloł!!! :)))

Selman [ Senator ]
Witam !
co tam?

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Sprzątam dziś swoją szafę - Mission Impossible :P

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Jest tu ktos z organizmów żywych?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Piersi!!
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Obecny!

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam Zgromadzonych !!! :)))
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Bry! I powitać dawno niewidzianego obywatela Jeckyla, powitać;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Jeckyl się urlopował :) Odpoczywał od pracy i GOL-a :D
Od alkoholu nie odpoczął :P
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Od alkoholu nie odpoczął :P
Nie martw się, o odwyk nikt cię nie posądzał:D

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Zesrałem się...

Selman [ Senator ]
gówniarze mają lepiej.. 2 miechy bez pracy , z Golem i z alkoholem ;)

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Selman -> Coś należy się od życia
lukigno [ (...) ]
Witam wszystkich....dzień dobry...
dj4ever [ Senator ]
Witajcie czarni bracia!

SzymX_09 [ Master Exploder ]
I weszedł pan tej zgraji. To on. Lukigno zwany Kropkiem. Spokojnie wtoczył sie do pomieszczenia Kraczmy. Na jego widok ucichły wszystkie rozbawione twarze. To on. Lukigno. Mroczny rycerz.
lukigno [ (...) ]
SzymX===>nie podlizuj sie....jaki tam ze mnie mroczny rycerz.....chyba błędny....:p

SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> pomyliłem się. Mogłem napisać Żniwiarz :)
dj ---> witaj barbażynco :P
los_hobbitos [ Chomikołak ]
uki ---> pomyliłem się. Mogłem napisać Żniwiarz :)
Mogłeś, ale wtedy luki zostałby zobowiązany do pisania W TEN SPOSÓB, na co mógłby się nie zgodzić:D
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
ej u mnie ulewa wiatr wieje aaaa apokalipsa
lukigno [ (...) ]
Los===>trafiłeś w dyche....kropek to ja nigdy nie zostawię....tylko one mi zostały...
Szymx====>"Żniwiarz" też nie pasuje....

SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> tak mi się skojarzyło od twojego avatara. :)
lukigno [ (...) ]
SzymX==>tak myślałem...:D...
Prząśniczka [ Centurion ]
Witam !!!~!

Selman [ Senator ]
Yeee xD o 20 idę zrobic kolesiowi kompa za 0,7 ...
ohh czy świat musi się kręcic wokół alkoholu

Saburau [ Pretorianin ]
Witam:)
Selman----> Tylko pamiętaj: najpierw praca później przyjemność. Bo jak zrobisz odwrotnie to z kompa może wyjść na przykład rower;)
Selman [ Senator ]
Saburau dobra rada , ale ja bym bardziej stawiał na czołg .. zresztą mam zasadę że nie piję w [trakcie] pracy ;)
Saburau [ Pretorianin ]
Selman----> no i tak trzymać. Co u ciebie, no ogólnie?
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ludzie problem nigdy nie pisze o takich sprawach na forum ale... jak bez boleśnie zerwać z dziewczyną żeby jej nie zranić ?

ValkyreX [ Legend ]
Znudziło ci się?

Saburau [ Pretorianin ]
Ciekawy----> jako dziewczyna napiszę ci: nie da się.
Selman [ Senator ]
Ciekawy Fryzjer --> "jestem gejem" wydaje mi się że to jej nie zrani a może zostanie jeszcze twoją przyjaciółką .. a pytanie .. Rzucałeś Truskawką ? ;)
Saburau --> a nudy , opierd@lam się całe wakacje , trochę nad jeziorko gdzieś tam sobie rowerkiem pojadę, jak jest okazja to jestem pijany tak standardowo , a i poczyniłem postępy w grze na perkusji :::)

Saburau [ Pretorianin ]
Selman----> To podobnie jak ja, ale ja z kolei nie piję. No i jest ktoś dla kogo warto żyć: Grzesiek :*
Ciekawy----> Jeśli można spytać: to dlaczego chcesz z nią zerwać?
lukigno [ (...) ]
Ciekawy...===>no właśnie czemu chcesz zerwać...znudziła Ci sie....czy masz inną??
Selman [ Senator ]
Saburau ja piję bo właśnie nie mam takiego swojego słodkiego Grzesia .. nie ma kto pilnowac ...

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
I znudziła mi się i zacząłem się interesować inną ;) Tak rzuciłem w nią truskawką może teraz rzucić np. kartoflem to będzie znaczyło że to koniec ?

lukigno [ (...) ]
Ciekawy===>ach...ale z Ciebie macho.....przebierasz w towarze jak chcesz...pozazdrościć...musisz arbuzem...to będzie znaczyło ze to koniec...

Prząśniczka [ Centurion ]
Witam!!!

ValkyreX [ Legend ]
[200]
Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.
Prząśniczka [ Centurion ]
Val-----> Co słychać?
ValkyreX [ Legend ]
A nic ;)
Humor dobry, na urodzinkach byłem to i trochę winka sie wypiło ^^
Z jakiego anime Twoj avek? :)

Prząśniczka [ Centurion ]
nie wiem z jakiego to anime ale to ten obrazek ----->
ja dzisiaj to i tamto ale i tak większość to nudy i burza była!!
ValkyreX [ Legend ]
Aha, myślałem ze ogladasz jakąs mange ;)
Hehe a ja czekam aż gitarka dojdzie ^^
Prząśniczka [ Centurion ]
mmmmm na gitarce będziesz grał a gitara jaka klasyk czy elektryk ? tylko patrz żeby z domu rodzina się nie wyprowadziła
a co do mangi to kiedyś oglądałam ale teraz już nie!!! :)))

ValkyreX [ Legend ]
mmmmm na gitarce będziesz grał, tylko patrz żeby z domu rodzina się nie wyprowadziła
Hmm, fajny pomysł, sam na to nie wpadłem :D
A co oglądałaś? ^^

lukigno [ (...) ]
<====Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.
Padłem...

Prząśniczka [ Centurion ]
a oto: Dragon Ball Z, Pokemon'y, Czarodziejki z Księżyca, Witch, Final Fantasy (tylko nie wiem które części), to nie wszystkie bo nie pamiętam więcej....
A co do rodzinki to a prawdę dobry pomysł :)))
ValkyreX [ Legend ]
FF? Pewnie Advent Childen albo Last Order.
lukigno-> A co miałem takiemu napisać? Typowe szczeniackie zachowanie i nie ma się co z tym kryć...
Prząśniczka->
Wszystko pewnie z rtl7/później tvn7.
To pewnie i Slayers (magiczni wojownicy) znasz :)

Prząśniczka [ Centurion ]
val----> może i tak nie wiem jak oglądali to i ja oglądałam !!! tych wojowników nie znam a co do FF to nie wiem gdzie to było!!!!!!
DLB was pozdrawia :)))) Ja już idę!!!!
Luthien000 [ Konsul ]
Witajcie

lukigno [ (...) ]
Val===>ależ oczywiście...kliniczny przypadek szczeniactwa....
Luth===>Haj....

Don't Look Back [ Konsul ]
Witam!!!!
val-----> a co do mangi to ja jestem początkująca w rysowaniu, rysuję już ładnych kilka lat ale nie mam jeszcze opanowanego do perfekcji!!! :)))
luthi-----> Heloł... :)))

ValkyreX [ Legend ]
DLB-> Narysuj coś dla nas.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
DLB-> Narysuj coś dla nas.
Właśnie. Najlepiej jakiegoś chomiczka, będę wdzięczny:D
Tak z ciekawości spojrzałem na ten tekst Ciekawego(cóż za zbieżność:D) i trzeba przyznać, że faktycznie nie był przejawem tzw. "dorosłości". Chociaż, jakby nie patrzeć, z racji swego wieku nie powinienem zabierać głosu;)
Don't Look Back [ Konsul ]
val ------> mam taki jeden obrazek,niedawno rysowałam, ale nie mam skanera, koleżanka ma lae komp się jej popsuł (procesor) wiec jak będę miała jak to może pokaże, ale od razu mówię to nie jest nie wiadomo co, najpiękniejsze to na pewno nie jest :)))
los------> chomika to mogę nawet teraz pokazać, ale nie mój----->

ValkyreX [ Legend ]
spoko, jesteśmy cierpliwi ^^
Naucz mnie kiedyś rysować.
lukigno [ (...) ]
Los===>można być uznawanym za dorosłego będąc po 20...a zachowywać się jak małolat co ma siano zamiast mózgu....a można być małolatem a mieć więcej oleju w głowie niż nie jeden dorosły....
co do rysowania...to zdradzę iż Luthien też posiada dar pięknego rysunku...wiem coś o tym....
los_hobbitos [ Chomikołak ]
luki--->Wiem, wiem. Ale, jak to powszechnie wiadomo, szesnastolatki(do których zalicza się moja skromna osoba) mają "nasrane we łbie" i już;)
DLB-->Eee tam, taki się nie liczy:P
Don't Look Back [ Konsul ]
val-------> może kiedyś nauczę, ale co do czego mnie nikt nie uczył o tak samo z siebie wyszło ja mogę się pochwalić rysuję od 11 lat :))
los------> jak nie liczy się, ja nie rysuje zwierząt, może kiedyś tak ale teraz nie!!! :)))
lukigno [ (...) ]
Los===>to co ma się w głowie...zależy od bardzo wielu czynników....ale po części podzielam Twoje zdanie....
los_hobbitos [ Chomikołak ]
DLB--->No co, smoki rysowałaś:D Dobra, dobra, nie będę przecież naciskał, mając zabójcę z tego gatunku u siebie w pokoju;)
luki--->Wiem, wiem, przecież żartuję:)

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Heloł :)
Val ---> Pochwalić mi sie tu zaraz jaka gitareczka jest w drodze! :)
Don't Look Back [ Konsul ]
los------> smoki to inna para kaloszy, a co do chomików, to ja nie mogę mieć bo siostra uczulona :))) ale za to mam kota!!!
lukigno [ (...) ]
Jak jest ochota to i pies kota wyłomota...:p
Los===>....:p

ValkyreX [ Legend ]
SzymX_09-> Akurat tu za bardzo nie ma się czym chwalić.
<-
Albowiem z funduszami krucho i jest najgorzej jak mogło być czyli została mi gitara za 300 zeta, którą zresztą będę musiał jakoś podłączyć albo do wieży albo do pc... Ogólnie- niby jest ok ale mogło być znacznie z tym lepiej.
Ale chęć do nauki jest i mam nadzieję że mi nie przejdzie :)
Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> jak minął dzień??? :)))
lukigno [ (...) ]
Paulina===>normalnie...przed kompem....a u Ciebie??...

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Val ---> a to ja myślałem, że kurczę jesteś profesjonalista. A to widac ze zaczynasz się uczyć dopiero. Z funduszami - znam ten ból...
Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> no u mnie też, tylko żę przed kompem mało chyba siedziałam heh.... bo to dziwne nie pamiętam co dzisiaj robiłam, pamiętam tylko to,że koledzy byli u mnie i to że jeździłam nie dawno rowerem..... <????> :))))
edit.
a jeszcze robiłam filmiki z gier!!!!
lukigno [ (...) ]
Paulina===>heh...nie pamiętasz...to masz krótką pamięć....
Edit:aha...

Don't Look Back [ Konsul ]
luki------> nie to że krótką pamięć, ale to mi się pierwszy raz zdarzyło więc trochę dziwnie się czuję!!!!
lukigno [ (...) ]
Paulina===>tak to bardzo dziwne....bardzo...
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.
Masz jakieś problemy, no wiesz z czym...

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> heh... no tak, a co powiesz o moim avatarze? zgadnij kto to??? :D :D :D
lukigno [ (...) ]
Paulina===>Ty jak byłaś bardzo mała??...
Ciekawy... =>spokojnie...nie irytuj się tak....
Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> tak to ja :)))

lukigno [ (...) ]
Paulina===>bingo....wiedziałem....ja nigdy nie odważyłbym się na taki krok...
Dobra ja będę spadał...miłego wieczoru...for all...

Don't Look Back [ Konsul ]
luki-----> a kto wie!!! :)))
Ja też już spadam (rysować będę), Val miłego gitarzenia chociaż gitary jeszcze nie ma, Ciekawy nie irytuj się tak bo Ci to się na zdrowiu odbije!!! :))))

SzymX_09 [ Master Exploder ]
luki ---> hapalamuffgta
Ty co wy? Żadnych kłotni tutaj. Bo jak walne jednego z drugim :P

ValkyreX [ Legend ]
Masz jakieś problemy, no wiesz z czym...
Khe? Może mi powiesz co masz na myśli bo coś ciężko zgadnąć po twoich żałosnych wypocinach?
SzymX_09-> Bardzo żałuję, ale dopiero zaczynam. Ale wiek ponoć się nie liczy w takich sprawach a zawodowym gitarzystą i tak mało kto zostaje ;)
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Valk --> Dobra daj sobie na looz, nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać jeżeli uważasz że moje wypowiedzi są żałosne to spróbuję pisać czytelniej, poprawniej

ValkyreX [ Legend ]
Nie bierz tego tak do siebie.
Dobra lece narq ;*
SzymX_09-> Prędzej wysiak założy prowokacyjny wątek, niźli miałoby tak być...

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Val ciekawy ---> uznajmy że obaj jesteście dupkami a ja jestem wazym władcom i panem :P

SzymX_09 [ Master Exploder ]
Ej ludzie wy się nigdy nie zmienicie :P
Ale mi dziś humor dopisuje. Właśnie oglądnąłem super przeróbkę Nirvany. hahaha.
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ej gra ktoś w cs 1.6 ?
śpicie ?
Selman [ Senator ]
Hellooooo
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Dzień dobry szanownemu państwu!
PS. 2200 postów w ponad dwa lata. Słabo:D

ValkyreX [ Legend ]
Witam.

Cing [ Wigry Suwałki ]
Osiem.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
1aście.

Cing [ Wigry Suwałki ]
Łoł, Jeck wpadł do Nas ;*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Tylko nie "wpadł"!
Wypraszam sobie ;P

Cing [ Wigry Suwałki ]
Masz jakieś wspomnienia ze słowem 'wpadł' ? Wybacz :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie.
Ja tu po prostu cały czas jestem ;P Od pierwszej części. Czasem co prawda rzadziej. W niektórych częściach nie napisałem nawet postu. Ale jestem od początku. I będę do końca ]:-> Nie pozbędziecie się mnie ;P
Cing [ Wigry Suwałki ]
Swoją drogą to tak jak ze mną. Wzruszyłem się.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie czas na łzy ]:->
Czas na...

Cing [ Wigry Suwałki ]
Nie czas na łzy ]:->
Jestem zbyt zajebisty na łzy, a Ty Jeck, nie sądzisz że jesteś zbyt zajebisty na pracę ?
lukigno [ (...) ]
Yelowwww....dzień dobry wszystkim...

dj4ever [ Senator ]
Dzisiaj idę do fryzjera. ;(

Cing [ Wigry Suwałki ]
Dj -> Obetnij się na 0. Polecam :D
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
No Rzirzej to jak dzisiaj obcinamy

ValkyreX [ Legend ]
Może jakoś ciekawie.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
W prążki ;)

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Załatwione
Don't Look Back [ Konsul ]
Dziń dybry!!! :)))

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
'Allo 'Allo!

Don't Look Back [ Konsul ]
Jeckyl-----> co tam słychać??? :))
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Jeck--->Good Myrning, Ronnie! ;)
Prząśniczka [ Centurion ]
Witam wszystkich zgromadzonych !!!!~!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Czy pochodzenie i płeć tego nade mną zostało potwierdzone?
Czy mam używać bardzo przydatnego skryptu co się ostatnio na forum pojawił?
I cześć Wam :D

ValkyreX [ Legend ]
Jeck-> Siostry dały nawet wspólną fotkę w poprzedniej części wk :)
Prząśniczka [ Centurion ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8009241&N=1
post [72]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Znowu siostry??
To jakiś wysyp??
Co je tutaj ściąga jak muchy do padliny? Bo na pewno nie ja...
Edyta:
Aaaaaaa...
To Was 3 jest xD

Prząśniczka [ Centurion ]
Jeckyl---->Tak trzy: Ja, DLB, Saburau
Selman [ Senator ]
i ja jeszcze jestem :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Na szczęście macie tylko jeden komputer.

ValkyreX [ Legend ]
[279]
Czwarta siostra?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Val -> Z pewnością xD
Selman [ Senator ]
ehh zostałem rozgryziony :|
Prząśniczka [ Centurion ]
Jeckyl-----> dla nas to nie szczęście !!! Może kiedyś będzie drugi!!!!
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Prząśniczka -> Oby nie...
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Wtojcie

Prząśniczka [ Centurion ]
Ciekawy Fryzjer----->heloł
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Zapamiętać:
*Wymyślić jakiś przystępniejszy nick dla tej dzierlatki xD*
Może Niczka? Tak od końcówki nicka by się ładnie zgrało;) Ale, ale, zgaduję, że Jeckuś wymyśli coś lepszego, napoiwszy się uprzednio stosowną dawką jakiegoś trunku:D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Myślałem na wyrzuceniem z obecnego nicka "rząśn". Ale za to bym Banana od razu dostał xD
Ale coś się wymyśli :D

Prząśniczka [ Centurion ]
myślcie dalej !!!!!!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Myślę, że usunę więcej niż chciałem :)
I zostanie... Pika :)
Pika -> Jak Ci się podoba?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Myślałem na wyrzuceniem z obecnego nicka "rząśn". Ale za to bym Banana od razu dostał xD
Ty zbereźniku, nieletni(w tym, nie przymierzając, ja) to czytają! Ale fakt faktem, chyba byś za to poleciał z prędkością światła;)
edit. Poprzednia propozycja była znacznie fajniejsza, ale niech będzie Pika:) No to postanowione:D

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Pika może być
Prząśniczka [ Centurion ]
no to Pika!!!! DLB coś wam ładnego rysuje !!~!

Cing [ Wigry Suwałki ]
a może Rząśń?
Prząśniczka [ Centurion ]
Cing-----> Pika może być !!!!! tylko nie Rząśń!!!!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Cing--->Naprawdę myślisz, że ludziom chciałoby się pisać tyle polskich liter? :P

Cing [ Wigry Suwałki ]
los -> Jasne :D
Piko Pika Pikaaaczuuuuu <-
Prząśniczka [ Centurion ]
To w końcu jaka nazwa dla mnie !!!!!
Kto robi nową część
Saburau [ Pretorianin ]
Witajcie:)
Niech ktoś (uwaga trudne sowo) kompetentny zrobi nową część:)
Propozycja nicku dla siostry: Piciaciu ;)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Kontempentny? Pani, co my, psychole?:D
Saburau [ Pretorianin ]
No ja na przykład nie mogę założyć nowej części, bo nie jestem zbyt długo na tej karczmie. Proszę, załóżcie nową, bo tak długo się ładuje :)
lukigno [ (...) ]
Witam...jeszcze raz.....:p
ja mogę założyć....ja ja...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Mam wrażenie, że staż nie ma wiele do rzeczy:) No ale niech będzie, mogę się poświęcić i założyć drugi raz w historii i przy okazji drugi raz z rzędu;)
edit. Damn, luki był szybszy:D

Saburau [ Pretorianin ]
los---?Naprawdę?
No to może ja?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Osz w mordę, trójka chętnych się zrobiła:P Ja nie widzę przeciwwskazań, jak dal mnie możesz śmiało zakładać:)
Too late;)
lukigno [ (...) ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8036692&N=1
^^^przesiadka...