GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us!

02.08.2008
08:45
[1]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us!

Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Wiseman), los_hobbitos, PatriciusG, Selman, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, marszym i jeszcze kilka nieznanych nikomu osób, o których nie warto wspominać

A tak w ogóle, to Wip-y są do pipy! Rzekłem!

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
By Soulcatcher

Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

By Soulcatcher

Co by tu napisać... Osiągnęliśmy półmetek wakacji. W związku z powyższym, osoba, która złapie piersi, otrzymuje roczny zapas wódki bezalkoholowej "Calineczka"! Takiej okazji jeszcze nie było!


WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us! - los_hobbitos
02.08.2008
09:00
smile
[2]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

piersi!

02.08.2008
09:01
[3]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

A oto i szczęśliwy zwycięzca! Proszę podać adres, telefon kontaktowy, swoją kartę kredytową i PIN do niej(no co, nie ma nic za darmo!).

02.08.2008
09:21
smile
[4]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Jednak wolę jajecznicę niż naleśniki.

02.08.2008
10:00
smile
[5]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam!!!! Jak mija poranek??? :)))

02.08.2008
10:02
[6]

adrem [ Adrem-Man ]

Heloł :)

02.08.2008
10:09
[7]

Don't Look Back [ Konsul ]

adrem-----> jak tam, idziesz na ten film czy nie??? :))))

02.08.2008
10:29
[8]

adrem [ Adrem-Man ]

Idę :) Na WALL-E ;)

02.08.2008
10:34
[9]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

To podziel się wrażeniami po seansie, bardzo bym prosił:)

02.08.2008
10:35
[10]

adrem [ Adrem-Man ]

Ok :) Ale musisz zapłacić,ok?

02.08.2008
10:36
[11]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Czypindziesiąt wystarczy?:)

02.08.2008
10:37
[12]

Don't Look Back [ Konsul ]

adrem-----> to za wrażenia po obejrzanym filmie trzeba płacić heh... to moi znajomi by zbankrutowali :))) a ile??? jest jakiś przelicznik od wypowiedzianych słów??? :))) Ja mogłabym zapłacić tylko 20 gr bo właśnie leży na biurku!!! :)))

02.08.2008
10:41
[13]

adrem [ Adrem-Man ]

Ok,dam wam zniżkę po znajomości.Opowiem za darmo,jesteście happy? ;)

02.08.2008
10:43
smile
[14]

Don't Look Back [ Konsul ]

No za darmo to może być, ale jeszcze zależy jak będziesz opowiadał!!!

02.08.2008
10:46
smile
[15]

adrem [ Adrem-Man ]

Hmm,''bardzo fajny film'',Ci nie wystarczy? ;)

02.08.2008
10:48
smile
[16]

Don't Look Back [ Konsul ]

Nie wystarczy!!! :))) heh.. zapotrzebowania są większe "bardzo fajny film" to i ja mogę powiedzieć chociaż nie oglądałam :))
Dobra ja lecę, męczyć kompa będę i tę jego zdechłą grafikę!!! :D :D :D

02.08.2008
10:52
smile
[17]

adrem [ Adrem-Man ]

Nie męćz biedaka :(

02.08.2008
10:55
[18]

Don't Look Back [ Konsul ]

Jak nie męczyć on mnie ostatnio wymęczył odstawiając jakiś cyrk na kółkach, instalując grę pousuwał inne, odinstalował sterowniki do grafiki, a nowa gra nie chce chodzić bo karta graficzna jest g******* !!!! :)))

02.08.2008
12:19
[19]

lukigno [ (...) ]

Yelowww....witam w nowej części....fajny obrazek w wstępniaku....tylko po co te ręce....wszystko zasłaniają...

02.08.2008
12:39
smile
[20]

Selman [ Senator ]

02.08.2008
12:40
smile
[21]

Crazy Angel [ Legionista ]

Witam!!!!!!!:*

02.08.2008
13:18
smile
[22]

Saburau [ Pretorianin ]

Witojcie, witojcie;) Co u was?

02.08.2008
13:40
smile
[23]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam !!!! wszystkich !!!!!

02.08.2008
13:42
smile
[24]

dj4ever [ Senator ]

Ja tyle bab naraz to nigdy na Golu nie widziałem.

02.08.2008
13:44
smile
[25]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Kobiet w internecie nie ma.

02.08.2008
13:44
[26]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Yelowww....witam w nowej części....fajny obrazek w wstępniaku....tylko po co te ręce....wszystko zasłaniają...

Wiesz luki, to taka alegoria łapania piersi:D

02.08.2008
13:51
smile
[27]

Prząśniczka [ Centurion ]

CA------> Co u Ciebie??? U mnie dobrze!!!!!

02.08.2008
14:15
smile
[28]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Val -> Jak chcesz to się odezwij na gg to Ci pokaże mój trzy osobowy band :P

BTW
Witam :)

02.08.2008
15:25
[29]

lukigno [ (...) ]

Los===>rozumiem...ale szkoda...że to tylko alegoria....i szkoda ze jednak sa te ręce na tym obrazku...

02.08.2008
15:26
[30]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

luki--->No tak. Ale wiesz, gdyby admin miał gorszy dzień, mogłoby się to źle skończyć;)

02.08.2008
15:32
smile
[31]

Don't Look Back [ Konsul ]

BK
A tak w ogóle to Heloł!!!
U mnie burza jest i deszcz zaraz zacznie padać!!! :)))

02.08.2008
15:38
[32]

lukigno [ (...) ]

Los===>tak racja....trzeba się mieć na baczności...

02.08.2008
16:24
[33]

adrem [ Adrem-Man ]

Cześć :)

Los-->Nadal chcesz usłyszeć moją opinię o filmie? ;)

02.08.2008
16:32
[34]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

adrem--->To zależy od kosztów;)

02.08.2008
17:07
smile
[35]

ValkyreX [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8025612&N=1

adrem, mogłeś pisać z oryginalnego nicka...

02.08.2008
17:17
[36]

adrem [ Adrem-Man ]

[35]-->Bardzo śmieszne -_-

02.08.2008
17:18
smile
[37]

ValkyreX [ Legend ]

Nie zapomnij się przelogować.

02.08.2008
17:29
smile
[38]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>nie wstydź się...bądź śmiały i powiedzże to Ty pisałeś...

02.08.2008
17:33
[39]

adrem [ Adrem-Man ]

Ja tam podejrzewam że to Val jest tym kolesiem,ale zwalił to na mnie :|

02.08.2008
17:34
smile
[40]

ValkyreX [ Legend ]

Lesson one- nauka bycia odważnym na forum internetowym!

Kroczek po kroczku a zmienisz się w drugiego casanove ;)

adrem-> Niestety to nie ja. Mam 17 lat, wielu znajomych i brak problemu z byciem śmiałym. Moim jedynym problemem wciąż jest wieczne zmęczenie, ale lepiej mi zawsze po magnesie i witaminach...

02.08.2008
20:58
[41]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam wszystkich zgromadzonych!!!!

02.08.2008
21:00
[42]

adrem [ Adrem-Man ]

adrem-> Niestety to nie ja. Mam 17 lat, wielu znajomych i brak problemu z byciem śmiałym. Moim jedynym problemem wciąż jest wieczne zmęczenie, ale lepiej mi zawsze po magnesie i witaminach...

Ja też nie mam takiego problemu,więc to nie Ja.


Prząśniczka-->Siema :)))

02.08.2008
21:02
[43]

Prząśniczka [ Centurion ]

adrem-----> Co u Ciebie??? :)))

02.08.2008
21:02
[44]

lukigno [ (...) ]

Ja też nie mam takiego problemu,więc to nie Ja.

Adrem===>a kto Cie tam wie....dużo siedzisz przy kompie więc może nie masz innych przyjaciół....i masz problemy...

spoiler start
Tylko sie nie obrażaj.....
spoiler stop

02.08.2008
21:07
[45]

adrem [ Adrem-Man ]

Adrem===>a kto Cie tam wie....dużo siedzisz przy kompie więc może nie masz innych przyjaciół....i masz problemy...


WTF?!JA PIER...Gówno prawda :P Ani trochę nie jesteś bliski prawdy do jasnej k...cholery!!!!GRRRRRRRRRRAAAAAAAAAUUUU!!!ZJEM CIĘ!!!!

adrem-----> Co u Ciebie??? :)))

Jakiś dureń mi wmawia że nie mam kumpli!A u Ciebie?

02.08.2008
21:11
smile
[46]

lukigno [ (...) ]

Adrem====>spokojnie.....nie irytuj sie tak bo zejdziesz przedwcześnie na zawał...nie znasz się na żartach.....eh...nawet pożartować nie można...i jak tu mieć dobry humor...:/

02.08.2008
21:12
[47]

adrem [ Adrem-Man ]

Ha!Mam Cię!Naiwniak :P

Dałeś się nabrać!Lalalala,nanananana!!oneoneeleven11111

02.08.2008
21:15
[48]

Prząśniczka [ Centurion ]

Spokojnie, nie musisz się tak denerwować!!!!
Nie każdy ma aż tak dużo znajomych ja np. mieszkam w takim miejscu gdzie są tylko trzy domy na krzyż i mi to nie przeszkadza, a jak nie mam się do kogo odezwać to przecież jest rodzeństwo. A u mnie wszystko po staremu, same nudy!!!!

02.08.2008
21:16
[49]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>mógłbym teraz powiedzieć ze to ja Cie nabrałem...ale nie chce się z Tobą spierać.....ot co...

02.08.2008
21:23
smile
[50]

adrem [ Adrem-Man ]

Prząśniczka--->Mam wrażenie jakbym gadał z DLB :p

Kropek-->No tak,trochę się wkurzyłem,a Ty chciałeś dobrze,wybacz :((((((((

02.08.2008
21:27
[51]

lukigno [ (...) ]

Adrem====>przeprosiny przyjęte...:p

02.08.2008
21:27
[52]

Prząśniczka [ Centurion ]

adrem----> tak to prawda napisała za mnie bo akurat czytała co pisaliśmy i chciała odpisać !!!!!

02.08.2008
21:30
[53]

adrem [ Adrem-Man ]

Kropek-->Hura!Teraz wszyscy są Happy!

Prząśniczka(DLB?)-->Ha,miałem nosa :)

02.08.2008
21:33
[54]

Prząśniczka [ Centurion ]

adrem----> ona chciała Ciebie trochę uspokoić !!!

02.08.2008
21:38
smile
[55]

adrem [ Adrem-Man ]

Co Wy się tak mną przejmujecie,co? :P Jestem jakimś cudownym dzieckiem?

02.08.2008
21:40
[56]

Prząśniczka [ Centurion ]

adrem----> trochę za bardzo się denerwujesz i to innych denerwuje!!!!

02.08.2008
21:42
[57]

adrem [ Adrem-Man ]

Dobra,schodzę narazie z kompa,papa :*

02.08.2008
21:43
smile
[58]

lukigno [ (...) ]

Adrem===>może nie cudownym...może zagubiony...po prostu chciała Cie podnieś na duchu...powinieneś być jej wdzięczny...a nie...z ryjem na nią...:p

02.08.2008
21:44
smile
[59]

Prząśniczka [ Centurion ]

adrem---> Do zobaczenia

02.08.2008
21:56
[60]

Don't Look Back [ Konsul ]

Dobriwiecur!!! :)))

02.08.2008
21:58
[61]

lukigno [ (...) ]

Nie no to znowu Ty???!!!!...

spoiler start
Żart....
spoiler stop

02.08.2008
22:00
[62]

Don't Look Back [ Konsul ]

To do mnie???
A co się nie podoba??? :)))

02.08.2008
22:01
[63]

lukigno [ (...) ]

Pualina===>ależ wszystko mi się nie podoba....Wszystko.....Wszystko...

02.08.2008
22:03
[64]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> ja patrzę że dalej zły humor!!! :)))

Co z wami ludzie się dzieje???? :))) Ten to ten tamto!!! I jak tu dogodzić???

02.08.2008
22:05
smile
[65]

Selman [ Senator ]

I jak tu dogodzić???

zgadnij....

02.08.2008
22:05
smile
[66]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Nie ma to jak sobotni mecz :D

02.08.2008
22:06
[67]

Don't Look Back [ Konsul ]

Selman------> a Tobie tylko jedno w głowie...!!!!
Cing------> heh...mecz mój tato na ostatnim nogę połamał...!!!

02.08.2008
22:08
[68]

Selman [ Senator ]

Don't Look Back a może chodziło mi o to żebyś skoczyła po piwko bo mi się kończy :(

btw. fajny mam avatar nie ? ::)

02.08.2008
22:10
smile
[69]

Cing [ Wigry Suwałki ]

DLB -> ja to na mecze chodzę kibicować ;P

02.08.2008
22:12
[70]

Don't Look Back [ Konsul ]

Selman-----> a po piwko to mogę skoczyć tylko nikt mi nie sprzeda bo nie mam jeszcze 18 lat, a avatar masz super taki no... o kolory mi chodzi :)))

Cing-----> a ja kiedyś grałam, na bramce stałam i żadnej piłki nie przepuszczałam :))) a teraz chodzę kibicować mojemu tacie i kolegom :))))

02.08.2008
22:15
[71]

Selman [ Senator ]

nie pacz w tył --> to musisz zapuścić brodę , u mnie to zawsze działa ^^ a avatar jest z zaje%istej bajki na CN, 9:00 od pon od pt :)

02.08.2008
22:16
smile
[72]

Cing [ Wigry Suwałki ]

DLB -> jak mialem 7 lat (czyli jakies 34 lata temu) to tez bylem bramkarzem. Calkiem niezlym nawet. Teraz zostalo mi dopingowanie.

02.08.2008
22:17
[73]

adrem [ Adrem-Man ]

Heloł,wróciłem :) Bardzo tęskniliście?:)

02.08.2008
22:21
[74]

Don't Look Back [ Konsul ]

Selman------> heh.. jak zapuścić brodę przecież u mnie się tak nie da, a bajek nie oglądam kiedyś może jeszcze tak ale teraz to czasu nie mam :)))

Cing-----> ty sobie nie żartuj 41 lat to i ja mogę mieć :))))

adrem-----> tak bardzo, aż płakałam :D :D :D

02.08.2008
22:25
smile
[75]

Selman [ Senator ]

nie pacz w tył --> ehh a myślałem że dziewczyny w internecie to mają brody i owłosione plecy ;) ale widzę że Ty jesteś prawdziwa ;) kończy się piwo-paliwo to idę zaraz spac bo jutro nad jeziorko

02.08.2008
22:29
[76]

Don't Look Back [ Konsul ]

Selman-----> ja też miałam jechać już dzisiaj nad jezioro ale pogoda popsuła plany, a jeśli można wiedzieć to gdzie nad to jezioro jedziesz??? :)))

02.08.2008
22:37
smile
[77]

bezzil [ Centurion ]

witam wieczorową porą co słychac ?

02.08.2008
22:43
[78]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam!!!
Przepraszam, że pytam ale nigdy Ciebie tutaj nie widziałam??? ( może inni widzieli tego nie wiem, ale ja na pewno nie )
A co słychać w głośnikach Breaking Benjamin - Topless, a tak to same nuuudyy!!!

02.08.2008
22:44
[79]

bezzil [ Centurion ]

na forum już trochę siedzę ale raczej czytam nie piszę ... pora się rozkręcic :D

02.08.2008
22:46
[80]

Don't Look Back [ Konsul ]

Bierny użytkownik Forum!!!

02.08.2008
23:10
smile
[81]

bezzil [ Centurion ]

Don't Look Back -> no dobre określenie ;) idę spac

joł

02.08.2008
23:16
smile
[82]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Sel -> Ja mam lepszego avatara ]:>

02.08.2008
23:17
[83]

Don't Look Back [ Konsul ]

a mój avatar wymiata !!! :)))
ja też już lecę!!!!

Dobranoc!!!! :))))

02.08.2008
23:18
smile
[84]

bezzil [ Centurion ]

-.Scarface.- wcale że nie mój jest najlepszy

dlb dobranoc :) a nazw tych jezior i tak nie znasz więc nie będę podawał ;P

02.08.2008
23:19
[85]

adrem [ Adrem-Man ]

Branoc :) Ja jeszcze trochę posiedzę

02.08.2008
23:20
[86]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Witam jak tam ?

02.08.2008
23:21
[87]

Don't Look Back [ Konsul ]

bez-----> to było do Selmana!!! :)))
adrem------> miłego siedzenia ja mam już dosyć, głowa mnie boli idę spać, bo nie wyspałam się !!!!

02.08.2008
23:32
[88]

adrem [ Adrem-Man ]

Śpicie?

02.08.2008
23:38
smile
[89]

-.Scarface.- [ Danzig ist unser! ]

Chyba Ty :p

03.08.2008
00:21
[90]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ta śpię, oglądam retransmisję grand prix na tvp3 dawaj Tomek :P

03.08.2008
10:53
[91]

adrem [ Adrem-Man ]

WSTAWAĆ!

03.08.2008
11:18
[92]

adrem [ Adrem-Man ]

Śpicie? :(

03.08.2008
11:31
[93]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

No. I na dodatek głośno i irytująco chrapiemy, wisz, rozumisz.

03.08.2008
11:51
smile
[94]

ValkyreX [ Legend ]

DLB -> jak mialem 7 lat (czyli jakies 3/4 lata temu) to tez bylem bramkarzem. Calkiem niezlym nawet. Teraz zostalo mi dopingowanie.

Ot, zapomniał dodać jednego znaku i już problem...

03.08.2008
11:52
[95]

lukigno [ (...) ]

DLB====>[61]...nie irytuj sie i zobacz w spoiler......:p

03.08.2008
13:17
[96]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam wszystkich zgromadzonych!!!!! :))))

03.08.2008
13:31
smile
[97]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Dzień doberek!

Jestem najedzony mój brzuch jest pełen, więc postanowiłem się przywitać w celu dalszej rozmowy oł je :P

03.08.2008
13:33
smile
[98]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> ja nie irytuje się tylko że zły humor mam, głowa mnie jeszcze boli :))) ale tak poza tym wszystko jest OK :))))

val-----> heh nie ma żadnego problemu.... :))))

szym-----> Witam!!! :)

03.08.2008
13:35
[99]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

DLB -> okres ?

03.08.2008
13:39
smile
[100]

Don't Look Back [ Konsul ]

Ciekawy------> nie to nie okres!!! :P od chodzenia po słońcu, siedzenia do późna i dokłada się do tego muzyka której słucham!!!! a coś taki ciekawski???

03.08.2008
13:40
smile
[101]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

a coś taki ciekawski???

Spójrz na nick

03.08.2008
13:42
smile
[102]

Don't Look Back [ Konsul ]

heh.... no tak, wszystko jasne!! :)

luki-----> Witam!!! a humor dzisiaj dopisuje czy jeszcze nie??? :)))

03.08.2008
13:43
[103]

lukigno [ (...) ]

Ciekawy==>jakiś Ty bezpośredni...resp...

DLB===>tak jak wczoraj i przed wczoraj...itd..

03.08.2008
13:48
smile
[104]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Ciekawy ---> szacun :P Ty zawsze walisz prosto z mostu :p

spoiler start
Ciekawe czy tak samo walisz prosto w most? :P:P
spoiler stop

03.08.2008
13:54
[105]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> aha to już wiem !!!! :))

03.08.2008
14:01
smile
[106]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Bum szakalaka bum.

03.08.2008
14:03
[107]

Don't Look Back [ Konsul ]

Szym-----> widać że humor dopisuje!!!! :))))

03.08.2008
14:14
smile
[108]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

DLB ---> A jakże. Polak głodny Polak zły. A ja mam napełniony brzuch :P

03.08.2008
14:16
smile
[109]

Crazy Angel [ Legionista ]

Witamm:)

03.08.2008
14:17
smile
[110]

Don't Look Back [ Konsul ]

Szym----->> to tak jak ja dopiero co jadłam, i tak wszystkiego nie zjadłam a mama wciska na siłę heh... aż mnie brzuch boli!!! :)))

CA------>Witam!!!! A pro po tego ja nie ja nie PAN TYLKO PANI a raczej PANNA !!! Co słychać???

03.08.2008
14:22
smile
[111]

Crazy Angel [ Legionista ]

DLB--->ok zapamiętam heh a u mnie spokooooooo a u ciebiee????? a wiesz cioooo on mnie przeprosił dzisiaj:)wiesz kto

03.08.2008
14:23
[112]

Selman [ Senator ]

witam

03.08.2008
14:23
[113]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Kto to Krejzi Andżel ?

03.08.2008
14:24
[114]

Don't Look Back [ Konsul ]

CA------> ten kolega???? no o co, bo nie łapię!!!
sel-----> Heloł!!! :)))
Ciekawy------> dziewczyna!!! :)))

03.08.2008
14:24
smile
[115]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

DLB ---> a we mnie wciskac nie trzeba :)

03.08.2008
14:25
smile
[116]

Crazy Angel [ Legionista ]

Ciekawy-->przepraszam bardzo nie pisze się Krejzi Andżel tylko crazy angel heh zapamiętaj na przyszłość a nazywam się WIOLCIA miło mi:*

03.08.2008
14:25
[117]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Ciekawy ---> nie wiem. Jakiś nowy ludź który się nie przedstawił ;)

03.08.2008
14:27
[118]

Crazy Angel [ Legionista ]

DLB--->NIOOOO TEN MÓJ KOLEGAAAA I MAM NADZIEJĘ ZE NIE NIE BEDZIE SIE WIĘCEJ MNIE CZEPIAŁ BEZ PODSTAWNIE

03.08.2008
14:28
[119]

Don't Look Back [ Konsul ]

CA------> a zostaw w spokoju i tak to nic nie zmieni, niech piszą jak chcą mi to np. nie przeszkadza :P a co do kolegi to jak uczycie sie razem w jednej szkole to możesz do niego no coś tam więcej powiedzieć nie zaszkodzi...
Szym------> a we mnie wciskają tylko jak mało zjem a tak to nie, bo mówią zę przy moim wzroście wagę mam za małą!!! :))) LUDŹ hehehe....

03.08.2008
14:30
[120]

Crazy Angel [ Legionista ]

DLB-->może i masz rację heh:):):)):)a cio tam jesce powies???

03.08.2008
14:33
smile
[121]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

DLB ---> a ja właśnie nadwage mam lekką :) Dałabyś mi link do twojego profilu na LastFm?

03.08.2008
14:34
[122]

Selman [ Senator ]

dajcie wódki bo od 12 godzin jestem trzeźwy i na dodatek czytam książkę :P

03.08.2008
14:35
[123]

Crazy Angel [ Legionista ]

SELMAN--->TO PRZYJDZ DO MNIE TO CI DAM HEH

03.08.2008
14:36
[124]

Don't Look Back [ Konsul ]

CA-----> a co ja powiem posty [98], [100] i [110] poczytaj bo nie chce mi się pisać !!! :) wyłącz Caps Lock bo wołami strzelasz!!!

Szym-----> ja nie mam tam profilu, a coś chcesz to Ci mogę powiedzieć!!! :)))

Sel-----> hehehe.... ja mogę Ci dać ale ja nieletnia więc nikt mi jej nie da!!! nie słuchaj CA ona nieletnia też!!!! jak ktoś podkabluje to będzie nie miło....

03.08.2008
14:38
[125]

Crazy Angel [ Legionista ]

DLB-->ok spoko zaraz przeczytam

03.08.2008
14:38
[126]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Selman ---> hehe

DLB ---> No chodzi mi o to czego słuchasz.
P.S zrób sobie profil :)

03.08.2008
14:40
[127]

Crazy Angel [ Legionista ]

DLB-->juz przeczytałam ostro hihi:*

03.08.2008
14:41
[128]

Don't Look Back [ Konsul ]

Szym-----> OK, zobaczę może nie dzisiaj bo internet mi ciągle rozłącza, ale jak dobrze wszystko pójdzie to dam Ci link!! :)))

03.08.2008
14:43
[129]

Crazy Angel [ Legionista ]

Dobra ja już spadamm może dzisiaj jeszcze będę narqa

03.08.2008
14:44
[130]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

AAA jeszcze tylko miesiąc wakacji nieee

03.08.2008
14:47
[131]

ValkyreX [ Legend ]

Przynajmniej już po nich nikt się nudzić nie będzie :)

03.08.2008
15:05
[132]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

No właśnie ryba, drzwi jedzą monitor

03.08.2008
17:49
[133]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

AAA jeszcze tylko miesiąc wakacji nieee

A co za tym idzie, koniec najbardziej popapranego okresu na GOL-u. Trudno:)

03.08.2008
17:59
smile
[134]

lukigno [ (...) ]

Tak...i zacznie się szkoła....czyli to co lubicie najbardziej...:p

03.08.2008
18:05
[135]

Luthien000 [ Konsul ]

Czesc ;p

03.08.2008
18:14
[136]

lukigno [ (...) ]

Haj...

03.08.2008
18:20
smile
[137]

Selman [ Senator ]

yee i znowu sobie popływałem w jeziorku :D:D teraz Jade Empire :)

03.08.2008
18:31
[138]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> jak dzień? ;p
dawno mnie tu nie było... zawsze jak przyjde to pusto jest...

03.08.2008
18:43
[139]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Nie tak znowu pusto;)

03.08.2008
18:45
[140]

lukigno [ (...) ]

Luth===>no ostatnio zaniedbujesz karczmę....chyba bee musiał Cie doprowadzić do pionu...:p

03.08.2008
18:45
[141]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

chyba bee musiał Cie doprowadzić do pionu...:p

To zabrzmiało groźnie;D

03.08.2008
18:49
[142]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> no groźnie... z tej strony to ja cie jeszcze nie znałam... ale i tak sie nie boje ;p

los -> witam ;) jak dzień? ;D

03.08.2008
18:51
[143]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Luth--->Niedziela jak niedziela-nic się nie robiło, później do kościoła się poszło, jakoś leci;)

03.08.2008
18:53
[144]

Luthien000 [ Konsul ]

los -> no nudy jak nie wiem co... ja sie mecze z dzieciakami ciotki :/ juz mam ich dosyć.. wywioze do lasu i bedzie spokój o! ;)

03.08.2008
18:54
[145]

lukigno [ (...) ]

Luth===>właśnie się dziwę dlaczego sie nie boisz....a powinnaś....:p...wiem że nie wyglądam groźnie...ale wygląd a to co jest w środku to dwie rożne rzeczy....więc...BÓJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.08.2008
18:54
[146]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Luth--->Zapraszam do mnie, niedaleko mojego domu jest mały lasek, świetne miejsce na ukrycie zwłok:D

03.08.2008
18:56
smile
[147]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> ej no. to ja zaczynam sie juz bac,... juz.. juz? teraz? dobra. boje sie Ciebie Łukaszu ;p
a zreszta co mi zrobisz? ;>

los -> zacznij kopać dołki

03.08.2008
18:58
[148]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

zacznij kopać dołki

Ta jest, pani kierownik!:)

03.08.2008
18:59
[149]

Luthien000 [ Konsul ]

los -> 4 musza byc... nie za głębokie ;)

03.08.2008
18:59
[150]

lukigno [ (...) ]

Luth===>wszystko i nic....z reszta nie ważne...:p

03.08.2008
19:01
smile
[151]

Luthien000 [ Konsul ]

dobra dobra łuki ;D przecież wiem że byś mi nic nie zrobił ;)

03.08.2008
19:03
[152]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Luth--->E tam, nie za głębokie. Im głębiej, tym lepiej:D

03.08.2008
19:03
[153]

lukigno [ (...) ]

Luth===>wiem że wiesz....niestety...inni mają podobną świadomość...

03.08.2008
19:03
smile
[154]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Cześć, macie picie? Jestem spragniony, jak tak to znakomicie.

03.08.2008
19:05
[155]

Luthien000 [ Konsul ]

los -> no w sumie to masz racje ;) przynajmniej ich nie znajda.. mihihihi ;)

luki -> czemu niestety. a co? chciałeś kogoś nastraszyć czy coś? ;>

Cing -> piwko? ;>

03.08.2008
19:08
smile
[156]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Luth -> Only Tyskie :P

03.08.2008
19:09
[157]

lukigno [ (...) ]

Luth===>nie po prostu nikt nie czuje do mnie respectu...:p....czuje się taki slaby...:p

03.08.2008
19:09
[158]

Luthien000 [ Konsul ]

Cing -> a ja posiadam dziś tylko biednego żuberka. chyba bede musiała sama sobie z nim poradzic ;D

luki -> oj tam nie przesadzaj ;p

03.08.2008
19:12
smile
[159]

Cing [ Wigry Suwałki ]

luth -> żubra nie tykam, bo zbyt mi się kojarzy z taką mieściną w której mieszka nasz forumowy sajes... :P

03.08.2008
19:12
[160]

lukigno [ (...) ]

Luht===>Ty piwo....wytrzyj to mleko spod nosa....:p

03.08.2008
19:14
[161]

Luthien000 [ Konsul ]

Cing -> aham.. to nie ;)

luki -> zrobiłam to juz kilka lat temu ;p

03.08.2008
19:35
smile
[162]

lukigno [ (...) ]

Luth===>serio....ja przysiągł bym że jeszcze w 3 klasie liceum miałaś pod nosem mleko...:P

03.08.2008
19:49
smile
[163]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]


03.08.2008
19:51
[164]

Luthien000 [ Konsul ]

luki -> może miałeś coś na okularach? ;>

ide w coś pograc... 3majcie sie

03.08.2008
20:24
[165]

Don't Look Back [ Konsul ]

Heloł!!! :)))

04.08.2008
09:25
smile
[166]

Selman [ Senator ]

Witam !

co tam?

04.08.2008
09:31
smile
[167]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Sprzątam dziś swoją szafę - Mission Impossible :P

04.08.2008
12:30
smile
[168]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Jest tu ktos z organizmów żywych?

04.08.2008
12:31
smile
[169]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Piersi!!

04.08.2008
12:32
[170]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Obecny!

04.08.2008
12:39
smile
[171]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam Zgromadzonych !!! :)))

04.08.2008
12:40
[172]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Bry! I powitać dawno niewidzianego obywatela Jeckyla, powitać;)

04.08.2008
12:49
smile
[173]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Jeckyl się urlopował :) Odpoczywał od pracy i GOL-a :D

Od alkoholu nie odpoczął :P

04.08.2008
12:52
[174]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Od alkoholu nie odpoczął :P

Nie martw się, o odwyk nikt cię nie posądzał:D

04.08.2008
12:59
smile
[175]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Zesrałem się...



spoiler start
Ze smiechu :P
spoiler stop

04.08.2008
13:04
smile
[176]

Selman [ Senator ]

gówniarze mają lepiej.. 2 miechy bez pracy , z Golem i z alkoholem ;)

04.08.2008
13:08
smile
[177]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Selman -> Coś należy się od życia

04.08.2008
13:10
[178]

lukigno [ (...) ]

Witam wszystkich....dzień dobry...

04.08.2008
13:13
[179]

dj4ever [ Senator ]

Witajcie czarni bracia!

04.08.2008
13:15
smile
[180]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

I weszedł pan tej zgraji. To on. Lukigno zwany Kropkiem. Spokojnie wtoczył sie do pomieszczenia Kraczmy. Na jego widok ucichły wszystkie rozbawione twarze. To on. Lukigno. Mroczny rycerz.


04.08.2008
13:17
[181]

lukigno [ (...) ]

SzymX===>nie podlizuj sie....jaki tam ze mnie mroczny rycerz.....chyba błędny....:p

04.08.2008
13:26
smile
[182]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> pomyliłem się. Mogłem napisać Żniwiarz :)

dj ---> witaj barbażynco :P

04.08.2008
13:29
[183]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

uki ---> pomyliłem się. Mogłem napisać Żniwiarz :)

Mogłeś, ale wtedy luki zostałby zobowiązany do pisania W TEN SPOSÓB, na co mógłby się nie zgodzić:D

04.08.2008
13:31
[184]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

ej u mnie ulewa wiatr wieje aaaa apokalipsa

04.08.2008
13:32
[185]

lukigno [ (...) ]

Los===>trafiłeś w dyche....kropek to ja nigdy nie zostawię....tylko one mi zostały...

Szymx====>"Żniwiarz" też nie pasuje....

04.08.2008
13:50
smile
[186]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> tak mi się skojarzyło od twojego avatara. :)

04.08.2008
13:53
[187]

lukigno [ (...) ]

SzymX==>tak myślałem...:D...

04.08.2008
16:05
[188]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam !!!~!

04.08.2008
19:01
smile
[189]

Selman [ Senator ]

Yeee xD o 20 idę zrobic kolesiowi kompa za 0,7 ...

ohh czy świat musi się kręcic wokół alkoholu

04.08.2008
19:05
smile
[190]

Saburau [ Pretorianin ]

Witam:)
Selman----> Tylko pamiętaj: najpierw praca później przyjemność. Bo jak zrobisz odwrotnie to z kompa może wyjść na przykład rower;)

04.08.2008
19:06
[191]

Selman [ Senator ]

Saburau dobra rada , ale ja bym bardziej stawiał na czołg .. zresztą mam zasadę że nie piję w [trakcie] pracy ;)

04.08.2008
19:11
[192]

Saburau [ Pretorianin ]

Selman----> no i tak trzymać. Co u ciebie, no ogólnie?

04.08.2008
19:17
[193]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ludzie problem nigdy nie pisze o takich sprawach na forum ale... jak bez boleśnie zerwać z dziewczyną żeby jej nie zranić ?

04.08.2008
19:19
smile
[194]

ValkyreX [ Legend ]

Znudziło ci się?

04.08.2008
19:20
smile
[195]

Saburau [ Pretorianin ]

Ciekawy----> jako dziewczyna napiszę ci: nie da się.

04.08.2008
19:21
[196]

Selman [ Senator ]

Ciekawy Fryzjer --> "jestem gejem" wydaje mi się że to jej nie zrani a może zostanie jeszcze twoją przyjaciółką .. a pytanie .. Rzucałeś Truskawką ? ;)

Saburau --> a nudy , opierd@lam się całe wakacje , trochę nad jeziorko gdzieś tam sobie rowerkiem pojadę, jak jest okazja to jestem pijany tak standardowo , a i poczyniłem postępy w grze na perkusji :::)

04.08.2008
19:37
smile
[197]

Saburau [ Pretorianin ]

Selman----> To podobnie jak ja, ale ja z kolei nie piję. No i jest ktoś dla kogo warto żyć: Grzesiek :*
Ciekawy----> Jeśli można spytać: to dlaczego chcesz z nią zerwać?

04.08.2008
19:38
[198]

lukigno [ (...) ]

Ciekawy...===>no właśnie czemu chcesz zerwać...znudziła Ci sie....czy masz inną??

04.08.2008
19:41
[199]

Selman [ Senator ]

Saburau ja piję bo właśnie nie mam takiego swojego słodkiego Grzesia .. nie ma kto pilnowac ...

04.08.2008
19:42
smile
[200]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

I znudziła mi się i zacząłem się interesować inną ;) Tak rzuciłem w nią truskawką może teraz rzucić np. kartoflem to będzie znaczyło że to koniec ?

04.08.2008
19:44
smile
[201]

lukigno [ (...) ]

Ciekawy===>ach...ale z Ciebie macho.....przebierasz w towarze jak chcesz...pozazdrościć...musisz arbuzem...to będzie znaczyło ze to koniec...

04.08.2008
19:51
smile
[202]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam!!!

04.08.2008
20:26
smile
[203]

ValkyreX [ Legend ]

[200]

Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.

04.08.2008
20:40
[204]

Prząśniczka [ Centurion ]

Val-----> Co słychać?

04.08.2008
20:41
[205]

ValkyreX [ Legend ]

A nic ;)

Humor dobry, na urodzinkach byłem to i trochę winka sie wypiło ^^

Z jakiego anime Twoj avek? :)

04.08.2008
20:45
smile
[206]

Prząśniczka [ Centurion ]

nie wiem z jakiego to anime ale to ten obrazek ----->
ja dzisiaj to i tamto ale i tak większość to nudy i burza była!!


WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us! - Prząśniczka
04.08.2008
20:47
[207]

ValkyreX [ Legend ]

Aha, myślałem ze ogladasz jakąs mange ;)

Hehe a ja czekam aż gitarka dojdzie ^^

04.08.2008
20:50
[208]

Prząśniczka [ Centurion ]

mmmmm na gitarce będziesz grał a gitara jaka klasyk czy elektryk ? tylko patrz żeby z domu rodzina się nie wyprowadziła
a co do mangi to kiedyś oglądałam ale teraz już nie!!! :)))

04.08.2008
20:51
smile
[209]

ValkyreX [ Legend ]

mmmmm na gitarce będziesz grał, tylko patrz żeby z domu rodzina się nie wyprowadziła

Hmm, fajny pomysł, sam na to nie wpadłem :D

A co oglądałaś? ^^

04.08.2008
20:57
smile
[210]

lukigno [ (...) ]

<====Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.
Padłem...

04.08.2008
20:58
smile
[211]

Prząśniczka [ Centurion ]

a oto: Dragon Ball Z, Pokemon'y, Czarodziejki z Księżyca, Witch, Final Fantasy (tylko nie wiem które części), to nie wszystkie bo nie pamiętam więcej....

A co do rodzinki to a prawdę dobry pomysł :)))

04.08.2008
21:02
[212]

ValkyreX [ Legend ]

FF? Pewnie Advent Childen albo Last Order.

lukigno-> A co miałem takiemu napisać? Typowe szczeniackie zachowanie i nie ma się co z tym kryć...

Prząśniczka->
Wszystko pewnie z rtl7/później tvn7.

To pewnie i Slayers (magiczni wojownicy) znasz :)

04.08.2008
21:05
smile
[213]

Prząśniczka [ Centurion ]

val----> może i tak nie wiem jak oglądali to i ja oglądałam !!! tych wojowników nie znam a co do FF to nie wiem gdzie to było!!!!!!
DLB was pozdrawia :)))) Ja już idę!!!!

04.08.2008
21:09
[214]

Luthien000 [ Konsul ]

Witajcie

04.08.2008
21:16
smile
[215]

lukigno [ (...) ]

Val===>ależ oczywiście...kliniczny przypadek szczeniactwa....

Luth===>Haj....

04.08.2008
21:17
smile
[216]

Don't Look Back [ Konsul ]

Witam!!!!
val-----> a co do mangi to ja jestem początkująca w rysowaniu, rysuję już ładnych kilka lat ale nie mam jeszcze opanowanego do perfekcji!!! :)))

luthi-----> Heloł... :)))

04.08.2008
21:18
smile
[217]

ValkyreX [ Legend ]

DLB-> Narysuj coś dla nas.

04.08.2008
21:23
[218]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

DLB-> Narysuj coś dla nas.

Właśnie. Najlepiej jakiegoś chomiczka, będę wdzięczny:D

Tak z ciekawości spojrzałem na ten tekst Ciekawego(cóż za zbieżność:D) i trzeba przyznać, że faktycznie nie był przejawem tzw. "dorosłości". Chociaż, jakby nie patrzeć, z racji swego wieku nie powinienem zabierać głosu;)

04.08.2008
21:23
[219]

Don't Look Back [ Konsul ]

val ------> mam taki jeden obrazek,niedawno rysowałam, ale nie mam skanera, koleżanka ma lae komp się jej popsuł (procesor) wiec jak będę miała jak to może pokaże, ale od razu mówię to nie jest nie wiadomo co, najpiękniejsze to na pewno nie jest :)))

los------> chomika to mogę nawet teraz pokazać, ale nie mój----->


WesołKraczma [cz.1O4] - All your boobs are belong to us! - Don't Look Back
04.08.2008
21:24
smile
[220]

ValkyreX [ Legend ]

spoko, jesteśmy cierpliwi ^^

Naucz mnie kiedyś rysować.

04.08.2008
21:26
[221]

lukigno [ (...) ]

Los===>można być uznawanym za dorosłego będąc po 20...a zachowywać się jak małolat co ma siano zamiast mózgu....a można być małolatem a mieć więcej oleju w głowie niż nie jeden dorosły....

co do rysowania...to zdradzę iż Luthien też posiada dar pięknego rysunku...wiem coś o tym....

04.08.2008
21:29
[222]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

luki--->Wiem, wiem. Ale, jak to powszechnie wiadomo, szesnastolatki(do których zalicza się moja skromna osoba) mają "nasrane we łbie" i już;)

DLB-->Eee tam, taki się nie liczy:P

04.08.2008
21:29
[223]

Don't Look Back [ Konsul ]

val-------> może kiedyś nauczę, ale co do czego mnie nikt nie uczył o tak samo z siebie wyszło ja mogę się pochwalić rysuję od 11 lat :))

los------> jak nie liczy się, ja nie rysuje zwierząt, może kiedyś tak ale teraz nie!!! :)))

04.08.2008
21:33
[224]

lukigno [ (...) ]

Los===>to co ma się w głowie...zależy od bardzo wielu czynników....ale po części podzielam Twoje zdanie....

04.08.2008
21:33
[225]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

DLB--->No co, smoki rysowałaś:D Dobra, dobra, nie będę przecież naciskał, mając zabójcę z tego gatunku u siebie w pokoju;)

luki--->Wiem, wiem, przecież żartuję:)

04.08.2008
21:36
smile
[226]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Heloł :)

Val ---> Pochwalić mi sie tu zaraz jaka gitareczka jest w drodze! :)

04.08.2008
21:37
[227]

Don't Look Back [ Konsul ]

los------> smoki to inna para kaloszy, a co do chomików, to ja nie mogę mieć bo siostra uczulona :))) ale za to mam kota!!!

04.08.2008
21:39
[228]

lukigno [ (...) ]

Jak jest ochota to i pies kota wyłomota...:p

Los===>....:p

04.08.2008
21:40
smile
[229]

ValkyreX [ Legend ]

SzymX_09-> Akurat tu za bardzo nie ma się czym chwalić.
<-

Albowiem z funduszami krucho i jest najgorzej jak mogło być czyli została mi gitara za 300 zeta, którą zresztą będę musiał jakoś podłączyć albo do wieży albo do pc... Ogólnie- niby jest ok ale mogło być znacznie z tym lepiej.

Ale chęć do nauki jest i mam nadzieję że mi nie przejdzie :)

04.08.2008
21:45
[230]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> jak minął dzień??? :)))

04.08.2008
21:52
[231]

lukigno [ (...) ]

Paulina===>normalnie...przed kompem....a u Ciebie??...

04.08.2008
21:54
smile
[232]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Val ---> a to ja myślałem, że kurczę jesteś profesjonalista. A to widac ze zaczynasz się uczyć dopiero. Z funduszami - znam ten ból...

04.08.2008
21:55
[233]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> no u mnie też, tylko żę przed kompem mało chyba siedziałam heh.... bo to dziwne nie pamiętam co dzisiaj robiłam, pamiętam tylko to,że koledzy byli u mnie i to że jeździłam nie dawno rowerem..... <????> :))))

edit.
a jeszcze robiłam filmiki z gier!!!!

04.08.2008
21:57
[234]

lukigno [ (...) ]

Paulina===>heh...nie pamiętasz...to masz krótką pamięć....

Edit:aha...

04.08.2008
22:00
smile
[235]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki------> nie to że krótką pamięć, ale to mi się pierwszy raz zdarzyło więc trochę dziwnie się czuję!!!!

04.08.2008
22:02
[236]

lukigno [ (...) ]

Paulina===>tak to bardzo dziwne....bardzo...

04.08.2008
22:05
[237]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Dorośnij szczylu i zajmij się nauką, widać na miłość jeszcze nie dorosłeś.

Masz jakieś problemy, no wiesz z czym...

04.08.2008
22:07
smile
[238]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> heh... no tak, a co powiesz o moim avatarze? zgadnij kto to??? :D :D :D

04.08.2008
22:09
[239]

lukigno [ (...) ]

Paulina===>Ty jak byłaś bardzo mała??...

Ciekawy... =>spokojnie...nie irytuj się tak....

04.08.2008
22:13
[240]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> tak to ja :)))

04.08.2008
22:14
smile
[241]

lukigno [ (...) ]

Paulina===>bingo....wiedziałem....ja nigdy nie odważyłbym się na taki krok...

Dobra ja będę spadał...miłego wieczoru...for all...

04.08.2008
22:18
smile
[242]

Don't Look Back [ Konsul ]

luki-----> a kto wie!!! :)))
Ja też już spadam (rysować będę), Val miłego gitarzenia chociaż gitary jeszcze nie ma, Ciekawy nie irytuj się tak bo Ci to się na zdrowiu odbije!!! :))))

04.08.2008
22:20
smile
[243]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

luki ---> hapalamuffgta

Ty co wy? Żadnych kłotni tutaj. Bo jak walne jednego z drugim :P

04.08.2008
22:23
smile
[244]

ValkyreX [ Legend ]

Masz jakieś problemy, no wiesz z czym...

Khe? Może mi powiesz co masz na myśli bo coś ciężko zgadnąć po twoich żałosnych wypocinach?

SzymX_09-> Bardzo żałuję, ale dopiero zaczynam. Ale wiek ponoć się nie liczy w takich sprawach a zawodowym gitarzystą i tak mało kto zostaje ;)

04.08.2008
22:27
[245]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Valk --> Dobra daj sobie na looz, nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać jeżeli uważasz że moje wypowiedzi są żałosne to spróbuję pisać czytelniej, poprawniej

04.08.2008
22:30
smile
[246]

ValkyreX [ Legend ]

Nie bierz tego tak do siebie.

Dobra lece narq ;*

SzymX_09-> Prędzej wysiak założy prowokacyjny wątek, niźli miałoby tak być...

04.08.2008
22:31
smile
[247]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Val ciekawy ---> uznajmy że obaj jesteście dupkami a ja jestem wazym władcom i panem :P

04.08.2008
22:39
smile
[248]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Ej ludzie wy się nigdy nie zmienicie :P

Ale mi dziś humor dopisuje. Właśnie oglądnąłem super przeróbkę Nirvany. hahaha.

04.08.2008
22:40
[249]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ej gra ktoś w cs 1.6 ?

śpicie ?

05.08.2008
09:32
[250]

Selman [ Senator ]

Hellooooo

05.08.2008
09:33
[251]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Dzień dobry szanownemu państwu!

PS. 2200 postów w ponad dwa lata. Słabo:D

05.08.2008
09:45
smile
[252]

ValkyreX [ Legend ]

Witam.

05.08.2008
10:00
smile
[253]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Osiem.

05.08.2008
10:02
smile
[254]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

1aście.

05.08.2008
10:05
smile
[255]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Łoł, Jeck wpadł do Nas ;*

05.08.2008
10:08
smile
[256]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tylko nie "wpadł"!
Wypraszam sobie ;P

05.08.2008
10:10
smile
[257]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Masz jakieś wspomnienia ze słowem 'wpadł' ? Wybacz :P

05.08.2008
10:14
smile
[258]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie.

Ja tu po prostu cały czas jestem ;P Od pierwszej części. Czasem co prawda rzadziej. W niektórych częściach nie napisałem nawet postu. Ale jestem od początku. I będę do końca ]:-> Nie pozbędziecie się mnie ;P

05.08.2008
10:21
[259]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Swoją drogą to tak jak ze mną. Wzruszyłem się.

05.08.2008
10:36
smile
[260]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie czas na łzy ]:->

Czas na...

spoiler start
...pracę... :(
spoiler stop

05.08.2008
10:49
smile
[261]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Nie czas na łzy ]:->

Jestem zbyt zajebisty na łzy, a Ty Jeck, nie sądzisz że jesteś zbyt zajebisty na pracę ?

05.08.2008
11:04
[262]

lukigno [ (...) ]

Yelowwww....dzień dobry wszystkim...

05.08.2008
11:09
smile
[263]

dj4ever [ Senator ]

Dzisiaj idę do fryzjera. ;(

05.08.2008
11:34
smile
[264]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Dj -> Obetnij się na 0. Polecam :D

05.08.2008
11:53
[265]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

No Rzirzej to jak dzisiaj obcinamy

05.08.2008
11:54
smile
[266]

ValkyreX [ Legend ]

Może jakoś ciekawie.

05.08.2008
11:54
smile
[267]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

W prążki ;)

05.08.2008
12:08
smile
[268]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Załatwione

05.08.2008
12:37
[269]

Don't Look Back [ Konsul ]

Dziń dybry!!! :)))

05.08.2008
12:38
smile
[270]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

'Allo 'Allo!

05.08.2008
12:47
smile
[271]

Don't Look Back [ Konsul ]

Jeckyl-----> co tam słychać??? :))

05.08.2008
12:50
[272]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Jeck--->Good Myrning, Ronnie! ;)

05.08.2008
14:51
[273]

Prząśniczka [ Centurion ]

Witam wszystkich zgromadzonych !!!!~!

05.08.2008
14:54
smile
[274]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Czy pochodzenie i płeć tego nade mną zostało potwierdzone?

Czy mam używać bardzo przydatnego skryptu co się ostatnio na forum pojawił?



I cześć Wam :D

05.08.2008
14:59
smile
[275]

ValkyreX [ Legend ]

Jeck-> Siostry dały nawet wspólną fotkę w poprzedniej części wk :)

05.08.2008
15:00
[276]

Prząśniczka [ Centurion ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8009241&N=1

post [72]

05.08.2008
15:01
smile
[277]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Znowu siostry??

To jakiś wysyp??

Co je tutaj ściąga jak muchy do padliny? Bo na pewno nie ja...


Edyta:
Aaaaaaa...

To Was 3 jest xD

05.08.2008
15:06
smile
[278]

Prząśniczka [ Centurion ]

Jeckyl---->Tak trzy: Ja, DLB, Saburau

05.08.2008
15:09
[279]

Selman [ Senator ]

i ja jeszcze jestem :P

05.08.2008
15:09
smile
[280]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Na szczęście macie tylko jeden komputer.

spoiler start
Żart :D
Zobaczymy czy wszystkie trzy czytają spoilery :P
spoiler stop

05.08.2008
15:10
smile
[281]

ValkyreX [ Legend ]

[279]

Czwarta siostra?

05.08.2008
15:11
smile
[282]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Val -> Z pewnością xD

05.08.2008
15:13
[283]

Selman [ Senator ]

ehh zostałem rozgryziony :|

05.08.2008
15:14
[284]

Prząśniczka [ Centurion ]

Jeckyl-----> dla nas to nie szczęście !!! Może kiedyś będzie drugi!!!!

05.08.2008
15:15
[285]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Prząśniczka -> Oby nie...

spoiler start
Chyba nie czyta xD
spoiler stop


Zapamiętać:
*Wymyślić jakiś przystępniejszy nick dla tej dzierlatki xD*

05.08.2008
15:30
[286]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Wtojcie

05.08.2008
15:34
smile
[287]

Prząśniczka [ Centurion ]

Ciekawy Fryzjer----->heloł

05.08.2008
15:45
[288]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Zapamiętać:
*Wymyślić jakiś przystępniejszy nick dla tej dzierlatki xD*


Może Niczka? Tak od końcówki nicka by się ładnie zgrało;) Ale, ale, zgaduję, że Jeckuś wymyśli coś lepszego, napoiwszy się uprzednio stosowną dawką jakiegoś trunku:D

05.08.2008
15:48
smile
[289]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Myślałem na wyrzuceniem z obecnego nicka "rząśn". Ale za to bym Banana od razu dostał xD

Ale coś się wymyśli :D

05.08.2008
15:51
smile
[290]

Prząśniczka [ Centurion ]

myślcie dalej !!!!!!

05.08.2008
15:53
smile
[291]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Myślę, że usunę więcej niż chciałem :)

I zostanie... Pika :)



Pika -> Jak Ci się podoba?

05.08.2008
15:54
[292]

los_hobbitos [ Chomikołak ]


Myślałem na wyrzuceniem z obecnego nicka "rząśn". Ale za to bym Banana od razu dostał xD


Ty zbereźniku, nieletni(w tym, nie przymierzając, ja) to czytają! Ale fakt faktem, chyba byś za to poleciał z prędkością światła;)

edit. Poprzednia propozycja była znacznie fajniejsza, ale niech będzie Pika:) No to postanowione:D

05.08.2008
15:56
smile
[293]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Pika może być

05.08.2008
16:00
[294]

Prząśniczka [ Centurion ]

no to Pika!!!! DLB coś wam ładnego rysuje !!~!

05.08.2008
16:00
smile
[295]

Cing [ Wigry Suwałki ]

a może Rząśń?

05.08.2008
16:02
[296]

Prząśniczka [ Centurion ]

Cing-----> Pika może być !!!!! tylko nie Rząśń!!!!

05.08.2008
16:02
[297]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Cing--->Naprawdę myślisz, że ludziom chciałoby się pisać tyle polskich liter? :P

05.08.2008
16:03
smile
[298]

Cing [ Wigry Suwałki ]

los -> Jasne :D

Piko Pika Pikaaaczuuuuu <-

05.08.2008
16:13
[299]

Prząśniczka [ Centurion ]

To w końcu jaka nazwa dla mnie !!!!!
Kto robi nową część

05.08.2008
16:51
[300]

Saburau [ Pretorianin ]

Witajcie:)
Niech ktoś (uwaga trudne sowo) kompetentny zrobi nową część:)
Propozycja nicku dla siostry: Piciaciu ;)

05.08.2008
16:55
[301]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Kontempentny? Pani, co my, psychole?:D

05.08.2008
17:09
[302]

Saburau [ Pretorianin ]

No ja na przykład nie mogę założyć nowej części, bo nie jestem zbyt długo na tej karczmie. Proszę, załóżcie nową, bo tak długo się ładuje :)

05.08.2008
17:12
[303]

lukigno [ (...) ]

Witam...jeszcze raz.....:p

ja mogę założyć....ja ja...

05.08.2008
17:14
[304]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Mam wrażenie, że staż nie ma wiele do rzeczy:) No ale niech będzie, mogę się poświęcić i założyć drugi raz w historii i przy okazji drugi raz z rzędu;)

edit. Damn, luki był szybszy:D

05.08.2008
17:17
smile
[305]

Saburau [ Pretorianin ]

los---?Naprawdę?
No to może ja?

05.08.2008
17:19
[306]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Osz w mordę, trójka chętnych się zrobiła:P Ja nie widzę przeciwwskazań, jak dal mnie możesz śmiało zakładać:)

Too late;)

05.08.2008
17:19
[307]

lukigno [ (...) ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8036692&N=1

^^^przesiadka...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.