GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HALP! zle rozszerzenie pliku (error1000)

01.08.2008
13:10
smile
[1]

<Tito> [ Pretorianin ]

HALP! zle rozszerzenie pliku (error1000)

Witam!
Mam taki problem. Jak wypakowac troche fantow kiedy wyskakuje mi wymieniony wyzej error. Plik spakowany w formacie WinRAR, ktorym to dysponuje w liscie programow. Nie znam sie na tym zupelnie wiec zwracam sie z prosba do was forumowicze: jak wypakowac zawartosc pliku na dysk w takiej sytuacji?


HALP! zle rozszerzenie pliku (error1000) - <Tito>
01.08.2008
14:03
[2]

<Tito> [ Pretorianin ]

up
licze na wasza pomoc!
dodaje jeszcze ze danego rar'a nie da sie nawet otworzyc i wyskakuje blad

01.08.2008
14:11
[3]

wysiak [ Senator ]

Prawy klawisz myszy, i wybierz Rozpakuj z menu kontekstowego winrara. Jesli nie zadziala, to znaczy, ze nie jest to archiwum.

PS. Zla kategoria, i zbedny obrazek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.