
<Tito> [ Pretorianin ]
HALP! zle rozszerzenie pliku (error1000)
Witam!
Mam taki problem. Jak wypakowac troche fantow kiedy wyskakuje mi wymieniony wyzej error. Plik spakowany w formacie WinRAR, ktorym to dysponuje w liscie programow. Nie znam sie na tym zupelnie wiec zwracam sie z prosba do was forumowicze: jak wypakowac zawartosc pliku na dysk w takiej sytuacji?
<Tito> [ Pretorianin ]
up
licze na wasza pomoc!
dodaje jeszcze ze danego rar'a nie da sie nawet otworzyc i wyskakuje blad
wysiak [ Senator ]
Prawy klawisz myszy, i wybierz Rozpakuj z menu kontekstowego winrara. Jesli nie zadziala, to znaczy, ze nie jest to archiwum.
PS. Zla kategoria, i zbedny obrazek.