GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Losowanie pucharu UEFA - transmisja

01.08.2008
13:01
smile
[1]

PaulPierce [ Konsul ]

Losowanie pucharu UEFA - transmisja

Witam

Znajdę gdzieś w internecie lub telewizji losowanie kolejki Pucharu Uefa . Mogłaby być nawet tekstowa . Chciałem wiedzieć szybciej z kim Legia i Lech zagrają ;) . Pozdrawiam :)

01.08.2008
13:03
[2]

Mortan [ ]

legia i lech chyba raczej :] beitar jerozlima zagra z barcelona w 3 rundzie LM.

01.08.2008
13:06
smile
[3]

PaulPierce [ Konsul ]

Oho , jeszcze lepiej . Pomyliłem Lecha z Wisłą Płock ...

01.08.2008
13:07
smile
[4]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

Jak zobaczyłem info o Barcy to się popłakałem ze śmiechu.

01.08.2008
13:07
smile
[5]

Mortan [ ]

ta z wisła płock to pomylilbys jakby byl 2006 rok ;]

ostry olnd generlanie sie zrobil :D

01.08.2008
13:08
[6]

PaulPierce [ Konsul ]

Tak mi się ubzdurało bo niebieskie koszulki mieli :)

Ale zbaczamy z tematu ludzie ;]

01.08.2008
13:09
[7]

Loiosh [ Senator ]

www.uefa.com ?:)

01.08.2008
13:24
smile
[8]

matik51 [ Pretorianin ]

lech-grashoppers
legia-fk moskwa
Na europsport zawsze leca losowania
Moim zdaniem Lech przejdzie ciezej z legia

01.08.2008
13:25
[9]

Krala [ ]

Na Wisłę Płock położono już lachę, nie spodziewajcie się jej prędko w Ekstraklasie, chyba, że poziom nowej 1. Ligi sięgnie dna :)

01.08.2008
14:33
[10]

N0wak [ Konsul ]

albo wreszcie UM odda klub w rece profesjonalistow

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.