GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Turok

01.08.2008
12:34
[1]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

Turok

Mam problem z turokiem.A mianowicie wodną bestią.Kiedy ją zabije pojawia się ładowanie i znów ta samo misja.I tak w kółko.Dlaczego tak się dzieję ??????.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.