kyluuuuu [ Pretorianin ]
Turok
Mam problem z turokiem.A mianowicie wodną bestią.Kiedy ją zabije pojawia się ładowanie i znów ta samo misja.I tak w kółko.Dlaczego tak się dzieję ??????.