Pyleczek [ Pretorianin ]
Duży Lotek
Do ilu dni można wypłacić wygraną. I do jakiej kwoty w kolekturze w której puszczało sie kupon?
gacek [ FISHKI dot NET ]
5 juz nie wypłacisz w kolekturze
raphunder [ Konsul ]
Wygrałeś te 9 milionów?
Resksio [ Konsul ]
a co?
trafiłeś ostatnio 6?
Glob3r [ Tots units fem força ]
O ile dobrze pamiętam, to do 60 dni.
Tommy_19 [ Legionista ]
Na odebranie wygranej masz 6 miesięcy, w kolekturze można odebrać wygraną do 2000 zł.

Pyleczek [ Pretorianin ]
trafiłem 4 :)
Wojduś [ Generaďż˝ ]
UUU to ile płacili za 4?
100-200 zł?
Pyleczek [ Pretorianin ]
129zl