GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duży Lotek

01.08.2008
12:30
[1]

Pyleczek [ Pretorianin ]

Duży Lotek

Do ilu dni można wypłacić wygraną. I do jakiej kwoty w kolekturze w której puszczało sie kupon?

01.08.2008
12:31
[2]

gacek [ FISHKI dot NET ]

5 juz nie wypłacisz w kolekturze

01.08.2008
12:31
[3]

raphunder [ Konsul ]

Wygrałeś te 9 milionów?

01.08.2008
12:31
[4]

Resksio [ Konsul ]

a co?
trafiłeś ostatnio 6?

01.08.2008
12:32
[5]

Glob3r [ Tots units fem força ]

O ile dobrze pamiętam, to do 60 dni.

01.08.2008
12:34
[6]

Tommy_19 [ Legionista ]

Na odebranie wygranej masz 6 miesięcy, w kolekturze można odebrać wygraną do 2000 zł.

01.08.2008
12:36
smile
[7]

Pyleczek [ Pretorianin ]

trafiłem 4 :)

01.08.2008
12:39
[8]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

UUU to ile płacili za 4?
100-200 zł?

01.08.2008
12:40
[9]

Pyleczek [ Pretorianin ]

129zl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.