GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ostrzeżenie o otwarciu pliku

01.08.2008
11:38
[1]

pecet008 [ Legionista ]

Ostrzeżenie o otwarciu pliku

Jak to wyłączyć, bo już głupieję. Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć. Próbowałem xpy i xp-antispy, ale nie widzę tam takich opcji.
Dzięki z góry


Ostrzeżenie o otwarciu pliku - pecet008
01.08.2008
11:57
[2]

pecet008 [ Legionista ]

up

01.08.2008
11:57
smile
[3]

xNaruto [ Konsul ]

Może odznacz tam to "Zawsze pytaj przed otwarciem tego pliku"

01.08.2008
11:58
[4]

pecet008 [ Legionista ]

no k... nigdy bym nie pomyślał że to w ustawieniach IE jest

naruto - gówno to da, bo tylko o jeden plik się pytać nie będzie
edit: ale to rozwiązanie które podałem działa i jest fajnie, ech...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.