pecet008 [ Legionista ]
Ostrzeżenie o otwarciu pliku
Jak to wyłączyć, bo już głupieję. Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć. Próbowałem xpy i xp-antispy, ale nie widzę tam takich opcji.
Dzięki z góry
pecet008 [ Legionista ]
up

xNaruto [ Konsul ]
Może odznacz tam to "Zawsze pytaj przed otwarciem tego pliku"
pecet008 [ Legionista ]
no k... nigdy bym nie pomyślał że to w ustawieniach IE jest
naruto - gówno to da, bo tylko o jeden plik się pytać nie będzie
edit: ale to rozwiązanie które podałem działa i jest fajnie, ech...