
baltrek [ Centurion ]
Problem z Dyskiem Twardym
Mam problem z dyskiem twardym podłączyłem go w biosie go pięknie czyta lecz nie widać go w Windowsie jest to mój drugi dysk Ponieważ chcę mieć 2. Nie wiem co jest proszę o odpowiedz.
pecet007 [ - ]
Porób partycje.
Panel sterowania ->Narzędzia administracyjne->Zarządzanie komputerem->Zarządzanie dyskami
i tam robisz
baltrek [ Centurion ]
dzięki już działa