GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Dyskiem Twardym

01.08.2008
10:48
smile
[1]

baltrek [ Centurion ]

Problem z Dyskiem Twardym

Mam problem z dyskiem twardym podłączyłem go w biosie go pięknie czyta lecz nie widać go w Windowsie jest to mój drugi dysk Ponieważ chcę mieć 2. Nie wiem co jest proszę o odpowiedz.

01.08.2008
10:51
[2]

pecet007 [ - ]

Porób partycje.
Panel sterowania ->Narzędzia administracyjne->Zarządzanie komputerem->Zarządzanie dyskami
i tam robisz

01.08.2008
10:56
[3]

baltrek [ Centurion ]

dzięki już działa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.